Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Avenida Brazil czy coś takiego od Poniedziałku o 15:00 w Polo TV

 

 

W Polsce nazywa się to W NIEWOLI PRZESZŁOŚCI - jedna z najpopul. telenowel na świecie, chyba nieemitowana w żadnej tv dostępnej w Polsce (była/jest na player.pl i w iTVN)

Stacja wypełnia koncesyjny obowiązek emisji filmów/seriali fabularnych/dok. inne - nie mniej niż 3%

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wymyślił - to nadawca określił, zmieniając swoją koncesję, że zobowiązuje się do emisji takich audycji. Ma tez ok. 4,5% informacji/publicystyki, ale nadal muzyka musi zajmować ok.70-80%. Wydawało mi się tez że kanał miał w koncesji 100% polskich produkcji a okazuje się, że ma 80%, przez co może emitowac zagraniczne produkcje (nie mylic produkcji polskich z np. zagraniczną muzyką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest z tą nową oprawą graficzną Polo TV? Oglądam obecnie Szalone lata 90. i przed reklamami widziałem stary ident Polo flesz

 

A tak a propos Szalonych lat 90. - pytanko dla tych bardziej zorientowanych: wiem, że puszczają praktycznie w kółko te same piosenki, ale ostatnio często widzę „Wielki błękit” Kasi Lesing, którego jeszcze pół roku temu w ogóle chyba nie było na playliście Polo TV - czy do playlisty w tym paśmie dodali coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie seriali - mam nadzieję, że jak wystartuje TV#, to przeniosą je tam, bo w sumie już „Święta wojna” na Polo TV była czymś dziwnym, ale że to polski serial, to w tym przypadku jeszcze mogło ujść, natomiast „Aventura Brasil” do stacji z polską muzyką pasuje jak piernik do wiatraka. Oprócz tego mogliby w przyszłości usunąć z ramówki „Miłość w rytmie disco” - paradokumentów (a takim raczej jest „Miłość...”) i tak jest dużo na innych ogólnopolskich antenach :)

 

@fipii, Video Mix, podobnie jak „Weekend z...” już prędzej pasują do VOX Music TV, ale że są na antenie od dawna i chyba złej oglądalności nie mają, to nie usuwają z ramówki, poza tym to i tak lepsze niż puszczanie po raz n-ty „Szalonej” czy jakiegokolwiek innego utworu lub zapełnianie ramówki telezakupami (a ktoś już kiedyś w tym wątku wspominał o 15-minutowych blokach, które testowali na Polo) :)

Edytowane przez Camilieu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że Polo TV ma bardzo dobre wyniki oglądalności, skoro ZPR chcą mieć kanał, który będzie przyciągał miliony widzów, a żaden kanał tematyczny nie ma szans tego osiągnąć. Osobiście uważam, że ZPR powinni się cieszyć, jeżeli przynajmniej jeden z ich kanałów będzie przyciągał średnio 500 000 widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Pamiętam jak Polo TV, startowało nie było jeszcze emisji na satelicie, ale w internecie już można było podglądać teledyski z Green Staru, i zauważyłem teledysk na który polowałem od dziecka, a jak uruchomili sygnał z satelity to chyba z 5-6 Godzin cierpliwie na niego czekałem i udało się :)

 

https://youtu.be/c2BgM3JfnZQ

Pierwsza oprawa Polo TV która była według mnie najlepsza, jeszcze mam teledysk Martina - Nie warto tęsknić również z tego okresu, niby mają tą bazę sporawą ale do tej pory w żadnej ze stacji nie widziałem, piosenek zespołu Denis - Mała Ewo, Jasnowłosa, pierwszy skład denisa, a grali to podczas koncertu w Koszalinie na yt jest ale nie w całości :) a tej pierwszej to wcale nie ma

Edytowane przez Michal Tybura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że pierwsza oprawa pod względem podpisów była najlepsza. Od jutra w każdą niedzielę o godzinie 18 będzie program Top 20, który zostanie poświęcony 20-leciu programu "Disco Polo Live". 20 najlepszych kawałków zostanie zagranych w Ostródzie.

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...