Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Disco pod żaglami, Disco pod gwiazdami, Disco Rejs (teraz na Radio ZET Gold). :lol2: Nazwa z lat 70-tych wraca, ale mimo to na Polsacie bardzo nowocześnie raczej. :P

 

Też uważam, że na Polsacie jak na razie najlepsze Disco. :P ZET Gold oklepane utwory przez ich stację radiową puszcza, Disco Polo na POLO mnie za bardzo nie pociąga, a na Polsacie całkiem fajny miks wykonawców i dow[beep]ujący prowadzący. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Telezakupy na takim kanale to dla mnie rzecz nie do pomyślenia.

 

Na kanale informacyjnym też wydają się nie do pomyślenia - ale Superstacja potrafi wiele godzin tłuc Telesprzedaż, a nawet dołożyć kolejny program call TV - jak na polskie warunki to i tak dobrze, że od razu nie wyskoczyli z 3 godzinami telesprzedaży. (choć wolałbym, żeby taki kanał od razu wyleciał w powietrze za tak tanie metody) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, przez około 15 minut - Polo nadawało blok "telesprzedaż" proponując Super Ekstraktor Pokarmowy za jedyne 199,00 zł. Ech... :?

 

W tej chwili ponownie, emitowany jest ten sam bloczek telesprzedaży. Może POLO tylko wykupiła jedną reklamę 15-minutową z tym ekstraktorem na próbę? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaciekawiło mnie, że Polo TV nie puszcza piosenek Toples. Niby grają teledyski wytwórni Green Star, a ta ma wszelkie prawa do utworów, teledysków a nawet nazwy zespołu Toples, ale mimo chyba nigdy nie puścili nawet klasyka „Ciało do ciała”:


Marcin Siegieńczuk (właściwe Toples) wykonuje ten utwór na występach i Polo TV je pokazywało, np. Mrągowo 2014:

Tudzież Sopot 2014:


Sam zainteresowany, czyli Marcin Siegieńczuk na swoim forum odniósł się do wyboru „Hitu wszechczasów”, w którym oczywiście także nie było piosenek Toples (co niejako ośmiesza, bo takie „Ciało do ciała” powinno być w czołówce):

 

Z pewnych źródeł wiem ( i to jest oczywiste), że Polo TV ma kategoryczny zakaz emitowania moich teledysków pod pseudonimem TOPLES ( to są w naszych czasach - ZAKAZANE PIOSENKI). Tych piosenek " nigdy nie było" one "nigdy nie powstały".

A właśnie tego w teledyskach lat 90. mi brakuje. Teledysków lat 90. jest całe mnóstwo, ale bez większej rotacji obecnie przedstawiany w Polo TV zasób się nudzi po około 1 roku oglądania Polo TV.

W ostateczności mogliby powycinać piosenki Toples z występów Marcina Siegieńczuka i puszczać je jako teledyski, tak jak robią z niektórymi innymi. Z resztą nie tylko o Toples chodzi, bo takiego Bohdana Smolenia też nigdy nie widziałem w Polo TV, a toż to też klasyk disco polo.

Edytowane przez Mariusz W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o klipy które są puszczane w Polo TV to mam wrażenie od dłuższego czasu że w ciągle leci to samo. Co się stało np że przestali emitować klipy Mastersa, Buenos Ares i jeszcze kilku innych wykonawców? Playlista jest coraz mniej urozmaicona również jeśli chodzi o klasyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grali wszystkich przy czym była selekcja aby piosenki osmieszajace gatunek lub slabe się tam nie pojawialy. Przy mniejszej bibliotece grali rzadziej te same utwory a teraz kilka razy dziennie słyszę te same piosenki. Może coś się w tym temacie zmieni. Nadal czekam na klipy Zenka, Milano, Kolor, Maxel, Kometa co myślę że jest w realnym zasięgu. Gorzej może być z artystami z innych wytwórni np Amadeo, Atlantis, Volare itd.

Edytowane przez mariusz9213
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kiedyś grali wszystkich z GS i też nie było selekcji. W latach '90 wyszło mnóstwo klipów, a u nich non stop to samo.

Co do podziału na zespoły grające dla Polo TV i DPM - takie coś faktycznie istnieje i nawet sam Klatt to przyznaje.

http://m.onet.pl/rozrywka/muzyka/wywiady,53z1yv

W moim przekonaniu, to Polo TV na długo przed startem DPM zaczęło chorą politykę dzielenia zespołów na wytwórnie i promowanie [beep]u za wszelką cenę, bo jest z GS.

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem największa cenzura jeżeli chodzi o stare piosenki z "Disco Relaxu" niż "Disco Polo Live" ponieważ stamtąd wielu artystów się nie pojawia. Przykładem jest kabaretowy odłam Disco Polo - na antenie Polo TV nie uświadczymy więc rodziny Szprychów, DJ Witusia, Amadeo czy Stana Tutaja. Ten ostatni co prawda się w DR ale niestety bardzo rzadko.

Ciekawi mnie bardzo jak wygląda sprawa z piosenkami spod szyldu S.T.D/Gold Records oraz Omega - tutajbowiem chyba jest największa cenzura jeżeli chodzi o wykonawców.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...