Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Csb kaszebe właśnie kończą nadawanie, to może Polo tv przejmie ich pozycję, tam jest o wiele lepsza jakość dźwięku. TvR ma najlepszą jakość obrazu i dźwięku, ale jak na razie nie zanosi się na likwidację. Jakościowo PoloTV może rozwinąć skrzydła jak dołączy do dvb-t, odnośnie samego Polotv ogladam kanał, bo muzyka nie jest nudna, naprawdę gratuluję im tego wyniku oglądalności, myślę że po dodaniu tego kanału do listy Cyfrowego Polsatu oglądalność by skoczyła znacząco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do CSB TV to jest jeszcze nie jest jeszcze pewne że kończą nadawanie bo mogą znaleźć inwestora i przekształcić się w stacje ogólnopolską czyli pójść w tą samą stronę co TVS. Mi obecna jakość Polo TV odpowiada - co prawda jakość al'a 4fun.tv to nie jest ale zawsze lepszy rydz niż nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odniosę się dosyć przewrotnie do słów kolegi wcześniej - a propos Cyfrowego Polsatu i Polo TV.

Pozycja tuż za VIVA wśród najchętniej oglądanych kanałów muzycznych, po kilku miesiącach nadawania jest olbrzymim sukcesem, to wszyscy - nawet zagorzali przeciwnicy disco polo - powinni z ręką na sercu stwierdzić.

Dlaczego tego kanału nie ma "oficjalnie" na CP? Kiedyś Polsat i disco polo to były słowa dość tożsame. Może obecnie nie chcą być znowu utożsamiani z tym nurtem muzycznym... a po dołączeniu takie porównania mogłyby znaleźć uzasadnienie wśród tych osób, które za polową muzyką niezbyt przepadają... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby chodziło to o rodzaj muzyki nadawanej na tym kanale. Pragnę zauważyć, że CP nie dodał Rebel, Czwórki, Eski, które przecież z DP nie mają nic wspólnego. Jak dołączą TV. Disco to będzie mega zaskoczenie.

Pragne tutaj podkreślić że Rodin TV i Edusatu także nie ma na liście i chyba nie będzie bo ci nadawcy są tak mali że nie sprostają ostrym wymaganiom CP no chyba że ta będzie łagodniejsza i za dodanie do listy będzie pobierać mniej ale na to bym nie liczył. Ciekawe jak będzie w przypadku Fresh TV które ruszy w Sylwestra ale znając życie stacja podzieli pewnie los muzycznych kanałów których teraz są poza listą główną słonecznej platformy no chyba że właściciel stacji spróbuje ją dorzucić jako aneks do umowy o TVS. W sumie podobnie mógłaby zrobić 4fun Media dopisując do swojej umowy słówko o Rebel TV i TV.Disco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co podnosili jakość dźwięku, jak muzyka emitowana tam, to jeden wielki [beep]. Nie ma sensu podnościć jakości dźwięku i obrazu dla takiej stacji.

Tobie trudno dogodzić. Najpierw Eska TV, teraz Polo TV. Która stacja będzie kolejną, którą zjedziesz, jak psa?

 

Sprostujmy sprawę. Nie wypowiadaj się na temat kanałów, które Tobie nie odpowiadają gatunkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co podnosili jakość dźwięku, jak muzyka emitowana tam, to jeden wielki [beep]. Nie ma sensu podnościć jakości dźwięku i obrazu dla takiej stacji.

(...)

Sprostujmy sprawę. Nie wypowiadaj się na temat kanałów, które Tobie nie odpowiadają gatunkowo.

A to przypadkiem nie będzie się wypowiadał o niczym, lub tylko o TVN-ie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...