Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP Historia jest pobierany z tp ITI w DVB-S2 (kodowany) i może zostać wyłączony lub zamienimy na TVP Dokument. Religia TV jest dołaczona do oferty CP od pakietu Mini HD, ale nie jest gwarantowana abonentom, ponieważ ITI już dawno zapowiedziało, że kanał ma zacząć zarabiać na siebie. W przeciwnym wypadku zostanie wyłaczony. To samo dotyczy kanału TVN CNBC dostępnego od pakietu Familijnego.

 

Cyfrowy Polsat zlikwidował furtkę w ten sposób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Religia nie ma na siebie zarabiać. Te informacje dotyczyły TVN Warszawa. TV Religia założono że będzie niedochodowy a bardziej misyjny i nie ma być konkurencją dla TV Trwam. Pisze o tym w wywiadzie z szefem stacji radaktorem Szymonem Hołownią. Nie wiadomo czemu przez długi czas CP nie chciało go dodać do swojej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

mam pytanko do wtajemniczonych

mam dekoder mini ( od kumpla)

karta jest nie aktywna chyba od roku

czy moge ja jakos uaktywnic ( niemam kontaktu z kumplem - wiec nie wiem jak jego umowa i oplaty dla cp)

jezeli mozna to zecz jasna bym placil na wskazane konto za pakiet mini lub familijny

dzieki za info i pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanko do wtajemniczonych

mam dekoder mini ( od kumpla)

karta jest nie aktywna chyba od roku

czy moge ja jakos uaktywnic ( niemam kontaktu z kumplem - wiec nie wiem jak jego umowa i oplaty dla cp)

jezeli mozna to zecz jasna bym placil na wskazane konto za pakiet mini lub familijny

dzieki za info i pozdrawiam ;-)

Możesz podpisać umowę na niego ale będzie to traktowane jak przedłużenie więc jeżeli dekoder jest dalej zarejestrowany na kumpla to bedzie musiał on się tym zająć albo będzie musiał przenieść uprawnienia na dekoder na ciebie. Nie wiem czy to warte zachodu dla starego dekodera jak nowy hd mozesz mieć od 1zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam taki problem. mamy oplacony mini hd za 14.90 wczoraj wyskoczylo ze nie zaplacilismy no to dzis kasa poszla i juz na koncie jest.

 

problem w tym, ze wczesniej mielismy dodatkowo oprocz tego co pisze na stronce : polsat sport extra,eurosport,comedy central, tvn turbo, NGeo , discovery world i jeszcze by pare znalazl a teraz one znikły, wiec nie wiem czym to spowodowane jest.. ktos ma jakis pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam taki problem. mamy oplacony mini hd za 14.90 wczoraj wyskoczylo ze nie zaplacilismy no to dzis kasa poszla i juz na koncie jest.

 

problem w tym, ze wczesniej mielismy dodatkowo oprocz tego co pisze na stronce : polsat sport extra,eurosport,comedy central, tvn turbo, NGeo , discovery world i jeszcze by pare znalazl a teraz one znikły, wiec nie wiem czym to spowodowane jest.. ktos ma jakis pomysł?

 

Zapewne skończył Ci się okres promocyjny na pakiet Familijny.

 

najprawdopodobniej zostały ci te kanały po otwartym oknie CP, które było w zeszłym roku na jesień, a teraz widocznie ktoś się dopatrzył, że nie masz umowy na te kanały i ci zakodowali

 

I tu się z Tobą nie zgodzę, ponieważ Polsat Sport Extra, Eurosport, TVN Turbo, które wymienił @kopczenko nie były udostępniane w otwartym oknie, które było od 1 października do 31 grudnia 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...