Skocz do zawartości

_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W ogóle wszystkie dawne bajki, które święciły triumfy na Cartoonie, teraz są karykaturami samych siebie, np. przekombinowany Scooby-Doo, co dowodzi że komercja zabija też kultowe produkcje dla dzieci. Tak samo MTV z muzyką jak i Discovery z nauką, to zostało zastąpione czymś żałosnym i zarazem skandalicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komercja i to robienie z dzieci niewinnych, nieskalanych istot, które nigdy nie powinny poznać rzeczy pokroju paczki papierosów, siekiery, dynamitu, alkoholu i tym podobnych niecenzuralnych zagadnień z którymi dzieciaki z mojego pokolenia nie miały żadnych problemów. Ile to razy Elmer gonił Królika Bugsa z siekierą, ile to razy różne postacie z kreskówek Warnera paliły fajki, obchodziły się z bronią, używały dynamitu... oglądałem to wszystko od najmłodszych lat. Filmy dla dorosłych też, niektóre nawet bardziej wulgarne, drastyczne niż oglądam teraz i co? I na psychopatę nie wyrosłem. Moi znajomi, rodzina też nie. 

 

Według mnie prędzej takimi zagadnieniami zachłyśnie się młoda osoba, która przez całe życie była chroniona takim pseudo parasolem bezpieczeństwa, blokadami rodzicielskimi niż ktoś kto z tym wszystkim dorastał i dla którego papieros czy butelka alkoholu w barku nie jest żadnym rarytasem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wszystkie dawne bajki, które święciły triumfy na Cartoonie, teraz są karykaturami samych siebie, np. przekombinowany Scooby-Doo, co dowodzi że komercja zabija też kultowe produkcje dla dzieci.

Tutaj bym to uzupełnił: wszystkie dawne bajki, które zostały "odświeżone". Te seriale, których nie ruszano, nie są karykaturami samych siebie.

 

Tutaj sprawa nie polega nawet na tym, że się pokazywało i pokazuje w kreskówkach niecenzuralne zagadnienia (choć i tak niektóre z nich są cenzurowane). Tutaj problem polega na tym, że skopano legendę. Z jednej strony spodziewałem się tego, że nowe Atomówki nie będą już takie same jak ich pierwsza wersja. Ale z drugiej strony to nie myślałem, że dadzą aż tak durnowatą scenę, nadającą się raczej do takich produkcji jak "Clarence" czy "Pora na przygodę". Niestety, Cartoon Network, taki jakim go znaliśmy za naszych młodych czasów, wziął i zdechł. Świeć Panie nad jego duszą.

A dzieciakom, które nie miały szczęścia przeżyć tych dawnym czasów, polecam wklepanie do YT takich tytułów jak: "Ed, Edd i Eddy", "Laboratorium Dextera", "Chojrak", "Krowa i kurczak"...

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak to możliwe, ale ciągle przy wielu produkcjach (głównie odcinki seriali które miały premierę przed przejściem na 16:9 i HD) jest niska jakość i rescale (rozciągnięty letterbox). Zaraz minie rok od wprowadzenia HD a na razie można się nim cieszyć przy nowszych produkcjach. Pomijam nawet fakt że audio w wersji SD i w HD jest w tej samej jakości co drażni bo oczekiwałbym czegoś więcej niż 2 dodatkowych liter przy logotypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1 sierpnia 2016 roku o 17:00 Cartoon Network rozpocznie emisję nowych odcinków pierwszego sezonu animacji „Yo-Kai Watch”. Nowe odcinki będą w dni powszednie: 

http://wirtualnemedia_pl/m/artykul/nowe-odcinki-yo-kai-watch-w-cartoon-network

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

17 września na antenie Cartoon Network zadebiutuje najnowszy miniserial „Kroniki rodziny królewskiej”. Premiera czterech odcinków w sobotę 17 września o 8:45.

 

EDIT: Tak, masz rację, że o 8:45. Dzięki :)

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tego to nikt z nas nie wie. Jest to tajemnica handlowa, o której nie informuje nadawca kanałów ani operator satelitarny. Natomiast dziwna jest sytuacja z TNT HD, który na stronie internetowej nc+ oznaczony jest jako kanał niegwarantowany. Gwarantowane są tylko Cartoon Network i Boomerang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kanałami gwarantowanymi, niegwarantowanymi to od samego początku jest problem, dziwność i headache ;) Wiadomo, że operator nie chce stracić, ale to raczej wybiera się niepewnego, a znane marki jak właśnie TBS raczej nie spakują walizek i nie wycofają się z Polski ot tak po prostu.

 

Co do tych umów, to też już zależy, bo czasami niektórzy się chwalą na ile lat podpisano daną umowę. Chociaż to rzadkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam, to NC+ po oficjalnym rozpoczęciu działalności nie miała w ofercie kanałów TBS. Argumentowała to tym, że CN nie jest odpowiednim kanałem dla dzieci, co oczywiście w żaden sposób nie wyjaśniało braku pozostałych kanałów. Możliwe, że między NC+, a właścicielem TBS, czyli TW jest mały konflikt, który został zapoczątkowany tym, że TW dwukrotnie nie zdołał przejąć TVN. Ale są to tylko moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale później jednak dołączono Cartoon Network, Boomerang, TCM i CNN International. Także TNT HD po rebrandigu pojawił się od razu. Z Cartoon Network HD sytuacja rzeczywiście dziwna. A jedyne co przychodzi na myśl, to roczna wyłączność Cyfrowego Polsatu, a nc+ teraz po prostu nie chce się rozdrabniać z dodawaniem kanałów, np. kanał X takiego dnia, kanały Y z 3 dni później, a kanał Z z tydzień później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje po prostu cierpliwie czekać, a nie co jakiś czas rozpisywać się z ciągle tymi samymi wywodami o braku CNHD w nc+ ;)


Nie wiadomo czy była wyłączność, to tylko domysły. 14 października minął dokładnie rok od startu i pojawienia się CN HD w CP.

To też nie znaczy, że od miał ma się pojawić 14 października 2016 r. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...