Skocz do zawartości

_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Turner to już dawno się stoczył na dno. Europę środkową, a zwłaszcza Polskę mają gdzieś. Nie dość, że kompletnie dzisiaj olali ramówkę tylko poszli po swojemu, to siostrzany kanał trzymają jako jedyni w Polsce w formacie 4/3. Jak dla mnie to mogą się już zmywać z naszego rynku. Płakać nie będę. Żeby tak mieć na wszystko wylane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo najbardziej zależy im na CN w USA największa oglądalność i wpływy ale dziwne to co się dzisiaj dzieje, może centrala się nie zgodziła? Bo to oni decydują co poleci.

 

EDIT: CN napisał mi na FB że z przyczyn technicznych maraton został odwołany.

Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo najbardziej zależy im na CN w USA największa oglądalność i wpływy ale dziwne to co się dzisiaj dzieje, może centrala się nie zgodziła? Bo to oni decydują co poleci.

 

EDIT: CN napisał mi na FB że z przyczyn technicznych maraton został odwołany.

I zostanie wyemitowany w innym terminie, czy wcale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wcale,bo to maraton na 19 urodziny(Chociaż jest szansa ,że mogliby jutro pokazać ,czekamy na jakiś komunikat).Po prostu święto zepsuli.

Strasznie szkoda ,bo mnóstwo osób się napaliło na ten maraton (również i  ja) ,ale zostali zawiedzeni.Na ich FB też są dymy w komentarzach,nie tylko na tym forum.

Może się pomylili i miał to być maraton na 20 urodziny :mrgreen:  :P

 

Nowości na Wrzesień ,a nie Jesień.

Gumball i Steven Universe to jedne z najlepszych nowych kreskówek.Cieszę się z nowych odcinków i na pewno będę oglądać.

Dalej w Kontynuacji Młodzi Tytani Oryginalni w Weekendy.

Robotboy kończy emisję (bo CN stracił już prawa podobno,tzn. wygasły).

 

Październikowe nowości wrzucę tutaj ,jak tylko będę znał.

Mam nadzieję na jakieś powroty w przyszłych miesiącach albo lepszą nocną ramówkę.

Edytowane przez Dafcio135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa straszna z tym maratonem. Wstałem rano (i tak trochę zaspałem xD) i nici. Może kiedyś takie coś jeszcze będzie? Co do nowości. "Klopsiki" widziałem pierwszą część filmu i mi się podobała, może serial nie będzie zły? "Magimiecze", mimo że dość nadpobudliwa kreskówka to mi się nawet podoba, widziałem jednak tylko kilka odcinków (tych w przerwach, a i tak się zaczęły już powtarzać dla mnie). "Gumballa" lubię bardzo, ale muszę go kiedyś nadrobić.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecny Cartoon Network jest zdecydowanie cieniem starego, dobrego Cartoon Network. Nowe ''Atomówki'' również są cieniem starych, dobrych ''Atomówek'' - remake'i są zdecydowanie słabsze, chociaż podobno kontynuacja ''Samuraja Jacka'' wyszła nieźle.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do bardziej odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się kanał w stylu Cartoon Network Classic - coś w stylu dawnego Boomeranga :-8 Bajki jak Laboratorium Dextera, Ed, Edd i Eddy, Johnny Bravo, Bliźniaki Crump, Chojrak, Scooby Doo, Zwariowane Melodie, Flinstonowie i Jestonowie oraz wiele innych wspaniałych produkcji to bajki, które wychowały całe pokolenia. To co obecnie CN transmituje mnie przeraża, swoim dzieciom wolę puścić te kreskówki co wymieniłem, niż maltretować ich obecną ramówką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CN Classic miałby rację bytu. Jak dobrze kojarzę to za granicą kanałem z klasykami miał być też Boing, który emituje obecnie to samo co współczesny CN.

W CN mogliby przecież regularnie puszczać klasyki obok tych nowych, nawet przez nie aż tak długi czas. Mieliby dużą widownie, w tym dużo starszych widzów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mają w planach, całkowicie zapomnieli o sprawie. Myślę, że za rok może im się uda z tym maratonem, raczej nie wcześniej.

 

 


Obecny Cartoon Network jest zdecydowanie cieniem starego, dobrego Cartoon Network. Nowe ''Atomówki'' również są cieniem starych, dobrych ''Atomówek'' - remake'i są zdecydowanie słabsze, chociaż podobno kontynuacja ''Samuraja Jacka'' wyszła nieźle.

 

Remake Samuraja Jacka i tak nie wyemitują, bo dzisiejszy CN cenzuruje wszystko jak leci, wg nich takiej przemocy nie można puszczać. Druga sprawa jest, że CN zdecydowanie obniżył wiek swoich produkcji. Teraz stawiają na młodszych widzów, niż kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cartoon Network dodaje coraz więcej kreskówek z Boomeranga. Niedawno (w tym samym czasie) dodano "The Happos Family" czy "Grizzy i [beep]gi", a następnie "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe". Oprócz nowości własnych od marca czyli "Unikitty!" oraz "DC Super Hero Girls" CN weźmie z Boomeranga kreskówki takie jak: "Wyluzuj, Scooby Doo!" a także "Tom i Jerry Show". Moje pytanie jest więc takie. Jak z wynikami oglądalności między tymi dwoma kanałami? Czy jest tak źle, że kreskówki Boomeranga osiągną lepsze wyniki w CN? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...