Skocz do zawartości

OPTICUM - HD X7 series


bigcyc123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

@stan07 tylko na znanym portalu aukcyjnym możesz go kupić ale tylko używany bo nie wiem czy jeszcze go produkują. Raczej nie. Natomiast Opticumy z serii x4 to zaprzestali produkcji w 2011r. Mnie się udało dla znajomego kupić X7 używany 4 miesiące temu za 300zl. Trochę drogo ale ten sprzęt jest OK. Natomiast u siebie mam dwa Opticumy x403p i też na nie narzekam. Przy czym mi się udało je kupić pod koniec 2011r. jak jeszcze resztki nowych sztuk bywały w sklepach internetowych.

PS. jeśli umiesz go naprawić to w chwili obecnej (9czerwca) na Alledrogo jakiś koleś sprzedaje taki tuner(x7) na licytacji jako uszkodzony w cenie (obecnej) 100zl z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakby ktoś był zainteresowany tym tunerem tak jak kolega naście postów wcześniej to pisać na prv.

2. Co do softu to mam pytanko, czy alternatywny obsłuży system kodowania dla karty SKYLink'a oraz C+.

3. Jak wygląda sprawa z plikami *.mkv, podobno można czytać, tylko że do *.mkv można wpakować wiele formatów, czy czyta wszystko czy są jakieś ograniczenia.

4. Rozumiem że w kwestii *.avi nowy soft nic nie zmienił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłem 2 filmy,które miły taka samą rozdzielczość 1920x816,włączałem odtwarzanie,szedł dźwięk obrazu zero.po chwili komunikat

''video interleave too big''.na podglądzie obraz był.bywa,ale sporadycznie przy filmach 1920x816,że np.w połowie filmu obraz zatrzyma się,ale zaraz lekko cofnę i już jest wtedy ok.jeśli dalej w tym samym momencie zatrzymuje,to wtedy lekko do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten dekoder jakiś dziwny, wpadam do znajomych widzę dekoder HD a tu nie było ani jednego HD na liscie, wiec na szybko pilota w dłoń, wyszukaj kanały, wybieram operatora C+(C+, TNK, TNK HD opcje do wyboru) i dalej wyszukało układ z NC+ ale dalej SD. Softu nie zmiałem, ale chyba będę musiał wgrać kolezance, bo płąci za Kompakt HD, telewizor 50 cali i same kanały SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj jest poważny BŁĄD !!

NIE WPISUJESZ częstotliwości w edycji transpondera tylko wybierasz częstotliwość z zapisanych już wcześniej transponderów. chyba, że takiej częstotliwości nie ma to opcja-"dodaj nowy"

Jak zaczniesz wpisywać ręcznie częstotliwość to zmieniasz ustawienia TP, który właśnie masz wyświetlony i nic dobrego nie wyniknie bo kanały z różnych wyszukiwań się zapiszą ale może nie być na niektórych sygnału.

Do wyszukiwania najlepiej kliknąć sobie stronkę Kingofsat i z sat HotBird13E wybrać grupowanie nc+ lub Polsat -jak kto potrzebuje i przeszukiwać kolejno transpondery

http://pl.kingofsat.net/pack-ncplus.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...