Jump to content

mlero

Users
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mlero

 • Rank
  Amator
 1. mlero

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Niestety reklamowanie FEDC nic nie da!! Chyba, że ktoś ma umowę na czas nieokreślony i rzuci wypowiedzenie to może... Kilku moich znajomych dostało FEDC na karty, napisaliśmy odwołania/reklamacje, że przy przedłużeniu umowy mieli zapewnienie od konsultanta, że przez następne 24 m-ce będą mogli korzystać z własnego dekodera i nie uwzględnili. Odsłuchali rozmowę, przeprosili za nieporozumienie i napisali, że jak się nie podoba możemy oddać sprawę do sądu. To samo było dla drugiej karty cameleon bez dekodera w wersji multiroom. Raczej walka z wiatrakami!
 2. mlero

  Brak wizji na TP 10758 V na niektórych kanałach

  Tylko, że tych tunerów Opticum, Ferguson, Openbox, Unibox itp są tysiące i nagle wszyscy mają je sprzedać i kupić nowe? Tutaj abonenci NC+ mają również utrudniony dostęp do NOWA, METRO, ZOOM, 4Fun, Fokus, Stopklatka i Cyfrowy POLSAT nie może powiedzieć, że na ich tunerach działa i nic ich to nie obchodzi. Również nadawcy tych programów nie będą szczęśliwi jak dowiedzą się, że oglądalność ich kanałów spada bo nie da się ich oglądać pomimo opłaconego abonamentu. Może jednak trzeba zgłosić do nich sprawę i da się to w jakiś prosty sposób skorygować na transponderze skoro na pozostałych TP wszystko działa normalnie.
 3. mlero

  Brak wizji na TP 10758 V na niektórych kanałach

  Nie można powiedzieć, że dzieje się to tylko na określonych kanałach bo raz na jednych zatyka raz na drugich. Dzisiaj się pobawiłem i raz był problem a 4fun i 4funGold, Stars, a za kilka minut chodziły - za to posypało się na Nowa, Metro, Zoom, Stopklatka, DaVinci i Fokus... które przedtem chodziły. Ale dzieje się tak tylko na kanałach z tego transpondera!! Reszta kanałów z tp polskich operatorów włącznie z TVN-ami chodzi bez zastrzeżeń. Czyli jest coś co różni transmisję CP na 10758 V i na pozostałych 11158 V, 12188 V, 12284 H Na pewno jest tam duszno: 26kanałów w tym 4HD.
 4. mlero

  Brak wizji na TP 10758 V na niektórych kanałach

  Właśnie sprawdziłem na włoskim 11662V Reteconomy i innych z tego transpondera i wskakiwały od razu, a na 10758V to samo. A czy przypadkiem nie jest tak , że upchali za dużo kanałów stosując maximum kompresji i przez to tunery nie mogą "złapać" strumienia video?
 5. mlero

  Brak wizji na TP 10758 V na niektórych kanałach

  No to skoro dużo różnych dekoderów HD ma ten sam problem to chyba operator transpondera powinien coś zaradzić bo nie każdy ma ochotę kupować nowy tuner. Może Redakcja Sat Kuriera by pomogła w tej sprawie?
 6. mlero

  Brak wizji na TP 10758 V na niektórych kanałach

  Napisz na jakim tunerze testowałeś bo problem występuje na Opticumach, Fergusonach i podobno Openboxach
 7. Na tunerach Opticum X7, X403 i Ferusonach Ariva na niektórych kanałach z TP 10758 V (także FTA) wizja wskakuje po dłuuuugim czasie lub nie, a głos od razu. Oglądanie jest bardzo utrudnione lub niemożliwe i nie bardzo rozumiem dlaczego dyskryminuje się posiadaczy tych odbiorników HD. To ma tak zostać docelowo czy operator zmieni coś w ustawieniach transpondera?
×