Skocz do zawartości

OPTICUM - HD X7 series


bigcyc123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrywacie jakieś badziewne oprogramowanie z patchami od gisclub nastawione na odbiór bez opłacania kanałów, które mają powbijane kody na SECA, Nagra itd. a potem zastanawiacie się dlaczego nie dekoduje kanałów. Wgrajcie amstar lub lemontree 1.5.28 bez E-M-U i będzie dobrze.

Nie ma amstara i lemontree 1.5.28 ale za to pojawił się nowy gisclub 1.5.33 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

wgrałem przez rs232 lemon 1.4.98 + po przeszukaniu 2 transponderów - działał ok - natomiast po przeszukaniu kilku kolejnych - zaczyna drżeć dźwięk - a jak zauważyłem, kiedy leci pasek informacyjny u dołu ekranu np. na tvp info zaczyna ścinać dźwięk i obraz...

 

@inspektor,@ircios

chyba zrobiłem na razie nie zapeszam i testuję - zobaczymy...

Trzeba coś do meczyku kupić szybko - pozdro :brawo:

 

Jednak tnie niestety - może nieco mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@halina1949 ja nie miałem z tym softem żadnych problemów. Zależy z jakiego źródła go pobrałeś. Ale mniejsza z tym. Spróbuj wgrać teraz oryginalny soft producenta przez RS232, a następnie inny soft np 1.5.29. Dodam od siebie, iż ten nowy soft (1.5.33) testuję na Opticumie X403p na nowym pilocie i żadnych zwiech na nim nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z tad pobieralem dogralem klucze i nic nie wskazywalo ze jest cos nie tak dopiero przy restarcie jak zauwazylemze sie nie zalancza a caly czas wyskakuje logo i gasnie i znow logo i gasnie.Czy musze wgrac Upgarde czy sam soft.Jak wgram to i tak musze sprubowac jeszcze raz.Mialem 1.5.29

Wczorej wgralem przez kabel orginal,pozniej 1.524 i znow 1.5.33 i idento to samo,te same objawy.Po zkonczeniu wgrywania napis ze wszystko ok a problem o ktorym pisalem ten sam.Czy jest mozliwosc ze moze byc uszkodzonu Pendriwe ale na nim mam kilka softow i z tymi nie ma problemow Znow wgralem orginal ijednak pozostane narazie przy 1.5.24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Masz jeszcze jakieś pomysły co może być powodem takich ścin - bo moje walki z tunerem x7 zatrzymały się na wniosku: najstabilniej pracuje na sofcie amstar z przeszukanymi kilkoma transponderami - natomiast wszelkie inne softy z menu z oprawą w wysokiej rozdzielczości zamulają tuner... help :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...