Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lepsze kawałki Euro Dance\Dance\POP i inne pojawiające się w TV.Disco (cz. 9).

 

1. Corona - Try Me Out (

)

2. Shakin' Stevens - Teardrops (

)

3. Nikita - Machine (

)

4. George Michael - I Want Your Sex (

)

5. Fun factory - Take Your Chance ( http://www.youtube.com/watch?v=jIkRM1kHGdM )

6. Magda Modra - Ready To Fly (

)

7. Gosia Andrzejewicz - Pozwól Żyć ( http://www.youtube.com/watch?v=DrajCrXbkVM )

8. Modern Talking - Jet Airliner ( http://www.youtube.com/watch?v=NRJ8tMN2CZ0 )

9. Twenty 4 seven - Oh Baby (

)

10. Vengaboys - Rocket To Uranus (

)

11. Sunblock - First Time (

)

12. Kylie Minogue - I Believe In You ( http://www.youtube.com/watch?v=3f_gdeZFeIg )

13. Mr. President - 4 On The Floor (

)

14. Magic Affair - In The Middle Of The Night (

)

15. Extravaganza - Zesłał Mi Los (

)

16. Kamida - Summer Impreza (

)

 

Dlaczego w programie tv podają, że w nocy leci pasmo "Polskie sztosy", jeśli na ekranie nazywają to pasmo "polska noc"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niki172012

Może to była powtórka, bo o 19:00 planowo leciała premiera "eurodance top 10", a o 18:00 program muzyczny Pawła Stasiaka (również premiera) "niech żyje bal".

 

Programu Pawła Stasiaka wczoraj o 18:00 chyba nie było, a zamiast tego widziałem pasmo "sobotnia gorączka" czy jakoś tak, a przed nim właśnie puścili premierę programu Mandaryny, co mnie bardzo zdziwiło...

 

Mógłbym prosić o daty emisji powtórek "Niech Żyje Bal" (na wypadek gdyby go jednak wczoraj puścili, tylko z poślizgiem)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poślizg był i dlatego przełączyłem, bo myślałem, że to znowu jakaś przerwa, podobna do tej po nowym roku, a ja od samego początku ten program nagrywam, bo poluję na nagrania starych występów "Papa Dance" :D .

 

Mógłbyś więc podać (jeśli się oriętujesz) kiedy są powtórki "Niech Żyje Bal" i czy wczoraj widziałeś właśnie coś "Papa Dance" :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórka poleci jutro o 20:00, albo w śr. o 18:00 (ramówka jest jakaś dziwna, sprawdź jutro i w śr.).

Wczoraj nie spotkałem żadnego kawałka "Papa Dance", ale ogólnie od początku istnienia widziałem dwie piosenki tego zespołu.

 

Po ramówce widać, że będą wrzucać coraz więcej gier sms-owych i innych programów, tylko żeby wyrzucać pasma z Euro Dance'm. Nowe magazyny: Massive hits, Szmaragdy i diamenty, Zdradnik, Balet domowy, Dj farad party mix, Eurodance mixclub, Nocny polo marek, Disco biesiada.

Widać, że z ramówki powoli kasują magazyny: "niech żyje bal mix" i "disco życzenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się złapać powtórkę "Niech Żyje Bal" już dzisiaj o 13:00 i faktycznie teledysków "Papa Dance" nie było, ale gościem Pawła Stasiaka był Tomasz Jacyków i rozmawiali chwilę o modelkach występujących w ich teledyskach :D .

 

SZKODA, że żadnego nie puścili :( ...

 

W ogóle jak dla mnie to za dużo teraz puszczają "disco polo" !

 

W paśmie "Polmix" jest właściwie tylko to, a przecież polskie disco, to nie tylko "polo" (jest też np. Stachursky, Norbi, czy Kasa, a ich klipy widzę praktycznie tylko w programie Pawła Stasiaka) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Disco macie jeszcze z jednej częstotliwości:

 

Parametry techniczne testów:

Hot Bird 9 (13,0°E)

tp. 134 (11,200 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: TEST

PID V: 2058 (MPEG-2/SD)

PID A: 3058

PID PCR: 2058

SID: 4758

PID PMT: 1058

Provider: RRsat

Kodowanie: brak

Jakość obrazu: 720x576 16:9, ok. 2,94 Mbit/s (zmienny, maksymalnie dochodzi do 3,6 Mbit/s).

Jakość dźwięku: 192 kbit/s, stereo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekaliśmy się w końcu magazynu z polskim Euro Dance'm. Pasmo to zatytułowane jest jako "szmaragdy i diamenty". Myślałem, że to będzie kolejna gra sms-owa, bo nazwa trochę nawiązuje do takich gier. Moim zdaniem w tym paśmie powinni emitować też zagraniczne teledyski, iż szczególnie niczym się nie różnią od polskiego ED. Ale są 2 wady:

1. Nowe Disco Polo też się pojawia w magazynie "szmaragdy i diamenty;

2. Wycofali większość pasm zagranicznego Euro Dance'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...