Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak z obrazem? Czy jakość obrazu jest dobra (najlepiej w porównaniu do poprzednich dekoderów)? Bo jest kilka głosów, że dekoder wyświetla obraz jakiś przymglony, niezbyt wyrazisty i słabo nasycony? Czy ktoś zmieniał go z Samsunga 370G i ma porównanie do jakości obrazu z Sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do robert62.Rozdzielczość masz na 1080i caly czas?,i przy uruchomieniu rano pilotem nieraz ma zawiche taka ,że uruchamiam pisze INT potym jest kanał i po 5 sekundach restartuje znika wszystko pisze BOOT potem INT i dopiero kanał .Ja juz jeden wymieniłem i drugi ma takie same problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do robert62.Rozdzielczość masz na 1080i caly czas?,i przy uruchomieniu rano pilotem nieraz ma zawiche taka ,że uruchamiam pisze INT potym jest kanał i po 5 sekundach restartuje znika wszystko pisze BOOT potem INT i dopiero kanał .Ja juz jeden wymieniłem i drugi ma takie same problemy

Witam.Rozdzielczosc mam caly czas na 1080i.Rano jak wlaczam pisze INT i po okolo 10 sekundach pojawia sie obraz.

 

Ja też po włączeniu mam cały czas 1080i. Wcześniej miałem echostara 400 i w sagemie obraz jest lepszy. Moim zdaniem to problemy mogą zależeć od konfiguracji dekoder - telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma ktos podłączony dekoder do kina domowego? Jak jest u was z dzwiekiem czy MTV Tvn idzie w 5 kanałach.Czy podczas nagrywania zwłaszcza polsatu hd dzwiek sie nie zacina?

 

Podpinam się pod pytania, bo jest to dla mnie bardzo ważna sprawa przed zakupem tego dekodera. Czy ma ktoś problem z dźwiękiem Dolby Digital w kinie domowym na tych kanałach, o których pisze Michalel130 (MTVNHD, grupa TVNy-u)? Czy rzeczywiście dekoder Sagem nie obsługuje dźwięku DD na tych kanałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałam dziś ofertę z infolinii na ten dekoder. Chciałam zapytać jak współpracuje on z tv Samsung (najlepiej serii leXXB65X). Czy jest problem z obrazem? Drugie pytanie to aktualizacja softu. Czy na nowym oprogramowaniu sprzęt sprawuję się lepiej? tzn zaniki dźwięku na nagraniach, i czas przełączania kanałów. Jestem w lekkiej kropce czytając opinie i nie wiem czy zostać w CP, czy szukać lepszego sprzętu na innej platformie... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagemcomy CP wypozycza wiec w takiej sytuacji nie ma serwisu tylko wymiana na druga sztuke. Podejdz ze swoim dekoderem do jakiegos znajomego/sasiada i sprawdz czy tez bedzie sie tak zachowywal, bo moze sie okazac ze dekoder w jakis sposob gryzie sie z twoim tv - u mnie sagemcom demo zalacza sie zawsze na rozdzielczosci w jakiej ostatnio dzialal i nie ma z tym problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder od kilku dni. Pojawia się problem, sygnalizowany na forum, że włącza się z rozdzielczością 576p. Nie wiem, czy to problem dekodera, czy sygnału polsatu cyfrowego. Dekoder samsung hd podłączony do tej samej anteny i konwentera także włącza się z tą samą rozdzielczością. Problem znika wieczorem, jest 1080i. Inny problem, to okresowy brak odbioru sygnału eurosport hd i discovery hd (także w tym czasie w dekoderze samsung). Poza tym dekoder jest ok. Czy ktoś także ma problem z odbiorem niektórych programów hd i czy ten problem rozwiązał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , w tych dekoderach po przełączeniu do trybu stand by nie pracuje cały czas dysk ,tylko wiatraczek sie nie wyłącza . A co do przełączającej sie rozdzielczości z 1080i na 576p to u mnie jest wszystko ok jak pierwszy włacze dekoder , a potem telewizor ,jak włącze pierwszy telewizor to mam rozdzielczośc 576p , trzy razy próbowałem wymienic na nowy , ale niestety za kazdym razem słyszałem odpowiedz że te dekodery tak mają i mam czekac na nowy soft , a tak wogule to mój dekoder ma wszystkie wady opisane na tym forum , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tutaj nowa, ale ostatnio weszłam w posiadanie tego dekodera i jestem z niego zadowolona, żadna z zarzucanych mu przypadłości u mnie (jak dotychczas) nie występuje..:)

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz i nie wiem czy ktoś udzieli mi takich informacji ale zapytam raz kozie śmierć...:)

 

- Czy jest możliwe kopiowanie danych zapisanych na dysku twardym do komputera??

 

Czy na tym forum jest może obecny ktoś kto takiej "operacji" się podjął??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro 79 - wielkie dzięki, jeden problem genialnie rozwiązałeś. Rzeczywiście u mnie, jak najpierw włączę dekoder, a potem telewizor - to pojawia się sygnał 1080, a jak odwrotnie to 576. Mam nadzieję, że zmienią to jakimś softem, ale póki co jest to lepszy sposób niż odłączanie za każdym razem dekodera od zasilania - co też pomagało, ale było zdecydowanie bardziej u[beep]liwe. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Sagemcom dzisiaj odstawił mi numer. Otóż podczas włączania go, dioda zaczęła mrugać i na wyświetlaczu pojawił się napis INIT. Po 10 min. zdenerwowany postanowiłem wyciągnąć wtyczkę z gniazda, ponieważ uznałem, że dekoder chyba się zawiesił. Po ponownym włączeniu go do prądu wszystko już było dobrze. Nie wiem czym to bylo spowodowane :?: . Ktoś z Was też miał podobną sytuację :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...