Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co najpierw włączyłeś. Telewizor czy dekoder? Jak włączasz najpierw dekoder, a potem telewizor - to dobrze, bo dekoder wykrywa twój telewizor jako telewizor HD. A jeśli najpierw telewizor, potem dekoder, to dekoder "myśli", że masz telewizor SD.

A propos, podłączyłeś w ogóle kabel HDMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam takie pytanie czy w tym dekodera jest możliwość zmiany strefy czasowej? Mam go od kilku godzin i przeglądając opcje nie zauważyłem takiej możliwości :/

Następne moje pytanie dotyczy ustawienia głośności dla poszczególnych programów :( Też nie ma te opcji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to nie fair, zwłaszcza, że dysk z tego co mówiono przechodzi na własność abonenta, z drugiej strony wiadomo - prawa autorskie, więc jakieś zabezpieczenie przed nielegalnym udostępnianiem dysków z filmami itp. :|

Ale zadam jeszcze takie pytanie: Biorąc pod uwagę to, że dyski są sprzedawane na własność, to czy jeśli dekoder nam się zepsuje i od CP wypożyczymy następny, to mimo że nie odtworzymy już na tym drugim dekoderze nagrań, to czy istnieje możliwość sformatowania go przy pomocy tego nowego dekodera z wypożyczenia, by wykorzystać dysk po raz kolejny na nowe nagrania i mieć tym samym 2 dyski do dyspozycji, a nie 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ,pewnie masz rajcie :) włączając nagrywanie nie zastanawiałem się nad tym. A może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mając pełny pakiet polsatu , dlaczego jak chce oglądać HBO HD pojawia mi się komunikat " informacja o Nagra Odmowa dostępu " co to oznacza? inne programy np Film Box Hd mogę oglądać bez problemu mimo tego ze pojawia się ten sam napis i znika po sekundzie , a na Hbo Hd nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja nowej umowy przy podmianie dekodera SD na HD trwa do 48h.Ja dokonałem takiej podmiany w sobotę tydzień temu i dopiero w poniedziałek włączyli mi sygnał.Oczywiście po interwencji w BOK .Gdyż nadal nowej umowy nie było w systemie.Do tej pory nie została jeszcze ona do końca przetworzona i nie ma podglądu płatności.Cala operacja trwa do 8 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się w APS że serwis dekodera Sagem jest w Warszawie w Cyfrowym Polsacie na Łubinowej .Problem znają z rożdzielczością i zawichy nieraz przy starcie.Rozwiązują; wymiana całej płyty głównej ,wymienili znajomemu ,i teraz śmiga bez zawichy rozdzielczość 1080i cały czas.Tak samo wymieniali płyty gł. w echo 7200 bo była wada .Trzeba oddać do serwisu i będzie problem z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

A ja mam inny problem ze swoim dekoderem - po naciśnięciu przez 5 sek. przycisku zasilania dekoder przechodzi w stan oszczędzania energii (uśpienia), ale już nie da się go później włączyć. Pozostaje tylko wyjęcie zasilania i po tym uruchamia się normalnie. Miał ktoś z użytkowników taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zegarka, to ja zresetowałem dekoder o 0:00 i teraz wyświetla mi czas poprawnie :). Też jestem załamany brakiem możliwości jego ustawiania. :(

Jeżeli chodzi o głębokie uśpienie, to u mnie działa to normalnie z pilota. Aby wprowadzić dekoder w ten stan, to muszę przytrzymać power na dekoderze, ale aby go wybudzić wystarczy power na pilocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...