Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam jeszcze raz co się stało. Moj stary ESI zdefektował. Wymienili mi go na nowego, ale zostawili stary dysk. Kiedy sprawdzałem nowy dekoder, na dysku zauważyłem wszystkie tytuły nagrań które zrobiłem na starym Esi. To oznacza, że dekoder niczego nie formatuje na dysku. Ponieważ nagrania się nie odtwarzały, musiałem wszystkie pozycje na dysku usunąć po kolei. To wszystko i nic innego nie wykombinujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja formatowania jest ale w dekoderach innej platformy. W pace cyfry miałem taką opcję. Pewnie tu też się da ale może z poziomu menu serwisowego :D

W Sagemie cyfry też była taka opcja - tam się formatowało dysk podpięty pod usb.

Jak wymieniałem sagema to też widział mi tytuły nagrań nagranych na poprzednim, ale nie odtwarzał ich, formatem szybko usunąłem te kilkadziesiąt nagrań widmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jak zmusić dekoder do pracy w rozdzielczości 1080i lub innej niż 576p? W menu mam dostępną tylko opcję 576p. Kolejność włączania urządzeń (dekoder, amplituner, TV) nie rozwiązuje problemu. Każde inne urządzenie (Blu-ray , inny dekoder) bez problemu pracuje w 1080p lub 1080i w konfiguracji sprzętowej, którą posiadam. W "rozpaczy" wymieniłem ESI-88 na inny egzemplarz, ale efekt jest ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz do innego telewizora lub monitora i zobacz czy będzie można ustawić coś innego niż 576p. Najlepiej innym kablem.Jesteś pewny, że nie można zmienić w menu -> ustawienia obrazu ... -> rozdzielczość hdmi na nic innego? Bo mi się wydawało że można to zmienić zawsze. Jaki masz tv, amplituner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, mam mały problem przy opadach deszczu przestaje mi działać TVN i TVN7 inne kanały HD działają dobrze.

Kanały te nadają z bardzo "słabego" transpondera. Prawdopodobnie jest to najsłabszy transponder na Hot Birdzie. Do jego odbioru wymagane jest bardzo dokładne ustawienie anteny i tzw. skrętu konwertera. Ponadto zalecana jest antena o średnicy min. 80 cm, zwłaszcza przy opadach deszczu. W przypadku mniejszych anten mogą występować właśnie zakłócenia w odbiorze, zwłaszcza kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem przy opadach deszczu przestaje mi działać TVN i TVN7 inne kanały HD działają dobrze.

 

 

 

u mnie jest to samo. Jak zaczyna ładnie padać to na niektórych kanałach mam "brak sygnału". Problem występuje zarówno na antenie od CP, jak również na większej od Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...