Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja dotyczy tylko ograniczonej partii dekoderów, których numery modułów zawierają się w przedziale od 1748811670 do 1775556213.

 

 

 

Jest to rozszerzenie poprzedniej grupy (10 tys.) dekoderów, których numery modułów zawierają się w przedziale od 1748856486 do 1775556213.

 

 

 

Pozostałe dekodery powinny mieć nadal wersję softu 3.2.27.

 

 

 

Najważniejsze zmiana w nowej wersji oprogramowania 3.2.36:

 

 

 

- nowa funkcjonalność Strefa Abonenta

 

- nowa funkcjonalność Auto Eco Wyłączenie – automatyczne wyłączanie dekodera, gdy przez 3 lub 6 godzin (w zależności od ustawień w Menu) nie był naciskany przycisk na pilocie dekodera

 

- poprawka do „czarnych nagrań”

 

- poprawka do problemu przy jednoczesnym nagrywaniu dwóch kanałów i oglądaniu - komunikat „Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie”

 

- poprawka do wyświetlania komunikatu „Zakodowany sygnał” na niektórych kanałach FTA np. RTL Schweiz, TV Slovenija

 

- poprawka do błędnych nazw nagrań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż dzisiaj podpiąłem sobie moją starą stacjonarną nagrywarkę LG DR-175 do dekodera CP Sagemcom ESI-88. Wiem, iż posiada dysk HDD, ale chciałem pozgrywać sobie parę filmów na płyty. Dekoder mam podłączony do telewizora przez HDMI, stacjonarną nagrywarkę mam podłączoną do TV eurozłączem, a dekoder do nagrywarki podłączyłem eurozłaczem. Po podłączeniu przetestowałem i wszystko fajnie śmigało, ale zonk nastąpił z chwilą, gdy którymś kanale VOD włączyłem nagrywanie. Wtem wyskoczył komunikat nagrywarki "Zabezpieczenie przed kopiowaniem". Dodam, że na tamtym kanale VOD nie leciał żaden film, a jedynie zajawki filmowe. Teraz już nie mogę nagrywać z żadnego kanału na płytę, bo zawsze wyskakuje okienko z tym napisem, tak jakby dekoder blokował nagrywarkę. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilkadziesiąt posów wcześniej pisałem, że mam duże problemy z nagrywaniem - ginęło ok 60% recordów ... Co pomogło ? - zadzwoniłem do CP poprosiłem o zmianę pakietu dodatkowego z Extra HD na Sport HD - nadano na kartę nowe uprawnienia i od tego czasu nagrywa WSZYSTKO :) - Kolejny dowód na to że sam dekoder jest sprawny natomiast CP boryka się z kwestią nadania uprawnień na kary abo znajdujące się w ESI-88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czu ktoś wie i może napisać, czy pozostałe dekodery będą miały (jeśli tak to kiedy) aktualizację?? U mnie od początku (mam dekoder 2 lata) mam problem z tytułami nagrań. Nagrywam jedno a opis jest z zupełnie innej audycji. Ponoć ten nowy soft to eliminuje dlatego mam nadzieję, że wkrótce i u mnie coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dekoder również od podobnego czasu i 99% ( czasami coś mu odbije ;) ) nagrań ma właściwą nazwę, ale skoro Ty masz to bardzo często to sprawdź w ustawieniach czy przypadkiem nie masz zaznaczony wcześniejszy start nagrania? bo jeśli tak - to Ci tytuł zapisze z poprzedniego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana na programie Eurosport 2 mam komunikat ;Informacje o Nagra zakodowany sygnał; , ale kanał odbieram (wkurza ten komunikat cały czas wyświetlany) bez zakłóceń. Mam wykupiony pakiet ze sportem i na innych kanałach sportowych włącznie z Eurosport 1 tego komunikatu mi nie wyświetla. Robiłem reset , wyjmowałem kartę ,wyciągnąłem wtyczkę z gniazda 230V i dalej info się wyświetla. Jakiś pomysł na likwidację tego wk..... komunikatu . Z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diana, wyszukaj z transpondera 11258 H 27500 3/4 kopię z nazwą Eurosport 2 HD PL-HU-RO - na tej nie będziesz miał tego komunikatu. Ten komunikat pojawia się, ponieważ Eurosport 2 HD jest obecnie niekodowany, ale jest na nim nieaktywna NagraMA C+ (CAID 1813).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...