Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po aktualizacji nie zauważyłem jakiś błędów w działaniu. Nagrywanie działa na razie bez zastrzeżeń chodź co prawda na starym sofcie też działało dobrze. Na kilkadziesiąt nagrań nagrało chyba dwa razy czarny obraz. Chodź dwa razy to o dwa za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz epg nas 7 dni. Mi na 75 kanale urywa się na 20 maja. Czyli mam tylko na 3 dni w echostarze 7400 jest pełny tydzień.

Dobrze opisuje ci nagrania?

Czy nagrania wyłączają się już o dobrej porze? Ja mam godziny program nagrany jako np 80 min lub nie wyłącza się wcale. Nawet przy ustawieniu nagrywania wg zegara a nie epg. (Żółty klawisz w pokładzie listy nagrań)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wystarczy EPG na 6 godzin do przodu, miałem już wiele dekoderów różnych platform satelitarnych i nigdy nie szukałem programów poprzez EPG. Z tytułami nagrań trochę gorzej bo nieraz jest inny tytuł ale to dla mnie też nie problem gdyż nagrań nie archiwizuje tylko oglądam w wolnym czasie a następnie kasuję. Nagrania zaczynają i kończą się o dobrej porze. Czyli są błędy w sofcie ale dla mnie nie stanowią one żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się tak, jak rasowy użytkownik powinien się zachowywać. Inni niestety będą mieć kłopot z tym dekoderem i podejrzewam, że nie tylko z tym.

Pokaż mi dekoder jakieś platformy który w 100% działa prawidłowo.

Racja, nawet lepszy dekoder Polsatu sprzed kilku lat zalicza jakieś zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Sagecoma i uważam, że na chwilę obecną to najlepszy dekoder w ofercie Polsatu. Ma te swoje zwiechy czasami, albo nagrywa mi 60 sekund programu, ale biję na głowę HD 6000 i te niższe. Póki co czekam na prezentacje HD 7000. Być może podmienię Sagecoma na 7000.

Zastanawiam się jak wygląda sprawa dysku z Sagecoma. Pasuje ten dysk do innych dekoderów typu: HD 3000 i 0000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że te dekodery polsatowskie w porównaniu do Sagem ESI-88 to [beep]. W Sagemie jest trochę błędów i brakuje ipli, ale i tak jest numerem 1. wśród dekoderów w CP. Zobaczymy, co wyjdzie z tego PVR 7000, a później z 8000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...