Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest wymienione poniżej:

- nowa funkcjonalność "Strefa Abonenta"

- nowa funkcjonalność Auto Eco Wyłączenie – automatyczne wyłączanie dekodera, gdy przez 3 lub 6 godzin (w zależności od ustawień w Menu) nie był naciskany przycisk na pilocie dekodera

- poprawka do „czarnych nagrań”

- poprawka do problemu przy jednoczesnym nagrywaniu dwóch kanałów i oglądaniu - komunikat „Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie”

- poprawka do wyświetlania komunikatu „Zakodowany sygnał” na niektórych kanałach FTA np. RTL Schweiz, TV Slovenija

- poprawka do błędnych nazw nagrań

Generalnie same poprawki i tylko dwie nowe funkcjonalności :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nastąpił update i kicha. Najpierw nie było żadnej rozdzielczości poza 576i. Ani menu ani pilot. Przełożyłem do innego gniazda HDMI w TV i jest. Potem okazało się, że nie ma regulacji głośności, żadna opcja w menu niczego nie zmienia. Nawet na wyciszonym jest dzwięk. Ale najlepsze jest to, że wyłączenie dekodera do standby też nie działa. Dekoder wygląda jak uśpiony (wyświela godzinę), ale na TV dalej można oglądać ostatni program. Dziś rano obraz był zamrożony - to pewnie ta nowa eco opcja.

Sprzedawca w APS mówił, że ludzie skarżą się na brak regulacji dzwięku.

 

Wygląda to więc na falstart. Szkoda, że ćwiczą na wybranych, a dla mnie pech podwójny bo mam ten dekoder od 2 dni. Idę wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wgrał mi się też "nowy" soft.... i nic TYLKO łby poukręcać tym "pseudo-technikom" z CP

Zauważone zmiany:

1.Po uruchomieniu dekodera-obraz jest "zielony"(z przewagą koloru ZIELONEGO

2.Rozdzielczość jest TYLKO 576i(nie ma możliwości zmiany ani w menu ani z pilota)

3.W menu pojawiła się opcja "Strefa Abonenta"-gdzie po wejściu widnieje adres internetowy CP :crazy:

4.Nr.oprogramowania taki jak przedmówca we wcześniejszym poście napisał-3.2.36/3.4.2103

5.Wyłącznik czasowy "ECO"-możliwe ustawienia wyłączenia po 3 lub 6 godzinach-ale nie ma opcji wyłączenia tej funkcji...po prostu "MASAKRA"

6.Po wyłączeniu z pilota do "czuwania"-program można oglądać nadal...przez kilkanaście/-dziesiąt sekund :crazy:

I jak KU..A teraz oglądać cokolwiek-skoro rozdzielczość jest niezmienna z 576i i na dodatek WSZYSTKO JEST W ODCIENIACH ZIELONYCH!!!

 

P.S. I chyba specjalnie dla mnie poprawili wybudzanie z "głębokiego uśpienia"-dekoder powstaje z tego trybu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanko posiadam decoder sagem esi 88 i tv lg led 42lm640 i mam taki problem z głosem to znaczy nie mogę decoderem sterować siła glosu tylko poprzez tv i nie wiem o co chodzi

U mnie jest to samo pomimo 3-krotnego powrotu do ustawień fabrycznych-działanie głośności nie działa w zakresie od 1-16-wycisza TV po dojściu do "0"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomoo Przełącz tryb dzwięku w menu dekodera dla hdmi na steteo. Dla ustawień auto i Dolby digital ściszanie nigdy nie działało. Oczywiście mówię o starym sofcie.

(Menu-> ustawienia obrazu i dźwięku-> ustawienia hdmi)

Faktycznie-po zmianie ustawień dźwięku na stereo-przyciski głośności działają :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnośnie nagrywania 2 programów jednocześnie i ewentualnie oglądania 3:

Jak to jest z tymi MUX'ami? Ostatnio nagrywałem o tej samej porze jeden program z POLSAT SPORT HD,a drugi z POLSAT SPORT EXTRA HD i mogłem tylko i wyłącznie oglądać tylko jeden z nich :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...