Skocz do zawartości

Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, sport na FOXie głównym źle by nie zrobił. W końcu jest głównym FOXem, i wcale nie musi mieć profilu skierowanego głównie na filmy i seriale. :D

 

Szczerze mówiąc to ja nigdy nie widziałem filmu fabularnego na polskim FOX-ie :P

 

W sumie masz rację, chyba nie było żadnego. :P Ale można zaliczyć pilot Terra Novy do takich rzeczy, bo był w zasadzie długi. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby FOX Sports miał powstać to pojawiłby się pewnie w najdroższych pakietach TV, no to mamy pooglądane :/

 

Lepsze to niż gdyby miał się pojawić w Polsce na zasadzie pojedynczego kanału premium za którego platformy kazały by sobie płacić kolejne 20-30 zł miesięcznie.

 

PS. Nie wierzę, że transmisje sportowe pojawią się na dotychczasowym FOX Polska. Bardziej spodziewałbym się tego FOX Sports (oby w HD ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby FOX Sports pojawił się w Polsce, to byłoby to wielkie wydarzenie. Porównywalne do połączenia c+ i n czy wcześniej do dodania paczki polsatów do n (oczywiście dla mnie).

Gdyby do tego pokazywali sporty amerykańskie to byłby to po prostu świetny kanał. Taki ulepszony (w HD) i rozszerzony (bo nie tylko sporty from USA) ESPN America.

 

A tu na zachętę, co by nas mogło czekać, zakładając najlepszy scenariusz (NFL ma świetną oprawę):

rutube.ru/video/private/8290df958de6152e2927e51f0ac672b0/?p=CppPnI9pfgDkgeqaoOL-Og

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie indziej to nie szukałem, ostatnio mimo tego, że mają słabe serwery (jak jest wielu oglądających to stają) to głównie tam oglądam różne rzeczy, z prostego powodu- jeszcze nie kasują filmików i mam nadzieję, że będą tak robić jak najdłużej.

Gdzie indziej nie widziałem kompletu, szukając bardzo krótko przez google. Pusta ścieżka dźwiękowa jest tu:

 

youtube.com/watch?v=MbU4fPYRvcY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Jak to mówią, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Nie czarujmy się, Euroliga cieszy się małą popularnością, więc nie spodziewałbym się, by od razu tworzyli FOX Sports. Natomiast niewątpliwie Euroliga jest dobrym urozmaiceniem ramówki FOX / FOX Life. Na początek. A za kilka lat... kto wie. Moim zdaniem polski rynek jest bardzo rozdrobniony jak na kanały sportowe. Chyba, że stworzą FOX Sport we współpracy z Polsatem (np. Polsat FOX Sports) lub nc+ (np. nFOX Sport) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to właśnie Euroliga pasuje jak "świni homonto" w kontekście kanałów Fox i Fox Life. Często się śmiałem, że z seriali w tv to głównie oglądam Ligę Mistrzów, no ale to było w żartach. Jak mieliby puszczać na którymś z obecnych w Polsce Foxów, to lepiej żeby to komuś odsprzedali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jestem ciekaw, jak bardzo musiał byc zaskoczony Polski oddział FIC. Nagle się dowiadują, że dostają Euroligę, a tu kanału sportowego brak. No chyba, że wiedzą już od dawna, że coś się szykuje, a tylko dobrze się maskują. Ale to raczej mało prawdopodobne, bo wtedy mieliby już jakiś wariant.

Edit: Euroligę we Włoszech nie pokaże kanał Fox Sports tylko Sky. Tak więc i tam udzielono sublicencji, ale to zmiana wewnętrzna, bo to i tak ten sam właściciel. Więc może i u nas pójdzie jakaś sublicencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...