Skocz do zawartości

Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tylko ja jestem, aż tak wyczulony, iż nikt jeszcze o tym nie pisał - zauważyłem, iż wszystkie moje nagrania PVR z Fox HD od niedzieli 5 maja mają w ścieżce dźwiękowej charakterystyczny metaliczny przydźwięk/grzechotanie słyszalne szczególnie gdy lektor czyta kwestie dialogowe. Faktycznie gdy głośność w tv nie jest zbyt mocno rozkręcona to może nie jest to aż tak bardzo uciążliwe, jednak włączając już kino domowe to odechciewa się już oglądać cokolwiek z tego kanału :? Włączyłem teraz Fox HD na żywo i nadal słyszę ten przydźwięk. Zgłosiłem ten problem do nc+, ale Pan stwierdził, iż nikt wcześniej nic takiego nie zgłaszał i nic nie wiedzą o tym problemie - co wydaje się trochę dziwne bo problem ten występuje już od kilku dni. Czy u Was też występuje to zakłócenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czyli kolejny serial dostaniemy na FOX tuż po premierze w USA, a nie jak to ma miejsce na pewnym przereklamowanym kanale premium po kilku miesiącach.

 

Sama emisja tego serialu przez FOX mnie nie dziwi, bo już kilka miesięcy temu poszło info że FIC zakupiło prawa do emisji tego serialu na swoich kanałach, ale cieszy to że kontynuują swoją politykę emisji tych seriali zaraz po premierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od maja br. mam dostęp do FOX HD i oglądam na nim dość regularnie kilka seriali. Irytuje mnie jakość techniczna kanału. Dźwięk jest kiepski i bardzo przytłumiony, no i co kilka dni jest nieczysty (pojawiają się delikatne szumy i trzeszczenia). Najgorsze jest jednak to, że obraz (pomijając jego nieostrość) co kilkadziesiąt sekund lub co kilka minut przycina się (następuje efekt stop klatki). To cudo występuje tylko na FOX HD. Zaskakujące, że na FOX Life HD jest wszystko OK, pomimo tego, że oba kanały są od tego samego nadawcy. Zastanawiam się, kto jest temu winien – nadawca kanału czy CP, który nadaje kanał ze swojego tp. Czy FOX HD nadaje tak od samego początku? Czy na FOX SD występuję ten sam problem z płynnością obrazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FOX HD co jakiś czas właśnie dzieją się takie rzeczy jak przycinanie obrazu, albo w ogóle szatkowanie obrazu. Swego czasu jeszcze czasem na kilkanaście sekund znikał dźwięk. Podobne efekty specjalne można co jakiś czas zaobserwować na AXN HD, który też leci z transpondera CePa więc podejrzewam że to tutaj tkwi problem. Z drugiej strony FOXlife HD czy History HD też leci od CePa i tam takie problemy nie występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepsze jest to że w tym VOD Seriale+ też dają seriale często z ponad miesięcznym opóźnieniem a zdarza się i pół roku. W takiej usłudze to jak odcinek serialu ma premierę w USA np. z poniedziałku na wtorek o godz. 2:00 w nocy naszego czasu to już we wtorek o godz. 9:00 powinien być w tej usłudze dostępny. Oczywiście w HD i DD 5.1 :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W sierpniu w FOX:

- 4. sezon serialu "The Listener: Słysząc myśli" (od 19 sierpnia; emisja: wtorek - godz. 21:00);

- 2. sezon serialu "Pułapki umysłu" (od 12 sierpnia; emisja: poniedziałek - godz. 22:00);

- 2. sezon serialu "Wilfred" (od 7 sierpnia; emisja: środa - godz. 22:00);

- 4. sezon serialu "The League" (od 22 sierpnia; emisja: czwartek - godz. 21:00) [po dwa odcinki];

- 3. sezon serialu "Louie" (od 1 sierpnia; emisja: czwartek - godz. 21:00) [po dwa odcinki];

- 2. sezon serialu "Jednostka" (od 10 sierpnia; emisja: sobota - godz. 22:00);

- 5. sezon serialu "Bones" (od 28 sierpnia; emisja: od poniedziałku do piątku - godz. 20:05).

 

 

Źródło: media2.pl

 

Od października, natomiast FOX rozpocznie emisję 4. sezonu serialu "The Walking Dead".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...