Skocz do zawartości

Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Logo kanału Fox HD zostało z dniem dzisiejszym pomniejszone, jest również bardziej przezroczyste, świetna zmiana.

Zmiany wielkości jak i koloru logotypu dotyczą także FOXa SD, a zaszły nie dzisiaj tylko wczoraj. ;) Zmiany zobrazowałem na forum tvpolsat.info http://tvpolsat.info/forum/viewthread.php?thread_id=675&pid=19624#post_19624

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo kanału Fox HD zostało z dniem dzisiejszym pomniejszone, jest również bardziej przezroczyste, świetna zmiana.

Jak dla mnie przeciętna. Świetna zmiana to by była jakby zrobili takie logo jak ma włoski FOX HD, ewentualnie takie jak ma w Polsce FOXlife HD od niedawna.

Te nowe niestety jest bardzo widoczne przy ciemnych scenach np. podczas serialu American Horror Story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W większości przypadków seriale zostają bezczelnie urwane. Są wyjątki, np. twórcy Dollhouse wiedzieli że po 2 sezonie FOX anuluje serial, więc zrobili konkretne zakończenie. Obecnie Fringe jest zagrożony anulowaniem i twórcy mają zrobić takie zakończenie aby mogło funkcjonować jako finał sezonu, jak i finał całego serialu (zobaczymy co z tego wyjdzie).

 

Ogólnie przed rozpoczęciem oglądania anulowanego serialu, lepiej sprawdzić w necie jak wygląda sytuacja z zakończeniem. Zwłaszcza jeśli ma to być jakiś serial gdzie każdy odcinek to część całości, a nie np. sitcom czy procedural. Natomiast jak oglądamy jakiś serial na bieżąco, no to już trudno - takie ryzyko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest niepojęte. Scenarzyście powinni mieć zamkniętą fabułę i ewentualnie ją rozszerzać gdy serial zyska popularność. Całość powinna się zmieścić w sezonie, bo nigdy nie wiadomo co z następnym... Chociaż czasem nawet te niby przemyślane zakończenia są rozczarowujące (patrz LOST)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

3 sezon Archera, od 4 kwietnia o 22:00 i 22:30 oraz nowe seriale: Persons Unknown od 2 kwietnia o 22:00 i Neighbors From Hell od 25 kwietnia o 21:30. Wszystkie pozycje polecam, genialne seriale! Do tego 4 sezon Prison Breaka, od 26 kwietnia o 23:55 i 3 sezon Community od 22 kwietnia o 21:00 i 21:30. Kwiecień na bogato :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dlaczego na Canal+ ten serial był z lektorem a tu są napisy?

 

Przecież masz opcje lektora lub napisy. O co wiec chodzi? Gdyby FOX wprowadził taką opcje to byłby na prawde najlepszym kanałem serialowym w Polsce. Seriale tuż po premierze w USA, w HD i z napisami. To by było cos!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zdecydowano się na dubbing (lub przynajmniej emisję sezonów 1-3 w tej formie, nie wszystkie zdubbingowane odcinki wyemitowano), ale przynajmniej widzą, że tylko [beep] mógł wpaść na coś takiego jak animacja z lektorem ;)

 

Niestety z jakichś nieznanych przyczyn tylko kanały premium (plus kilka filmów na TVN) umożliwiają wybór formy tłumaczenia, mimo że większość stacji tematycznych oferuje oryginalną ścieżkę dźwiękową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No właśnie słyszałem o Once Upon a Time, który podobno ma lecieć pod tytułem "Dawno, dawno temu". Czyżby oznaczało to koniec pewnej ery w FOX? Koniec emitowania seriali pod oryginalnym tytułem? Cały czas miałem nadzieję że to jakaś pomyłka i serial pojawi się w FOXlife (gdzie jak wiadomo, tytuły tłumaczą), dlatego nic o tym nie pisałem.

Ostatnio też zauważyłem że serial The Listener, jest reklamowany jako The Listener - słyszący myśli (czy jakoś tak). Czyli chyba i FOX będzie się już bawić w tłumaczenia tytułów. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niech robią co chcą, dopóki można wybrać oryginalną ścieżkę. To tylko tytuł, nijak ma się do odbioru serialu, a Ty masz jazdę na tym punkcie.

 

Dobra, jakieś info o emisji drugiego sezonu The Killing na FOX-ach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech robią co chcą, dopóki można wybrać oryginalną ścieżkę. To tylko tytuł, nijak ma się do odbioru serialu, a Ty masz jazdę na tym punkcie.

Chodzi o to że przykładowo w newsach zazwyczaj w takiej sytuacji gdzie stacja tłumaczy tytuły są podawane tylko polskie tytuły. I wtedy już trzeba zgadywać co to może byc za serial. Akurat w przypadku Once Upon a Time jeszcze łatwo to zgadnąć, ale sam przyznasz że czasami polski odpowiednik jest tak abstrakcyjny że szkoda słów. Poza tym nie ukrywam, że lubię jak tytuły są zostawione w oryginale. Tak samo jak lubię gdy jest możliwość wybrania napisów pl zamiast lektora.

 

Dobra, jakieś info o emisji drugiego sezonu The Killing na FOX-ach?

Od 4 lipca na FOXlife.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...