Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Globus903 napisał:

I tak bieda, z roku na rok ramówka słabnie. 

Jakby nie patrzeć, co lepsze seriale ostatnio zgarniają platformy streamingowe. FOX ma kilka pozycji, które emituje jak należy, chociaż akurat mnie żaden z tych seriali co pojawią się w listopadzie nie interesuje, ale pewnie mają one jakąś swoją widownię. Mimo wszystko taki FOX i tak wypada pod względem seriali lepiej niż niby premium Canal+ Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bardziej mi chodziło o premiery jak w przypadku TWD gdzie emisja jest kilkanaście godzin po premierze w USA.

 

A godziny emisji to obecnie drugorzędna sprawa. Mamy XXI wiek i nie problem nagrać sobie na PVR. Zresztą, nie wyobrażam sobie żeby inaczej oglądać seriale czy filmy ze stacji, które przerywają je reklamami, jak właśnie uprzednio je nagrać na dysk i przewijać podczas seansu reklamy :).

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, diabeu napisał:

 chociaż akurat mnie żaden z tych seriali co pojawią się w listopadzie nie interesuje, ale pewnie mają one jakąś swoją widownię. 

Mam tak samo jak Ty. 

 

Byłem wielkim fanem tej stacji jakieś 5-10 lat temu, gdy ramówkę wypełniały takie tytuły jak Archer, Breaking Bad, Community, Family Guy, The Simpsons, Homeland, Persons Unknown, Pokojówki z Beverly Hills, Roswell, Prison Break, Terra Nova, The Bridge, Weeds itd. Był to czas kiedy FOX gościł w moim domu niemal non stop, bo prawie zawsze było tam coś interesującego. 

 

Obecnie zerkam na główny kanał FOX-a tylko okazjonalnie przy okazji pojedynczych premier lub przez pryzmat "Ściganego", którego oglądałem z 200 razy i jeszcze mi się nie przejadło. Z premier serialowych w tym momencie spoglądam w stronę BH 90210. Wcześniej oglądałem tam kolejny sezon American Crime Story (Versace) albo ostatni "Amerykanów," ale to było już dawno.  

 

Oglądałem to tez za dużo powiedziane, bo odkąd mam Cyfrowy Polsat GO owszem oglądam seriale z FOX, ale nie bezpośrednio tylko właśnie za pośrednictwem powtórek w CP GO. Choć akurat BH 90210 staram się na żywo, gdyż na CP GO jakichkolwiek powtórek na razie brak. 

 

Nieporównywalnie częściej spoglądam w stronę  FOX Comedy. Ten kanał włączam prawie codziennie. Najbardziej lubię nocne maratony z Family Guy'em. Lubiłem też Bob's Burger, ale zastąpili ten zacny serial jakimś Shin Chanem, którego póki co zupełnie nie trawię.  

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.01.2019 o 20:53, fan tv napisał:

Czy najlepszy? Między 21:00 a 00:00 spoko ramówka, ale w ciągu dnia w kółko maratony "Dr House"/"Kości"/"CSI"/"Castle".

Ponieważ przykładowo "Dr. House" kojarzy się z FOX więc dobrze że zajmuje dość dużą część ramówki. Po prostu marka się wtedy sprzedaje. Ja osobiście lubię trochę rutyny w programie a nie co chwila zmiany. 

W dniu 26.09.2019 o 15:48, fan tv napisał:

I to jest teraz wielka wada ramówki.Wałkują ciągle CSI, Kości, Zabójcze umysły + filmy, a powtórek premierowych nowych seriali nie ma, nawet choćby o 3:35.

Ja tam lubię "Kości" :)

Edytowane przez Rocznik 02
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Ipo, ja wczoraj oglądałem serial "CSI" o godz. 20 na FOX HD i przy logo był dopisek HD, ale obraz strasznie się sypał od pikseli i w pewnym momencie nastąpiło przepięcie z wersji HD na SD. Obraz zrobił się gorszy, ale już się nie sypał, zaś przy logotypie zniknął dopisek HD. To nie pierwszy raz kiedy tak się dzieje. Myślę, że na czas usunięcia usterki, CP podmienił wersję HD na SD, bo w przeciwnym razie abonenci PC+, Orange TV i kablówek  nie byliby w stanie oglądać tego kanału. W CP cały czas dostępna jest wersja SD i HD kanału FOX.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 21 większość Rezydentów była w SD, potem wskoczyło na koniec HD i tak aż do połowy Chirurgów. Rwało co chwilę aż na reklamach wskoczyła znowu wersja SD więc bez dopisku HD. To było również zauważalne bo wersja HD jest u mnie dużo głośniejsza od wersji SD. U mnie w kablówce to się automatycznie podmienia jak są problemy z wersją HD i to dotyczy nie tylko FOX. Ma to najczęściej miejsce w lecie jak są burze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...