Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Polsat News HD chodzi normalnie. I na internecie z Plusa na telefonie, na Play Boxie i na telewizorze z Hbbtv (wtedy, gdy wciskam czerwony przycisk na naziemnym przekazie Polsat News SD z MUX-4). Nie mam żadnych przycinek. 

W C+ Online nie ma Polsat News, gdy chcesz wykupić usługę przez internet i nie jesteś abonentem satelitarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla abonentów satelity Canal+ jest dostępny ten POLSAT NEWS w CANAL+ONLINE i to w jakości HD i tam nic nie tnie i nie przycina.

W naziemnym MUX-4 też ci nie będzie zrywało ten POLSAT NEWS, ale tylko jak będziesz w dobrym zasięgu tego MUX-4 to po pierwsze, po drugie nie będziesz na terenie zalesionym mocno, bo tam powieje mocniej i też będą szły zakłócenia z anteny na urządzenia, bo fale telewizyjne inaczej rozchodzą przy ruszających na wietrze drzewach i może nie dochodzić. Przycina ten POLSAT NEWS na ta IPLA do tego w jakości SD, widocznie duże obciążenie serwerów tym kanałem i każdy to ogląda i sprzęt nie wyrabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na zły zasięg MUX-4 został przygotowany przekaz przez Hbbtv. Gdy włączysz Polsat News SD w naziemnym i masz szczątkowy zasięg, z pomocą przychodzi Hbbtv w telewizorze. Wciskasz guzik czerwony na pilocie, potem zgody na przetwarzanie danych guzikiem zielonym (pliki cookies) i oglądasz strumień Polsat News HD z internetu. 

Jeśli występują u Ciebie problemy z połączeniem, które objawiają się "zamrażeniem" ekranu, to problem może być z internetem lub z samym sprzętem. Neostrada 10mbs po kablu miedzianym jest już nie wystarczająca. Na papierze masz prędkość do 10mbs, a tu jest jeszcze ważny ping i stabilność.  Router może skakać z prędkością - przez sekundę masz 9mbs, a za chwilę 1mbs. Zwłaszcza jeżeli masz dużo urządzeń pod router podłączonych. Telewizor, komputer, smartfon, tablet, lodówkę itd. Oglądasz telewizję przez internet, a jednocześnie komórka automatycznie ściąga Tobie aktualizacje w jakiejś aplikacji. Nawet jeśli wszystkie urządzenia uda się Tobie rozłączyć i zostawisz tylko telewizor na IPLI, to i tak gdzieś w tle może Twój Smart TV update'ować jakąś usługę.

Druga sprawa może być zapchany bufor pamięci w telewizorze. Spróbuj wyczyścić pliki cache w aplikacji. Może to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko kochana co ja widzę. To ipla nie działa właściwie na większości popularnych telewizorów (bez android tv) aż tu nagle aplikacja na.... xbox 😂

 

Jak wrócę do domu, to zobaczę ale nie mam zamiaru żonglować pomiędzy Tizenem a konsolą. Może nie powinienem narzekać, bo to jednak plus, że wypuścili tą aplikację ale co będzie następne? Wypuszczą aplikację na Switcha a posiadacze Samsungów i LG dalej będą się wściekać przy korzystaniu z usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina firmy a deweloperów aplikacji którym prace zleca cyfrowy polsat/tvn/ canal+ itd ale teraz poza sportem telewizja"skręca w stronę platform streamingowych więc może te aplikacje się pojawią ale nie sądzę żeby pojawiły się na ps5 . 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawdziłem na xbox series x aplikację ipla i jest tak jak się spodziewałem. Czyli kupa.

 

Nie ma zaznaczonych kanałów jak na android tv, które są wykupione a które nie. Kanały na żywo bez cofania. Nie działa pauza. Nie działa p+/p-. 
 

Płynność jakby to było 15-20 klatek. Ogólnie bezużyteczna taka telewizja. Jak zwykle cyfrowy polsat stanął na wysokości zadania. 
 

Zmarnowane pieniądze na zrobienie aplikacji gniota. Kompromitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...