Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat Sport news nadaje przede wszystkim transmisje,które nie mieszczą się na innych antenach i powiedziałbym,że nadają dyscypliny nie cieszące się jakimś wielkim powodzeniem.I są to przede wszystkim oferta tożsama z szeroko dostępnym Polsatem sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krystian Sobierajski z tego co wiem pochodzi z Bułgarii, chyba się tam urodził i śledzi bułgarską piłkę. Czytałem o tym w wywiadzie z nim, a podczas jednego z meczów Ekstraklasy Roman Kołtoń mówił o tym, że Sobierajski wychował się w Bułgarii i zna tamtejszy futbol. Kiedy Wisła Kraków grała z Liteksem Łowecz, a Śląsk Wrocław z Lokomotivem Sofia, Sobierajski pisał o bułgarskiej piłce felieton do Przeglądu Sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie Sport News panuje ogromny chaos. Trudno dojść w jaki sposób kierują się doborem transmisji. W sobotę meczu Jastrzębskiego Węgla na Klubowych MŚ nie było w tym kanale, wczoraj był, dziś znów nie będzie. Mityngi Diamentowej Ligii były transmitowane nieregularnie. Można tych przykładów mnożyć. Nikt chyba nad tym nie panuje. Nawet programu na tydzień do przodu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że ten kanał jest co najwyżej taką reklamą, promocją, właściwych Polsatów Sport dostępnych w CP to nie dziwi mnie że są nieregularne transmisje. Chcą w ten sposób pokazać niektóre prawa jakie mają i zachęcić ludzi do wykupu właściwych Polsatów Sport w CP.

 

Zwłaszcza jak się spopularyzuje DVB-T i stacja trafi do pozostałych platform (a może jednak nie trafi?) to takie działanie będzie naturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...