Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, kamilos951 napisał:

To jest masakra, że w takim ważnym pucharze angielskim nie ma VARu.

Na pewno w FA Cup nie było VAR-u? 

 

Oglądałem trochę mecz Wolverhampton - Manchester United i sędzia dzięki VAR zmienił swoją decyzję pokazując najpierw czerwony kartonik Lindelofowi by po chwili zmienić na żółty. 

 

Albo mam przewidzenia, albo widziałem napis VAR w lewym dolnym rogu, gdy była przerwa w grze i sędziowie sprawdzali tę sytuację.

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyba United złapało zadyszkę, porażka w lidze, w FA Cup ? Na to wygląda,a to kluczowy moment sezonu, przed nimi trudne spotkania z Chelsea, City i to TOP4 staje się mgliste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kompromitacja UEFA, pokazująca że to całe FFP to pic na wodę. Może powinni się z tego całkowicie wycofać albo w końcu zacząć respektować. Co by nie mówić ja osobiście żałuję dymisji Platiniego.

Co do Premier League, to ciekawe na ile cierpliwi będą właściciele Chelsea. Ja, mimo wszystko, dałbym popracować Sarriemu, bo pamiętajmy jak słabo zaczął swoją przygodę z City Pep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca- odeszli Paco(strasznie tanio go sprzedali) czy Digne, wypożyczeni są choćby Gomes czy Denis Suarez, odszedłby też Rafinha gdyby nie kontuzja. Real robi lepsze biznesy. :)

Mnie bardziej ciekawi czy Chelsea sprzeda Wam Hazarda, a ponoć Zidane interesuje się Mane, ale w jego sprzedaż akurat nie wierzę, bo dopiero przedłużył kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale są na minusie, oba kluby gdyby nie kredyty bankowe, zastawy itd to by dawno nie istniały.  Jak jesteśmy przy temacie PL, to nawet MU czy Arsenal mają  długi ale wobec właścicieli czyli coś takiego jak Legia.  Jedyny klubem z tych topowych przynajmniej z nazwy który żądnych zobowiązań to jest Bayern Monachium, druga jest BVB i to najlepiej zarządzane kluby na świecie.  A takie City i PSG mega kombinują z różnymi dziwnymi operacjami, firmami itd. 

 

Real generalnie dziś byłoby w stanie spłacić swój dług dzięki 3 x LM ale nie robią tego aby nie zachwiać zdolności operacyjnej i wolą to rozłożyć w czasie.

 

To, że na piłce da się zarobić to bzdura. Nawet UEFA rok w rok dokłada do LM. 

https://www.forbes.pl/rankingi/najcenniejsze-kluby-pilkarskie-2018-ranking-manchester-united-po-raz-drugi-na/4l5b825

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...