Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Arkon napisał:

Tak jakby gwiazdeczki nie zwolniły Mou z MU czy Ancelottiego z Bayernu albo Emeryego z P$G. Łatwiej zwolnić jednego trenera niż wyrzucić 11 zawodników.

 

Trudno w to nie wierzyć, patrząc na to, że nagle po jego odejściu piłkarze MU zaczeli grać. Wszystko fajnie trybiło w najlepsze lidze świata i na co. Bezradność z PSG, czyli ten genialny ligowy Solskjaer w LM nie potrafi nic zrobić. Anemiczny choćby Allegri w Juventusie. Można się odkuć wygrywając prestiżowy mecz z Liverpoolem u siebie  Liverpoolem który miał za sobą mecz LM, a United takowego nie miało. I mamy sytuacje taką że nie było ani piłkarzy, ani trenera.

Może nie tyle łatwiej, co taniej zwolnić jednego niż jedenastu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze zaczęli lepiej grać bo kazał im Norweg atakować a nie jak za Mou bronić.Ale chętnie zobcze jeden porządny mecz za Ole z potężnym przeciwnikiem bo póki co to z Spurs gdyby nie De Gea byłoby 1;5,z PSG bez dyskusji,wygrali z Chelsea co jak widać dziś żadnym osiągnieciem nie jest...

Zawodnicy są jacy są,Pogba po wczorajszym znów słabo...

Więc bajki o tym iż to zawodnicy zwolnili Mou można wsadzić sobie w kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, umek napisał:

Piłkarze zaczęli lepiej grać bo kazał im Norweg atakować 

Widać szanowny@umku, ze wiatr znad Old Trafford ci trochę szkodzi na ego.

Pan @Arkon ma absolutną rację. są sytuacje, ze motywacje, nieopatrzne słowa , niedyspozycje...powodują potrzebę resetu. Odnowy. Zwykle takie amimozje , narastające z czasem i niepowodzeniami się skrupiają. Zwykle na trenerze. Po zmianie jest odpręzenie.  Pana Solskjeara  ocenimy jak wprowadzi MU do 4-ki.  

Jakby to było takie proste (kazać atakować) to zrobiłby to byle asystent. 

Może warto trochę odpuścić panie @umek bo jeszcze parę podobnych sądów jak o "wypalonym Messim" i ciężko ci bedzie znaleźć kogoś do dyskusji.

Takie poważnej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle asystent  może dyktować managerowi i zawodnikom...udowodniłeś ze rozmowa z Tobą nie ma sensu bo pojecia  niczym specjalnie za dużo nie masz.

Pan Arkon gdybys nie potrafił zrozumieć prostych słów napisał wprost ze to zawodnicy go zwolnili...a nie żadne nieopatrzne słowa i inne [beep]erele.Ciężko znaleść tez dziś kogoś który Cię poparł w temacie Kepy...Także na tym kończę dyskusje.

Kepa ukarany tygodniówką przez Chelsea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 godzin temu, umek napisał:

 Kepa wyjdzie będą gwizdy.

Osobiście nie widzę innego rozwiązania jak odsunięcie go od zespołu na jakiś czas bo jeśli dziś może Kepa ...

W kontekście Twej innej wypowiedzi, ze bramkarz dostał "tygodniówkę" ( jak za spóźnienie na trening)  ta  opinia z ramki pokazuje jak daleko jesteś od rzeczywistości. To jak zdanie kibica, który zagwiżdże.  I sadzi, ze zmieni tym świat.

I na tym poprzestańmy. To, że ktoś umie podpierać się zdaniem słomianych mediów nie czyni go rozsądnym komentatorem wydarzeń.

Nie wykluczamy przecież, ze te tzw. media  za jakiś czas wystawią Kepie pomnik....

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie te wpisy.

 

 

 

Brendan Rogers otrzymał pozwolenie by rozmawiać o potencjalnej posadzie managera w Leicester.Przypomne ze dziś jest managerem Celtic Glasgow

Brendan Rogers w Leicester.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze słowo o Carabao Cup.

Jak z prostej historii...robi się histerię.

Portale (Times Polska)  krzyczą: milion zł kary dla Kepy. Efekt porażenia gotowy jak przeczyta to jakiś piekarz z najnizszą krajową. Nie wiem czy Kepa wie, że jest taka waluta. ZŁ.

A prawda: tygodniówka (-podatek) to Hiszpana nie zrujnuje bo  600 tys. funtów zgarnie mimo sankcji.

Kpicie z p. Hajto...a Times cytuje Shearera . Ponoć guru eksperów.

Nie zdziwię się, jeśli Sarri pobił w szatni Kepę. Miał do tego pełne prawo .

A zycie biegnie sobie cichutko. Napięcia w Chelsea nie ostygły, Kepa i Sarri "przekonują" o nieporozumieniu. (a nie zwarciu).

A Kepa dziś  pewnie z powodów "zdrowatnych" nie zagra z Kogutami.

Co na to kibice...ano pogwiżdżą jakiś czas ale jak klub wejdzie do LM...to Kepę nosić bedą na rękach. Pamięć kibica, wiemy...jak złotej rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiele osób chwali Pochettino, ale zauważcie jedno- znowu przychodzi decydujący okres sezonu, a Totki grają słabo. Przecież wczoraj powinni przegrać z Arsenalem, odpadli z walki o mistrzostwo, a i kwalifikacja do LM wcale nie jest pewna, bo mocno naciskają Kanonierzy, MU czy nawet Chelsea. Wcale się nie dziwię, że Eriksen nie śpieszy się z przedłużeniem kontraktu, bo z Totkami nic nie wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest...ja myślę że on nie jest aż tak dobrym managerem.Co dziwne liczyłem że stracą punkty po kontuzji Kane..a oni je zaczęli tracić gdy wrócił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziwisz się, że jest inaczej ? Tottenham to jeszcze gorszy wieczny przegrany niż Liverpool bo ci przynajmniej zawsze są blisko. Mają zbyt płytką kadrę aby walczyć o coś więcej. Guardiola w życiu by nie pracował w takim Tottenhamie właśnie z takiego względu, że nie mógłby ułożyć kadry po swojemu.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tottenham niestety kadry nie polepszy prędko ze względu na stadion.To jest sytuacja dość skomplikowana..bo czy on może stamtąd odejść?Może..mówi się jednak że może pójść do kilku topowych klubów..

Ja myślę że on i tak wyniósł ich wysoko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie ma znaczenia, rzeźbi z tego co ma.  A 5 obrońców wcale nie oznacza, że będą grać bardziej defensywnie jak grając 4. 

 

Dokładnie, ja bym go zaliczył do tej samej kategorii co Klopp który też jest zakładnikiem klubów które mają w DNA wpisaną porażkę.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mourinho nie był za graczami, nieraz publicznie ich niewybrednie krytykował, był jawnie skonfliktowany z kilkoma graczami. Trener musi mieć poważanie w szatni i szacunek , dobra atmosfera, dialog i odpowiednie wykorzystanie potencjału graczy jakich ma się do dyspozycji. Ole Gunnar zrobił to co mógł, oczyścił atmosferę w szatni, wrócił do DNA futbolu United, nie miał przecież żadnego okresu przygotowawczego do przepracowania. Pamiętajmy w jakim miejscu był United- wydawało się,że bez szans na TOP4, w Pucharze Anglii pokonał Arsenal i Chelsea. Dla mnie United z zespołu skazywanego na pożarcie z PSG nie stał się nagle murowanym faworytem do awansu. Raczej dalej Paryżanie. Ole oceniam pozytywnie i moim zdaniem powinien dostać szansę.

Jednak to Manchester City był głównym faworytem do wygrania ligi i to przegrana the Citizens byłaby większą niespodzianką i to byłaby spora porażka Guardioli. Z Zespołu, którym @Arkon piał z zachwytu i mówił,że nie ma innej możliwości by nie wygrali nagle wielką porażką Kloopa będzie jak Liverpool nie wygra. Proszę o jakąkolwiek konsekwencję w tym co się głosi.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piałem Arkonie, Proszę bez przypisywania mi rzeczy, których nie było @Arkon :) Kloop przerwał dominację Bayernu w Niemczech więc ta łatka , którą usilnie mu się dokleja jest zwyczajną nieprawdą.  Z zespołu, który nie łapał się do TOP4 i pucharów Kloop doprowadził drużynę do tego,że jest to już drugi sezon z rzędu czołowa drużyna walcząca o mistrzostwo i doszła do finału LM i to w sezonie, gdzie w przerwie zimowej stracił czołowego zawodnika. To bardzo dużo jak na Liverpool. Tak tu przez niektórych chwalony Emery jakoś nie potrafił odmienić oblicza Arsenalu jak zrobił to z Liverpoolem Juergen Kloop. Dla mnie to obecnie absolutny top wśród menadżerów na świecie. Z drużyn przeciętnych wyciąga nie 100,a 150%.. 

Jakoś obecnie nikt w Dortmundzie jakoś nie może zbliżyć się do wyników Kloopa, który ma łatkę,że nic nie wygrywa.. Fałszywą.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi @wislok, coś Ci się pomyliło. Ja uwielbiam Kloppa, choć przyznaję @mad85, że w porównaniu z Pepem czy Jose to nie jest typ zwycięzcy, ale też trenuje kluby nazwijmy to niespecjalnie topowe w tym czasie. Ja na szczęście nie mam już ulubionej drużyny w Premier League, więc cieszył się będę zarówno z triumfu Liverpoolu jak i MC, bo uważam te ekipy za grające najefektowniejszą piłkę w Europie(choć może nie w ostatnich meczach).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2019 o 15:22, mad85 napisał:

Nie prawdą ? 6 przegranych z rzędu finałów jest nie prawdą ? Mało który trener może się pochwalić takim osiągnięciem. 

Wybierasz to co ci wygodne do tezy, Juergen Kloop nie wygrał Pucharu Niemiec w sezonie 2011/2012 ? Kloop nie wygrał Superpucharu Niemiec w latach 2013- 2014?  i wreszcie czy Juergen Kloop nie zdobył dwóch tytułów Mistrza Niemiec w w sezonach 2010/2011 i 2011/2012? Powiedz mi kiedy ostatni raz BVB był w finale LM - odpowiem sobie sam w 1997 r. , czyli myślę każdy kibic uważa dojście do finału LM za sukces tego klubu, bo nie jest to normą dla niego. Mistrzostwo kraju to też nie jest dla nich coś naturalnego. By oceniać Kloopa trzeba spojrzeć w jakim miejscu były te kluby przed przyjściem Juergena i jaki zrobiły skok za jego kadencji i to naprawdę bardzo szybko.  Inni nie dochodzili do tych finałów to nie mieli co przegrywać. Ciekawa swoją drogą logika, bo Kloop zły,że doprowadza drużynę do finałów,  a jego poprzednicy nie mają łatki przegranych bo ani im ani fanom Liverpoolu finały nie groziły. 

 

Zgadza się- mało który trener może pochwalić się dojściem do 6 finałów w tak krótkim odstępie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...