Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oddanych w sensie pogadania sobie w studio?Oglądałem to na żywo i bolało mnie jedno.Nikt nie wspomniał o tym iż to media i pseudokibice zwolniły trenera,który dziś siedzi i się śmieje.

 

Nikt nie powie że Woodward powienien wylecieć stamtąd przed Mourinho...

 

Nikt nie wspomni rozmowy z lata 2018 gdy Jose zadzwonił to Woodwarda i powiedział:to jest gó....o

Nikt nie wspomni nazwisk jakich chciał Jose a dostał Lindelofa,Lukaku itp.

Nikt nie wspomni słów Jose sprzed miesiąca gdy powiedział:moja następna praca będzie w klubie,który ma stukturę....

Dziś patrzy się na managera,nie mającego 10% doświadczenia choćby Moyesa bo o Jose czy Gaalu nawet nie wspomnę i mówi...on zostanie szybko zwolniony...

mimo iż każdy z tych ludzi w studio wtedy czyli Joe Hart,Phil Neville,Roy Keane klaskali gdy zaproszono Ole.Dziś dociera do każdego dlaczego Mourinho grał nudny,sflaczały futbol...

 

Pogba cwaniaczkiem?A z kim on ma tam grać?Czy Fergi miał takie talenty jak ma dziś Ole czy miał Mou?On miał klasowych zawodników a nie ludzi,nie potrafiących ani kopnąć piłki prosto.

 

Ja przypomnę tylko że 2 lata temu United wygrało LE....z kim?I gdzie jest dziś Ajax?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig o TOP 4 w tym sezonie przypomina "walkę" o mistrzostwo w naszej Ekstraklasie. Dzisiaj Tottenham przegrywa z West Hamem ale oni akurat mają jeszcze ten komfort, że mają lepszy bilans bramek niż reszta zainteresowanych. 

Niemniej w tym sezonie awans do LM uzyska najmniej żałosny a nie najlepszy z tych drużyn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, umek napisał:

Oddanych w sensie pogadania sobie w studio?Oglądałem to na żywo i bolało mnie jedno.Nikt nie wspomniał o tym iż to media i pseudokibice zwolniły trenera,który dziś siedzi i się śmieje.

 

Nikt nie powie że Woodward powienien wylecieć stamtąd przed Mourinho...

 

Nikt nie wspomni rozmowy z lata 2018 gdy Jose zadzwonił to Woodwarda i powiedział:to jest gó....o

Nikt nie wspomni nazwisk jakich chciał Jose a dostał Lindelofa,Lukaku itp.

Nikt nie wspomni słów Jose sprzed miesiąca gdy powiedział:moja następna praca będzie w klubie,który ma stukturę....

Dziś patrzy się na managera,nie mającego 10% doświadczenia choćby Moyesa bo o Jose czy Gaalu nawet nie wspomnę i mówi...on zostanie szybko zwolniony...

mimo iż każdy z tych ludzi w studio wtedy czyli Joe Hart,Phil Neville,Roy Keane klaskali gdy zaproszono Ole.Dziś dociera do każdego dlaczego Mourinho grał nudny,sflaczały futbol...

 

Pogba cwaniaczkiem?A z kim on ma tam grać?Czy Fergi miał takie talenty jak ma dziś Ole czy miał Mou?On miał klasowych zawodników a nie ludzi,nie potrafiących ani kopnąć piłki prosto.

 

Ja przypomnę tylko że 2 lata temu United wygrało LE....z kim?I gdzie jest dziś Ajax?

Nie zmienia to faktu że Mourinho od dobrych kilku lat jest poprostu słabym trenerem. A United od odejścia Fergusona to przeciętny klub, nowy dyrektor sportowy i rozsądne wydawanie pieniędzy to podstawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, umek napisał:

Oddanych w sensie pogadania sobie w studio?Oglądałem to na żywo i bolało mnie jedno.Nikt nie wspomniał o tym iż to media i pseudokibice zwolniły trenera,który dziś siedzi i się śmieje.

 

Nikt nie powie że Woodward powienien wylecieć stamtąd przed Mourinho...

(

Nikt nie wspomni rozmowy z lata 2018 gdy Jose zadzwonił to Woodwarda i powiedział:to jest gó....o

Nikt nie wspomni nazwisk jakich chciał Jose a dostał Lindelofa,Lukaku itp.

Nikt nie wspomni słów Jose sprzed miesiąca gdy powiedział:moja następna praca będzie w klubie,który ma stukturę....

Dziś patrzy się na managera,nie mającego 10% doświadczenia choćby Moyesa bo o Jose czy Gaalu nawet nie wspomnę i mówi...on zostanie szybko zwolniony...

mimo iż każdy z tych ludzi w studio wtedy czyli Joe Hart,Phil Neville,Roy Keane klaskali gdy zaproszono Ole.Dziś dociera do każdego dlaczego Mourinho grał nudny,sflaczały futbol...

 

Pogba cwaniaczkiem?A z kim on ma tam grać?Czy Fergi miał takie talenty jak ma dziś Ole czy miał Mou?On miał klasowych zawodników a nie ludzi,nie potrafiących ani kopnąć piłki prosto.

 

Ja przypomnę tylko że 2 lata temu United wygrało LE....z kim?I gdzie jest dziś Ajax?

Oddanych na boisku, pamiętam jakim kapitanem był Keane i wtedy nikt nie przechodził obojętnie wobec porażek jak ma to miejsce obecnie. Pogba i inni "nie będą umierać za United". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Southampton zapewnił sobie utrzymanie w Premier League po remisie 3:3 z Bournemouth. Ostatnim spadkowiczem niemal na pewno będzie Cardiff City.

W walce o "Małe Mistrzostwo Anglii" Wolverhampton pokonał na wyjeździe Watford 2:1. Wilki są bliskie zajęcia siódmego miejsca w lidze i prawdopodobnej gry w Lidze Europy. :) Duży sukces jak na beniaminka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislokDziś nikt za nic nie będzie umierać.

@Globus903 Jose już Ci wyjaśnił Ci kto wydaje pieniądze w United odkąd odszedł David Gill.Mou pójdzie do następnego klubu gdzie znów wygra swoje a ten klubik z Salfordu zaczyna rozumieć że następne 10 lat to nadzieja na odbudowe.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak DNA United.Inne czasy, zdecydowanie łatwiejsza liga i mnóstwo pieniędzy,które ma dziś zdecydowanie większa ilość klubów.Albo się dostosują do rzeczywistości albo podzielą los Arsenalu który dopiero zaczyna się budzić ze snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wislok napisał:

To było w cudzysłowiu, dawniej Ci piłkarze mieli United w DNA, dziś ma je tylko OGS. 

Tu chyba nawet nie chodzi o DNA, ale płacenie niebotycznych pieniędzy graczom typu Alexis Sanchez albo kupowanie przeciętniaków typu Fred. Przecież MU wydaje na pensje więcej niż Real Madryt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to @Arkon jest kolejna kwestia...to co wyprawia Woodward przechodzi ludzkie pojęcie.Pięknie to już wiele miesięcy temu ujął Neville pytając się woprost zarządu United:kto tam wydaje pieniądze...mamy kolejnego managera..i ten sam syf.Jutro pewnie jak się komuś zechce to remis,albo i porażka i LE.

Kolejna drużyna mowi nie dla LM....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do Premier League awans wywalczyło Norwich City, a dzisiaj dołączyło do elity Sheffield United. 

Leeds United z Mateuszem Klichem w składzie, tylko w barażach. Sądząc po formie podopiecznych Bielsy w ostatnich meczach, będzie im trudno o awans. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ezequiel93 napisał:

Wczoraj do Premier League awans wywalczyło Norwich City, a dzisiaj dołączyło do elity Sheffield United. 

Leeds United z Mateuszem Klichem w składzie, tylko w barażach. Sądząc po formie podopiecznych Bielsy w ostatnich meczach, będzie im trudno o awans. :)

 

Klich był ''bohaterem'' meczu :D

 

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-04-28/gigantyczna-awantura-z-klichem-w-roli-glownej-bramka-polaka-spiecie-i-oddany-gol-wideo/

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych meczach chyba znamy drużyny, które zapewniły sobie grę w LM. To oprócz Manchesteru City i Liverpoolu Tottenham oraz Chelsea Londyn. Gratuluję szczególnie tym dwóm ostatnim ekipom. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest jeszcze przesądzone. Miejsca w Lidze Mistrzów może być już pewny Tottenham, a Arsenal ma 66 pkt i traci do Chelsea zaledwie 2 punkty.

"The Blues" grają u siebie z Watfordem (10 miejsce) oraz na wyjeździe przeciwko Leicester (8), natomiast "Kanonierzy" mają na rozkładzie w miarę pewne utrzymania Brighton (17) przed własną publicznością, a także wyjazdowe spotkanie z Burnley (15). Terminarz meczów przemawia na korzyść Arsenalu. Jednak muszą poprawić swoją grę, bo inaczej Chelsea może sobie już zagwarantować Ligę Mistrzów w najbliższej 37 kolejce.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...