Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To już chyba 4 gol niesłusznie uznany dla Liverpoolu który daje im pkty. Gdyby doliczyć karnego nietrafionego pod koniec pierwszego meczu z City, bramkę Origiego w ostatnich sekundach, ostatni mecz z Totenhamem i Fulham to tak naprawdę sezon mają gorszy niż w zeszłym roku. Całość przesłaniają tylko pkty. Wiem. Najważniejsze wytyczne w piłce ale jakiś niedosyt pozostaje. Oby Barcelona ich zweryfikowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea jeszcze przysługuje możliwość odwołania do CAS i myślę, że dzięki temu zakaz transferowy przesunie się w czasie i zacznie obowiązywać dopiero przy zimowym okienku następnego sezonu. Niezależnie od sytuacji mam mieszane uczucia odnośnie Hazarda. Z jednej strony szkoda strasznie pieniędzy, które stracą przez odejście Edena po zakończeniu kontraktu, mówi się nawet o 100 mln, z drugiej strony jeszcze jeden sezon mógłby zostać. Myślę jednak, że powinien zostać sprzedany, w końcu kupili już Pulisicia i obawiam się, że to on jest szykowany na zastępce Edena. CHO wreszcie zaczął dostawać więcej szans więc liczę, że w przyszłości to właśnie Anglik będzie takim Hazardem w Londynie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie chce przedłużyć kontraktu i będzie mógł odejść za rok za darmo tak jak Hazard. Źle się dzieje w Chelsea, jeszcze tylko brakuje, żeby Kante się zdenerwował i zażądał transferu. Pulisic nawet w Dortmundzie niespecjalnie się wyróżniał. Wystarczy go porównać z Sancho. To jest prawdziwy talent, który MC wypuścił za marne grosze, jak kiedyś MU Pogbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce przedłużyć i to bardzo dobra decyzja. Najpierw chciał wywalczyć skład i wydaje się, że mu się to udało. Bał się, że spotka go to samo co jego kolegów z drużyn juniorskich, czyli bezsensowne wypożyczenia co sezon i w konsekwencji zmarnowanie potencjału. Teraz gra naprawdę sporo, czy w LE czy w Premier League. Myślę, że przedłuży kontrakt, bo niby gdzie ma odejść? Wydaje się, że Bayern chyba pogodził się już z brakiem tego transferu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern jest znany z cierpliwości- zobacz jak za darmo pozyskał Lewego, teraz podobnie może być z Wernerem czy właśnie Hudsonem-Odoi. Nie zdziwię się jak już doszli do porozumienia, które wejdzie w życie najpóźniej za rok. Ja wiem, że jesteś kibicem Chelsea, ale tak naprawdę, która drużyna gwarantuje walkę o najwyższe trofea- Bawarczycy czy Londyńczycy? Odpowiedź jest prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w Bayernie będzie mu trudniej o pierwszy skład to jedno, dwa jest wychowankiem Chelsea a to też jest istotne dla wielu. Oprócz tego sukcesy Bayernu to tylko Bundesliga, która jest przez to nudna.

No i zapominasz chyba, że ostatnimi czasy Chelsea też jednak trochę trofeów wygrała, Premier League czy angielskie puchary, ciągle liczy się w walce wygranie LE i ma spore szanse na to.

Tak jak mówię, moim zdaniem CHO, w przeciwieństwie do Hazarda zostanie w Chelsea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że zarówno Liverpool i przede wszystkim MC odskoczyły od Chelsea i ciężko będzie o trofea, a nawet coroczne występy w LM, bo nie zapominajmy o nowym stadionie Totków, wychodzącym z kryzysu MU czy mimo wszystko Arsenalu. W Bayernie LM ma pewną, a i dla rozwoju młodych zawodników Bundesliga jest rewelacyjna. Nie oszukujmy się straty takiego zawodnika jak Hazard nie uda się załatać, to jest prawdopodobnie najlepszy piłkarz całej ligi angielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta Premier League słaba. City i Liverpool wygrywają wszystkie mecze i osiągają punktacje o jakich nawet w czasach Fergusona były nie osiągalne. Ferguson zdobywał mistrzostwa z mniej niż 90 pkt. A teraz wicemistrz Liverpool będzie miał więcej pkt niż do zeszłego sezonu rekordowa Chelsea. Arsenal kończący sezon bez porażki tylko 90 pkt.

Dla mnie to nie siła City i Live tylko słabość drużyn 7-20.

Już teraz mogę się założyć, że Live skończy z 97 pkt a City 98 pkt. Nikt nie będzie w stanie im odebrać.

 

Wolałbym tak  jak kilka sezonów temu, że każdy jest w stanie urwać pkt najlepszym.

Edytowane przez Taberski
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczby to nie wszystko. Liczy się poziom ligi.Liga angielska jest najbardziej wyrównana pomimo tego najbardziej spośród 5 czołowych lig. Skoro tak uważasz widocznie jej nie śledzisz za bardzo.Wątpię żeby Liverpool i City wszystko wygrały do końca.Daj mi przykład silniejszej ligi skoro angielska jest taka słaba. No która jest silniejsza? Chyba jesteś kibicem Chelsea i nie możesz odżałować dzisiejszej porażki.

Edytowane przez kkzk81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Liverpool dziś i United Fergusona są na tym samym poziomie,a to że dwie drużyny trochę odskoczyły punktowo nie świadczy o słabości ligi tylko o klasie trenera i piłkarzy którzy ten klub reprezentują.

Przecież nadal jest tak , że każdy może urwać punkty najlepszym .Tylko musi się postarać. Spójrz kto wygrywał w tym sezonie z City: Crystal Palace, Newcastle, Leicester. To nie byli faworyci jak wiesz.

Edytowane przez kkzk81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...