Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Arkon napisał:

Jedyny ekscytujący moment nudnego finału. Nie mogli zacząć od karnych?

Myślałem, że Pana stać na lepszy wpis( w końcu lubi pan piłkę i na pewno trochę się na niej zna) . Taki obiektywny a nie  maglowy. 

Po 0:6 to był bardzo dobry , ostrozny mecz niebieskich.  A gdyby  Kante lepiej kopnął mogła być sensacja. W otwartej grze przecież Chelsea nie miałaby żadnych szans. A, że nudny to prawda. Przecież nudą wiało też w Manchesterze.

Może otworzą się oczy niektórym tzw. znawcom piłki na wpływ miliomerów w korkach na losy druzyny czy coacha.

Mourinho, Sarri (druzyna  bardziej chciała być jednością niż poddać się woli trenera), teraz słyszymy Bayern...

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już trzymamy się konwencji mówienia sobie per pan, to proszę Pana była ironia, gdyby Pan nie wyczuł. A o nudzie we wcześniejszym meczu w Manchesterze też napisałem w poprzednim wpisie. Niby Sarri miał wprowadzić Chelsea powiew świeżego powietrza po murarzach Mourinho i Conte, ale jakoś mu nie wychodzi. Zresztą o triumfatorach w jakimś Pucharze Ligi nikt za chwilę nie będzie pamiętał. Zupełnie niepotrzebne rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten klub to największy żart na planecie.Kupa forsy,i gwiazdeczki zwolnią kolejnego trenera..przyjdzie kolejny i póki posłużnie będzie wykonywać co mu gwiazdeczki każą będzie trenerem.A potem na kolanach będzie zmiany przeprowadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdeczki zwolniły Mou z MU?O czym Ty znów piszesz?On sam się zwolnił swoim zachowaniem,taktyką i wiecznym marudzeniem.Poczytaj trochę wiecej niż przegląd sportowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że mieszkasz w Manchesterze nie powoduje, że masz prawo obrażać Chelsea. Ja nie jestem kibicem ani jednego, ani drugiego klubu, ale podałem Ci inne przykłady klubów, gdzie zawodnikom było nie po drodze z trenerami, ale Ty oczywiście widzisz tylko MU. Bayern to też źle zarządzany klub?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrażać coś z czego cały świat się śmieje?:lol:

Nie reaguj jak obrażone dziecko a oceniaj fakty.Finał,zawodnik odmawia zejścia,trener szaleje,mecz się przeciąga a dzień później nikt nie zostaje ukarany.Jakbym oglądał okręgówkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, umek napisał:

Obrażać coś z czego cały świat się śmieje?:lol:

Nie reaguj jak obrażone dziecko a oceniaj fakty.Finał,zawodnik odmawia zejścia,trener szaleje,mecz się przeciąga a dzień później nikt nie zostaje ukarany.Jakbym oglądał okręgówkę..

Nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji w której daję sobie tak wejść na głowę. Można być ugodowym, można wybierać kompromisy, ale wczorajsza sytuacja z Kepą to przecież niesamowite przegięcie. Okręgówka i to dół tabeli. :D

Chłopaczek odmawia zejścia z murawy, [beep]ko gestykuluje, przegrywa puchar swojej drużynie i... NIC. Nieporozumienie. Kasa, kasiorka, pieniążki, mamonka. Kupili go za osiemdziesiąt melonów to teraz on może decydować kiedy gra. 

Ciekawy jestem jak to przyjęła szatnia.

Sarri stracił na "nieporozumieniu" bardzo wiele. Może nie miał już tak mocnej pozycji, a niektórzy twierdzili, że posada wisiała na włosku, ale mimo wszystko moim zdaniem popełnił błąd. Przecież nawet po zwolnieniu nadal miałby niezłą pozycję i renomę. Mógłby objąć inny wielki klub, ale żeby to zrobić potrzeba szacunku. Powinien dziś wyjść i powiedzieć, że mógłby tolerować złość, frustrację i nawet atak słowny, ale dodać też: "Kepa już jest poza zespołem. U mnie więcej nie zagra."  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza sytuacja zawstydzila cały klub.

Zawstydzila sztab,zawodników..wreszcie właścicieli,którzy już przy Mourinho zrozumieli że to piłkarzyki rządzą klubem.Smutne jest to że to zawodnicy...którzy niczego nie wygrali w życiu.

Fani na forum Chelsea piszą że jeśli Kepa wyjdzie będą gwizdy.

 

Osobiście nie widzę innego rozwiązania jak odsunięcie go od zespołu na jakiś czas bo jeśli dziś może Kepa ...to jutro może cały zespół.Tylko pytanie kto dla takiego klubu będzie chciał grać i kto go będzie chciał trenować.Ewidentnie klub musi tutaj zareagować bo sytuacja jest niezwykle poważna i może mieć przykre konsekwencje dla całego zespołu.
Kepa mógł a nawet powinien zejść,bo rezerwowy bramkarz zna lepiej graczy City a tak z siebie zrobił głupka,z klubu komedię a z Caballero ofiarę zupełnie dziwnej sytuacji.

Jedno napewno wiemy....w Chelsea mimo odejścia Mouinho nadal jest bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe tytuły nie mają znaczenia.Jest klub,jest hierarchia...dycyplina.Nikt nie jest większy niż klub,dla którego gra.A to czy wygrał mistrzostwo 5 razy czy nigdy nie ma tu żadnego znaczenia.
Ja pamiętam jaka wrzawa była gdy Ronaldo robił problemy gdy go chcieli zdjąć...facet dający drużynie tyle..a tu mamy kolesia,który w poprzednim meczu puścił 6 goli....odmawia zejścia.Dla mnie szokiem jest to że w ogóle tam jeszcze gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mają?Pozwalają ignorować managera?Ciekawe....
Widocznie mimo iż mam identyczną opinię z Alanem Shearerem jestem w błędzie.No cóż.

 

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że mają. Przecież po to wychodzą na boisko, właśnie po to by zdobywać punkty za czym idzie zdobywanie trofeów.Czy masz je  jedno, 5 czy 10 nie daje prawa zachowywać się jak Kepa czy inni którzy są nieposłuszni względem trenera. Nie łącz tego, bo tą są dwie odmienne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...