Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Media2 podaje, że od piątku, a nie od jutra.

A jednak od dzisiaj Puls 2 w Vectrze już smiga na poczatku z problemami ale juz jest OK.

 

Ale ramówka według mnie słaba dlaczego nie emituja filmów i seriali np te co niedawno dawała TV Puls. No i miały byc filmy komedie i przygodowe a w ten weekend tylko komedia w piątek. Pasmo 20:00-0:00 pon - czw postawiłbym na seriale w weekend filmy. Tymbardziej ze tych seriali w pasmie 15:00 - 18:00 to na Pulsie nie kazdy miał szanse ogladąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2xUp

 

Co Ci jest nie chcesz nie oglądaj ale co do pisanie co chwila że nie podoba Ci się ich logo ?

Znamy twoje zdanie, może napisz do nich ? Lub napisz petycję lub zbierz jakąś społeczność

 

I czemu myślisz że to ty masz słuszność twierdząc że logo jest nie poprawne ?

I miejsce jakiemu kanałowi na satelicie zabierałby TV Puls ?

 

Znasz się na tym, nie wiem być może to szukaj pracy gdzieś w TV lub załóż swoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak bronisz Pulsu 2?! Puls 2 to typowa zapchajdziura. Ten kanał by nie powstał, gdyby nie miejsce w DVB-T, które Puls musiał czymś zapchać. A logo ekranowe na tej stacji to już rzecz poniżej wszelkiej krytyki! I tak nie uważam tylko ja, tylko zdecydowana większość osób tak sądzi. Co do założenia własnej TV to z chęcią bym to zrobił, ale do tego niestety trzeba być milionerem, a ja jestem tylko biednym studentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dla wszystkich sympatyków Disco Polo mam dobrą wiadomość:w godz.12:00-13:00 jest emitowany program: ,,Gramy Po Polsku".Są tam grane współczesne utwory DP.Zdecydowanie za wcześnie.Powinni przesunąć na późniejszą porę.

Gramy po polsku to chyba jedyna pozycja w Puls2, którą z chęcią oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego coś miłego. W końcu TV Puls jest kanałem familijnym, a TV Puls 2 jest taki sam, tylko ma inaczej ułożoną ramówkę.

Oba Pulsy familijne? Szczególnie nocą jak pierwszy wali filmami erotycznymi, powtórkami "Dziewczyn na ekran" a drugi "Potyczkami Jerry'ego Springera". :) Programy dla całej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby telezakupy Mango nie były wielkim przebojem polskiego kina, to Kino Polska nie mogłaby być kanałem filmowym. A tak bardziej na poważnie, to te wymienione programy co prawda nie są odpowiednie dla wszystkich widzów, ale są emitowane w późnych godzinach, więc ich obecność w ramówkach TV Puls i TV Puls 2 nie stanowi żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@golbi84

TV Puls to to jest wyróżniajaca się firma, która nie serwuje 4 śmieci, czyli: Calltv, wróżek, sextelefonów i telezakupów. Widać da się bez tego żyć i bogate stacje np. grupy Polsat i Polskie Media też mogli by tego nie emitować. Tym bardziej, że są bogatsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Ciebie lepiej nadawać tablice kontrolną czy jakieś logo z tłem w rożnych kolorach do godziny 12.

Ja wolę tablicę kontrolną niż różnego rodzaju telenaciąganie.

 

Szkoda, że na tablicy kontrolnej nic nie zarabiają... no chyba, że ty im za nią płacisz, żeby nie było telezakupów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...