Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W TV Puls 2 na początku będzie to samo. Oczywiście ten kanał mógłby emitować popularne filmy, seriale, programy dokumentalne, własne produkcje, a nawet sport. Musi być spełniony tylko jeden warunek, czyli po prostu ktoś musi za to wszystko zapłacić. Oferta będzie zależna od możliwości finansowych, oraz podejścia nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3
img_cache.php?id=848&width=185&height=115

Według mnie to logo wygląda idiotycznie.Mogli się bardziej postarać :?

@Poland:jeżeli mówisz,że ruszył funpage(czy jakoś tak) Puls 2,to jednak się postarali z tym kanałem :lol2:

Ale lepiej poczekajmy do 19 lipca - jeszcze mogą nie zdążyć urochomić tego kanału :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img_cache.php?id=848&width=185&height=115

Według mnie to logo wygląda idiotycznie.Mogli się bardziej postarać :?

@Poland:jeżeli mówisz,że ruszył funpage(czy jakoś tak) Puls 2,to jednak się postarali z tym kanałem :lol2:

Ale lepiej poczekajmy do 19 lipca - jeszcze mogą nie zdążyć urochomić tego kanału :lol:

Pozdrawiam

 

Może zrób lepsze i przedstaw im swoją koncepcje ?.

Mi tam logo się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Twoje łowieckie pasy są Emitela a nie Telewizji Puls więc nie czepiaj się :P hehe

No tak, bo Puls 2 póki co nawet nie jest w stanie nadawać samodzielnie. Marcin nie oszukujmy się, uruchomienie konta na Facebooku czy głupie obietnice jeszcze niczego nie gwarantują, bo w moim przekonaniu należy poczekać do momentu aż kanał wystartuje. A jak na razie szykuje się nam kanał powtórkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale od początku zapowiadali kanał skierowany głównie dla dzieci, z większością filmów animowanych a zapowiada się kolejny ogólny wzorowany na Telewizji PULS, tak by mogli z TV PULS emitować powtórki na Puls 2.... trochę bez pomysłu i bez koncepcji.... :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek (19 lipca 2012 roku) w samo południe rusza nowy kanał - TV Puls2. Jest to już drugi ogólnopolski kanał Telewizji Puls, dostępny bezpłatnie za pośrednictwem (MUX2) naziemnej telewizji cyfrowej i nie tylko. Co w ramówce?

Ramówka nowego kanału powstała z myślą o grupie komercyjnej: kobietach i młodych rodzinach. Widzowie znajdą tu programy lifestylowe, talk-show, animacje, szeroki wachlarz filmów oraz dokumenty i programy muzyczne.Wśród propozycji wakacyjnej ramówki znajdą się liczne programy lifestylowe (m.in. "Perfekcyjne Panny Młode", "Za kulisami sławy"), rodzinne animacje ("Scooby Doo", "Tom i Jerry" oraz "Pszczółka Maja") czy cykl popularnych amerykańskich talk-show, który zapoczątkuje "Dr Phil". W weekendy stacja zaoferuje premierowe dokumenty przyrodnicze, popołudniowe pasmo familijne oraz wieczorna oferta, przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach dobrego kina - tu propozycje dla siebie znajdą zarówno wielbiciele komedii, jak i porywających filmów przygodowych.Kanał będzie dostępny dla wszystkich widzów naziemnej telewizji cyfrowej oraz abonentów Cyfry+, "n" i Orange TV.

Źródło Media2.

A od siebie dodam.

Że zapomnieli o Cyfrowym Polsacie, ramówka nie wygląda za bardzo bogato ale jak na start to warto coś dla siebie wybrać. Czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj powinni się zwrócić do Piątki. Zresztą w przyszłej "czerwone"j stacji mogliby się dogadać z właścicielem Tele 5 a więc Polcastem z którego pochodzi obecnie panujący szef Telewizji Puls 2. Taka współpraca polegałaby na:

- wymianie programowej (a zwłaszcza tej archiwalnej) między kanałami Polcastu i Pulsu która polegałaby się na dzieleniu się na przykład produkcją własną czy nawet serialami.

- migracji programów między antenami Polcastu i Pulsu przykładowo jeżeli jakiś serial zakończyłby się na antenie dajmy na to Polonii 1 to równocześnie jego emisja rozpoczęła by się na antenie Telewizji Puls 2

- równoległej transmisji (jak za czasów Naszej TV i RTL7) lub opóźnionej retransmisji wybranych pozycji programowych (mniej więcej od 4 do 6 godzin czasu antenowego) z Tele 5 na antenie Telewizji Puls 2

Dzięki temu na antenie Pulsu 2 zawsze byłyby nowości a on sam miałby czym wypełnić ramówkę tak samo jak stacje Polcastu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img_cache.php?id=848&width=185&height=115

Według mnie to logo wygląda idiotycznie.Mogli się bardziej postarać :?

A mnie się bardzo podoba! I co? :>

 

O gustach się nie dyskutuje.

 

Podoba mi się ze względu na nawiązanie do starego logo z początków tej stacji (mam na myśli Puls, a nie Puls 2 oczywiście - zielone logo z okrążającą główne logo małą "planetką"), było fajne, choć moja lista top three, to:

 

1. PULS a'la FOX (biały napis)

2. pulsująca zielona kropka wewnątrz dwóch większych białych (pierwotne logo Pulsu)

3. opisana wyżej wersja z zieloną "planetą" krążącą dookoła większej (również zielonej) z podpisem PULS pod nimi.

 

A jeżeli chodzi o mariaż z PolCast'em, to również jestem przerażony! :shock:

 

Tylko nie to! :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- migracji programów między antenami Polcastu i Pulsu przykładowo jeżeli jakiś serial zakończyłby się na antenie dajmy na to Polonii 1 to równocześnie jego emisja rozpoczęła by się na antenie Telewizji Puls 2

I po co? Prawa do emisji seriali nie są aż tak drogie, by ich koszty dzielić pomiędzy dwóch nadawców. Do tej pory żyłem w przekonaniu, że nawet jeśli telewizja ma nadawać najgorsze gnioty z Kanady i USA, to chociaż niech się czymś od siebie różnią, bo nie chciałbym kolejnych seriali oglądać na dwóch a nawet więcej kanałach.

 

- równoległej transmisji (jak za czasów Naszej TV i RTL7) lub opóźnionej retransmisji wybranych pozycji programowych (mniej więcej od 4 do 6 godzin czasu antenowego) z Tele 5 na antenie Telewizji Puls 2

Dzięki temu na antenie Pulsu 2 zawsze byłyby nowości a on sam miałby czym wypełnić ramówkę tak samo jak stacje Polcastu :)

Kiepski przykład. Przywołałeś dość ciężkie dla telewizji czasy, teraz kanały tv są dużo bardziej samodzielne. Po pierwsze: RTL 7 jako telewizja nadawana z Luksemburga nigdy nie mogła starać się o polską koncesję, przez co szansa na nadawanie naziemne (w przyszłości w DVB-T) były wręcz zerowe. Jednak z racji dość bogatej (jak na tamte czasy) oferty programowej, w tym serialowej i filmowej (RTL 7 posiadała m.in. umowę z Universal Studios, do której należała) nadając satelitarnie (w tym analogowo, co było dość drogie) i w sieciach kablowych nie do końca mogła się spełnić - dlatego też została nieformalnym producentem wieczornego programu Naszej TV, która z uwagi na kiepską kondycję finansową potrzebowała jakiegoś dobrego wypełniacza, co zawsze przekładało się na wyższą oglądalność w prime-time.

 

Te czasy jednak nijak mają się do obecnych. Rynek reklamy oraz dystrybucji znacznie się zmienił. Spora część kosztów spadła, chociażby z uwagi na rezygnację z satelitarnego analogu oraz plany wyłączenia analogu naziemnego. Sieci kablowe znacznie rozszerzyły miejsce przechodząc na system cyfrowy, gwarantując nadawcom coraz większy zasięg techniczny. Zmienili się też widzowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekendy stacja zaoferuje premierowe dokumenty przyrodnicze, popołudniowe pasmo familijne oraz wieczorna oferta, przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach dobrego kina

Filmy klasy "z" raczej nie zaliczają się do dobrego kina (przypuszczam, że będą leciały identyczne, co w TV Puls). Jednak trza jakoś widzów zachęcić do oglądania :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nowe mogą pokazać filmy jak na początek startu, tak powinno być teoretycznie a w praktyce się zobaczy.

Nie ma z czym szaleć. Puls nie powala prawami do zbyt wyrafinowanych produkcji. Większość to albo niskobudżetowe albo takie z mniej popularnych wytwórni, które wychodziły tylko na DVD/video.

 

@neo_patryk: Teraz nadawcy są mądrzejsi, szczególnie jeśli chodzi o tych nowych. Od początku do końca walą powtórkami, a "mocnego" startu nie widziałem chyba od lat 90-tych - TVN, RTL7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...