Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że nie ma txt,ale jak maja zamiar wstawiać napisy z programem bo i tak jest lektor to jest denerwująco dlatego napisałem niech wrzuca na txt czyli uruchomić je...a takie bajki i ta cała ramówka to w d..... jak tak mają być lata następne to ciężko to widzę, ale myślę że ramówka zmieni się może na jesień (może).

 

A i tak jak piszesz kolego wybór językami byłby dobrym posunięciem,a jeszcze napisy to niech wstawia tylko dla milionerów.To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy powinny być we wszystkich pozycjach programowych, jeśli już chcą je uruchomić. I nie w jakimś teletekście tylko dostępne razem z oryginalną ścieżką dźwiękową. Byłoby do wyboru, kto chce lektora - ten ogląda z lektorem; kto chce napisy - ten ogląda z napisami.

Tak to powinno wyglądać w erze cyfrowej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

"Ździś":

fSXwBs.jpg fSuFMs.png LzruOs.png kPxyIs.jpg

Bieda aż piszczy. Tak się zastanawiam, czy ktokolwiek w tej telewizji ogląda co idzie na antenie? Prawie dwa miesiące od startu, a wciąż nie poprawiono ani oprawy (brak logo w identach), ani oznaczenia wiekowego. Dodatkowo wciąż wyświetlanie obrazu woła o pomstę do nieba, bo taka Szóstka nie umie przyciąć letterboxa, albo chociażby nadawać w dynamicznym formacie. A to, w jaki sposób pokazuje teraz Milionerów, to w ogóle mistrzostwo wszechglobu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogli by pokazywac nie tylko USA czy UK wersje tych programow co emituja "mam talent,idol ycd" lecz z innych krajow!! lukam czesto na inne tv a zwlaszcza te ze wschodu i powiem ze sa calkiem calkiem ich lokalne wersje moze sie doczekam :smile::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylmy szamba z perfumerią. Głównym zadaniem Szóstki jest współblokowanie DVB-T. Udaje się to znakomicie. Jest "nowa" oferta? Jest. Jest stacja dla młodzieży? Jest, przecież młodych teraz rajcują teleturnieje z zagranicy. A jak ktoś chce ruskiego Mam talent, to znajdzie na YT. Wątpię, by pojawiły się tak bardzo inne wersje.

 

Ostatnio próbowałem obejrzec oryginalną wersję "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?". Jeżeli stacja chce się bawić w lektora - błagam, niech on nie smęci i nie przynudza tak, jak z tego programu :D Tego się oglądać nie da, tym bardziej, iż sam teleturniej nie nadaje się do emisji w Polsce ze względu na specyfikę pytań i formułę programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że powinni zmienić kierunek na same teleturnieje i show. Coś na wzór brytyjskiego kanału Challenge, który będąc w UK nałogowo oglądałem. Wiele świetnych starych i nowych brytyjskich teleturniejów + show tj. Takeshi's Castle czy Ninja Warrior. Do tego angielskie napisy dla niesłyszących, ale i dla mnie były świetnym rozwiązaniem, łatwo mi się tak uczyć języka. W Polsce brakuje kanału ze starymi teleturniejami, a przewinęło się tego całkiem sporo. Do tego mogliby dodać właśnie zagraniczne edycje Milionerów i innych, oczywiście tylko z polskimi i najlepiej angielskimi napisami, do wyboru. Bez śmiesznych lektorów, którzy psują totalnie teleturniej. Kiedy startował TVN Gra, myślałem, że to on wypełni właśnie tę lukę na polskim rynku, ale szybko się okazało, że to kanał tylko dla teleaudiotele. Tak w ramach OT: kanał Challenge dostępny na Astrze 28,2e powinien być wkrótce FTA, jest w DVB-T za free, więc może..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja jest żałosna, nie dość że ma durną nazwę to jeszcze durną ramówkę, już wolałbym na MUX2 za tą stacje oglądać Tele 5 lub powtórkowy Polsat 2 bo mają przynajmniej coś w ramówce.... choć może się rozkręcą czego im życzę, na dobry początek proponuję wydłużyć nadawanie np. od godziny 6 lub 7 rano a później tą szpetną ramówkę. Ostatnio chciałem z nudów Milionerów zobaczyć a tu kapa bo w całości po angielsku i komunikat że to w celu nauki języka.... :/ idiotyzm.... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś czytał informacje to byś wiedział jak są nadawani Milionerzy. Czy kanał ma słabą ramówkę? Moim zdaniem nie do końca. Na pewno wypełnia pewną niszę na rynku. Inna sprawa czy taki kanał powinien się znaleźć w DVB-T? Ale skoro nawet na Polo.TV znalazło się tam miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale według mnie ten kanał jest po prostu tragiczny. Ramówka dno, nie wiem co ten kanał robi w dvb-t ale to jest naprawdę marnowanie miejsca. Zgadzam się z przedmówcami, że już lepszy by był tele5 czy polonia1. Lektor gada jakby nie chciał a musiał, ogólny obraz jest tragiczny. W kółko leci to samo. Ale czego się spodziewać po kanale, którego producentem jest tv4 (kanał również słaby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie TV 6 nie ma zbyt wielkiej oglądalności, największą oglądalność na serial Włatcy Móćh, rekord zanotował 19 czerwca kiedy go obejrzało 56 tys, widzów, średnio TV 6 ogląda ok. 38 tys, widzów takie dane podaje portal media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno błędem jest to, że dany program np. "American Idol" emitowany jest aż 5 razy w tygodniu. Ramówka powinna być bardziej urozmaicona. Powinien pojawić się wybór - napisy czy lektor. Do tego warto dodać, że lektorzy są straszni i potrafią zepsuć dany program...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak dla mnie lepiej że emitują porządne wersje tych programów niż mieli by produkować najmniejszymi kosztami jakieś polskie badziewie.

Wg. Ciebie to są porządne :D

 

Widzisz kolego mnie i nie tylko mnie zresztą np. nie interesują Amerykańskie czy brytyjskie badziewia typu Idol czy Mam Talent. Już wolę oglądać słabsze ale polskie produkcje niż ten sztuczny beznadziejny popis niektórych uczestników a zwłaszcza jurorów.

 

Szczerze mówiąc to już bym wolał po 10-20x oglądać Bar :D niż ten kicz co obecnie panuje w TV6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wolę oglądać słabsze ale polskie produkcje niż ten sztuczny beznadziejny popis niektórych uczestników a zwłaszcza jurorów.

Biorąc pod uwagę że w polskich wersjach takich programów jest dokładnie to samo to już wolę obejrzeć inne wersje. Zwłaszcza że pewnie TV6 po prostu nie stać na realizację własnego talent show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dariusz - chciałbyś kolejnego kanału z powtórkami?? Już chyba wystarczy, to co upchali w DVB-T dotychczas...

Nie oto mi chodziło, chciał bym kanał który rozwija ramówka, skoro się nie da to mogli by przypomnieć starsze pozycje z TV4. Wolę Moto myszy z marsa niż to co pokazują teraz.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...