Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TVN Lingua nie był w żadnym TP czy CP, ale na C+. I tak to jednak nie pomogło, a szkoda, bo kanał fajnie się zapowiadał.

Co do TV6, to głupio postąpili emitując Milionerów wyłącznie po angielsku. Chociaż mogli dać napisy polskie albo ewentualnie już angielskie, bo nie każdy zrozumie co oni mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanal robiony jak najmniejszym kosztem, to czego sie spodziewacie? Glowna idea - zakupic tanio badziewne programy z usa i uk, oszczedzic na tlumaczu wkrecajac bajer o nauce angielskiego, wrzucic reklamy i TV Market, skonczyc emisje o 1.00 i liczyc kase :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiam dlaczego podczas teleturnieju "Milionerzy" nie ma wyboru(napisy,lektor ,orginalna wersja językowa) tylko na siłę wciskają tę ostatnią "opcję". Nie wiem jak można się uczyć j.angielskiego podczas programu " Milionerzy" jeśli nie znamy Polskiego odpowiednika danego wyrazu lub zdania :roll: . Ja oglądam na" szóstce" tylko Mam talent bo tylko ten program jestem w stanie oglądać dłużej niż 5 min. Nie lubię You Can Dance,Idola,i wszystkie tego typu show łącznie z XFactor nawet w Polskiej edycji ( z wyjątkiem wspomnianego Mam Talent).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wiedział. Przynajmniej się domyślę - na tyle angielski umiem. W nauce pomaga osłuchanie z językiem - po to jest emitowany ten program właśnie. Jakby chcieli dać program uczący angielskiego od podstaw to by dali "Lippy and Messy" :D.

 

No właśnie a ja nie umiem anielskiego więc bez napisów ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

aro, to jest windowbox (efekt znaczka pocztowego) - odcinek nagrany w formacie 4:3 (letterbox). Pierwsze odcinki WM nie były nagrywane w pełnym 16:9, więc dlatego tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się mają wysilać jak mogą kupić tanim kosztem i emitować zagraniczny szrot i emitować powtórki programów znanych z TV4 m.in Włatcy Móch. Kanał jak dla mnie robiony na szybko i nie przemyślany, raczej nastawiony na szybki zysk z reklam a nie na wyniki oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Właśnie fajnie, że puszczają od początku, kto kiedyś przegapił, to ma szansę obejrzeć, bo TV 4 się nie śpieszy z powtórzeniem pierwszej serii.

Była 100 razy w Comedy Central.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...