Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że możesz, nawet do pakietu Start i dekoedra SD :D W punkcie wybierasz antenę 60 albo 80 do nowej umowy i wcale nie musisz mieć opcji HD aby kupić większą antenę :D Nie wprowadzajcie Kolegi w błąd :?

 

Za antenę 80 cm z TWIN LNB zapłacisz 98 zł przy podpisaniu umowy :D

 

W konfiguratorze jak biorę Pakiet START + Canal+Sport to wyskakuje mi jedynie antena 60cm. Mogę mimo tego w punkcie wziąć do takiego pakietu antenę 80cm? W takiej samej cenie (100zł), jak np. w przypadku Prestiż HD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście C+ jest sporo kanałów z Astry, czy opłaca się przerabiać antenę na dwie satelity w celu dostępu do tych kanałów? Chodzi mi o to czy warto w to inwestować? Są tam jakieś kanały godne uwagi?

 

 

Jeżeli lubisz sport to jest kanał niemiecki Sport 1, poza tym sport na ARD i ZDF w wersji HD (super obraz w zasadzie najlepsza jakość ), z innych ciekawszych to SKY News, plus bardzo dużo kanałów niemieckich. Sporo kanałów muzycznych.

 

Anteny przerabiać nie musisz. Jeżeli masz 80 cm to zmień konwerter na monoblock ( koszt ok 160-200 zł) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie każdy punkt ma Pace SD...

 

Dostałem więc Strong SD i wrażenia fatalne - też macie takie odczucie? Najgorsze, że mogłem mieć Pace za 50 zł, a teraz mogę jedynie za 200 zł kupić na allegro i to nie wiadomo czy pewniaka...

 

Mam zatem pytania czy to co u mnie się robi to błąd tego Strong czy mojego tv/anteny/itp:

 

1. Na sygnale powinna być pomarańczowa kreska?

2. Normalne, że muli jak się naciśnie dwa razy kanał do góry lub coś w tym stylu?

3. Grafika i jej jakość jak w paincie.

4. Brak polskich znaków i zamienniki typu &*^U

5. Tak sie rozciagnal, ze paski mam poza tv, jakby zoom...

 

Brak slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj podpisałem umowę z C+, u mnie w punkcie z kolei nie było stronga którego chciałem. Wziąłem Pace i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Dekoder działa wolniej niż Samsung od CP, ale za to obraz jest o niebo lepszy. Mam pytanie dotyczące pakietu Filmbox dostałem go gratis na 3 miesiące, kiedy najlepiej zadzwonić w celu dezaktywacji tego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, chciałem spokojnie to załatwić, ale z dnia na dzień dowiedziałem się o zakończeniu promocji. A nie mogę jakoś wymienić dekoder i dopłacić z racji, że dzisiaj podpisywałem umowę, a i wina punktu, bo sprzętu nie było (był tylko ten jeden dekoder......)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz możliwość zerwania umowy u dystrybutora w ciągu 48h więc jedyna możliwość to podpisanie u kogoś kto posiada ten dekoder. Niestety od jutra wchodzi nowa promocja więc masz mało czasu :]

 

P.S. Z tego co zauważyłem to od około 2 tygodni zwlekałeś z podpisaniem umowy bo liczyłeś że jeszcze luty będzie za free. A niestety wyszło inaczej więc pretensje ze zwlekaniem możesz mieć tylko do siebie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie było takiego pytania:

Zauważyłem dziś, że posiadam wszystkie kanały HD pomimo tego, że posiadam zwykły pakiet Optimum. Wiem, że do 15 lutego jest pakiet wyżej i teraz pytanie. Czy trzeba dzwonić i to zmieniać, czy po prostu sami wyłączą ? Wolałbym uniknąć dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mam zamówić pakiet dodatkowy żeby w pierwszym miesiącu za niego nie płacić?

Czy przy rezygnacji w następnym miesiącu mogę ten manewr powtórzyć żeby płacić połowę ceny?

 

Drugiego dnia danego miesiąca... np. bierzesz opcję dodatkową "cinemax", zamawiasz go 2 lutego, a płacisz dopiero w marcu i z końcem marca rezygnujesz z tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...