Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam mam pytanie, chce kupić cyfrę + z pakietem kompakt + talerz 80cm z konwerterem TWIN, i mam pytanie w związku z tym konwerterem.

Załóżmy że prowadzę od satelity jeden kabel do telewizora z dekoderem który kupiłem, a chciałbym poprowadzić drugi kabel do nowego dekodera (nawet nie aktywowany) dostałem od kumpla tyle ze nawet nie ma karty, ale jeśli załatwiłbym jakaś zużyta kartę, to odbierał by kanały te darmowe chyba z FTA? Jeśli tak to jakie by to były kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem skorzystać z promocji dla abonentów innych telewizji. W tej chwili jestem w CP. Jednak od października mam okres gratisowy(nie dostaję żadnych faktur z kwotą 0 zł). W promocji chcą rachunek max z 3 miesięcy wstecz. Rozmawiałem z infolinią,wyjaśniłem co i jak, powiedzieli, że może być kopia umowy. Zamówiłem i chciałem dziś podpisać umowę w punkcie Cyfry, jednak pan z panią kategorycznie stwierdzili, że nie podpiszą ze mną umowy na tą promocję bo koniecznie chcieli rachunek. Wiem, że udzielają się tu sprzedawcy Cyfry. Jakbyście rozwiązali tą sprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawek189, tak bedzie dzialalo. Lista FTA ogolnie dostepna. Oby karta nie byla tylko za bardzo zuzyta.

Jak mam to rozumiec karta za bardzo zuzyta?

aaa i co wazne bylo by to legalne? (dekoder nówka z pilotem i jakas karta nie mam jak jej sprawdzic)

Wyglada jak ten na obrazku, czy dekoder moze byc zablokowany?

sagem-sd-big.jpg

Ile to jest warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dekoder może być zablokowany? chodzi o to że nie była ta cyfra + opłacana... a nawet nie wiem czy był aktywowany kiedyś, czy w takim wypadku gdy włożę swoją aktywowaną kartę to będzie chodził?

Jeśli się nie ma papierów na dekoder to można go sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zdobyć więcej informacje odnośnie opcji multiroom cytat z ulotki " OPCJA DODATKOWA POZWALA DOMOWNIKOM NA OGLADANIE RÓŻNYCH PROGRAMÓW NA 2 RÓŻNYCH TELEWIZORACH W TYM SAMYM CZASIE " i podana cena 10 zł i moje pytanie jest odnośnie tego cytatu czy jak mam 3 telewizory to wymaga podpisania dwóch umów w tym jednym z multiroom czy jest taka opcja że można podpisać jedną umowę + 2x opcja multiroom (czyli 20 zł). Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...