Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam chce zamówić pakiet cyfry + w opcji bez hd ze zwykłym dekoderem sd ( bo tak jest taniej) i tu pojawia się moje pytanie, czy mogę kupić dekoder cyfry + w wersji hd i włożyć moja karte i będzie wszystko działało poprawnie ?? potrzebuje wykonać taka operacje gdyż nie mam tv w pokoju a jedynie monitor 24 cale z wejściem hdmi w taki sposób oglądam telewizje platformy n i tak samo chciał bym z cyfra + czy to jest możliwe ??

 

a możesz sprecyzować pytanie, bo piszesz, że chcesz kupić pakiet z dekoderem SD, a potem, że chcesz kupić dekoder HD... do jednej umowy możesz mieć tylko jeden dekoder,

przy czym dekoder HD możesz kupić tylko podpisując umowę na pakiet zawierający opcję HD

czyli takie minimum to pakiet kompakt HD, ew. pakiet kompakt z opcją c+HD lub hbo HD

chodzi mi o kupno dekodera sd od cyfry a zakup dekodera hd na allegro np tego http://allegro. :censored:

potrzebuje dekodera hd poniewaz jak pisałem telewizje ogladam na monitorze a ma on tylko wyjście hdmi wział bym odrazy pakiey hd ale posiadam rownież platworme n i od cyfry zależy mi tylko na canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobic jak po godzinie czekania na kanale 1 nie mam obrazu (dziala epg dla wszystkich kanalow , lista kanalow zaktualizowana ,sila sygnalu prawie 5)

dodam ze to karta multiroom ktora wlasnie odpalilem na pace 2221 a glowna na philipsie hd niecaly tydzien temu byla aktywowana i zajelo to ok 30min i wszystko smigalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki juz dziala zrobielm tak:

zadzwonilem pod serwis techniczny nr ze strony cyfry 801 066 066 lub 22 310 45 45 nastepnie 4 zeby polaczyc z konsultantem ktory spytal czy mam kanaly 10 ,13 ,19 czy jakos tak (chodzi o te niekodowane ktore zawsze chodza)

potem kazal ustawic kanal 3 i przeslal jeszcze raz uprawnienia

po paru minutach zadzialalo :D

 

 

Jeżeli reaktywacja karty przez ICA nie pomogła, to zadzwoń na infolinię (dział techniczny) i zgłoś problem.
Co zrobic jak po godzinie czekania na kanale 1 nie mam obrazu (dziala epg dla wszystkich kanalow , lista kanalow zaktualizowana ,sila sygnalu prawie 5)

dodam ze to karta multiroom ktora wlasnie odpalilem na pace 2221 a glowna na philipsie hd niecaly tydzien temu byla aktywowana i zajelo to ok 30min i wszystko smigalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj dekodera SD, bo to już się nie opłaca... Weź włącz sobie na jeden miesiąc jedną opcję HD, kup dekoder HD na własność a potem jak chcesz to możesz zrezygnować z opcji HD a dekoder i tak jest już Twój.

tak tylko ja chce wziąść pakiet start i dobrac pakiet c+ a tam chyba nie mozna wziąść pakietu hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chce zamówić pakiet cyfry + w opcji bez hd ze zwykłym dekoderem sd ( bo tak jest taniej) i tu pojawia się moje pytanie, czy mogę kupić dekoder cyfry + w wersji hd i włożyć moja karte i będzie wszystko działało poprawnie ?? potrzebuje wykonać taka operacje gdyż nie mam tv w pokoju a jedynie monitor 24 cale z wejściem hdmi w taki sposób oglądam telewizje platformy n i tak samo chciał bym z cyfra + czy to jest możliwe ??

 

a możesz sprecyzować pytanie, bo piszesz, że chcesz kupić pakiet z dekoderem SD, a potem, że chcesz kupić dekoder HD... do jednej umowy możesz mieć tylko jeden dekoder,

przy czym dekoder HD możesz kupić tylko podpisując umowę na pakiet zawierający opcję HD

czyli takie minimum to pakiet kompakt HD, ew. pakiet kompakt z opcją c+HD lub hbo HD

chodzi mi o kupno dekodera sd od cyfry a zakup dekodera hd na allegro np tego http://allegro. :censored:

potrzebuje dekodera hd poniewaz jak pisałem telewizje ogladam na monitorze a ma on tylko wyjście hdmi wział bym odrazy pakiey hd ale posiadam rownież platworme n i od cyfry zależy mi tylko na canal +

 

Jeżeli kupisz dekoder HD cyfry+ lub uniwersalny współpracujący z kartą C+, to nie ma problemu.

Ktoś tu na forum cały czas wprowadza w błąd pisząc, że możesz sobie podłączyć jedną opcję HD - już nie ma takiej możliwości odkąd są pakiety komapkt HD i optimum HD, opcję HD można podłączyć tylko do starych pakietów.

 

Jeżeli zależy Ci, tak jak pisałeś na pakiecie Start z opcją C+, to kupienie dekodera HD na Allegro jest dobrym rozwiązaniem.

W takiej sytuacji możesz podpisać umowę z C+ bez dekodera, wtedy nie wydasz bez potrzeby kasy (chyba, że ten dekoder potem sprzedasz, to OK :))z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ile kosztuje opcja dodatkowa w postaci Canal+? Dajmy na to, że mam pakiet Optimum i chce dokupić do niego opcję Canal+. Ile wtedy płacę za Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A można to zrobić taniej? Na przykład coś w rodzaju zobowiązania? Po prostu mam jeszcze pół roku umowę na Multipakiet C+. Teraz chciałbym podpisać umowę na jeden z pakietów Cyfry bez C+ a kiedy moja umowa na Multipakiet wygaśnie chciałbym po prostu dokupić wtedy opcję Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy cyfra + ciagnie sygnał z tej samej satelity co platforma n?? gdyż dziś podpiełem dekoder strong z cyfrą pod satelite gdzie mam podłączona n czyli do hotbird i na cyfrze mam sygnał 90% a jakości 0 a na n sygnał na 80% i jakości 70%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy abonent (nie przechodzący z innej TV), podpisujący umowę z C+ płaci:

 

- za pakiet Prestiż HD+ - 139zł miesięcznie

- dekoder PVR - 17zł miesięcznie

- multiroom 10zł miesięcznie

 

umowa jest na 22 miesiące.

 

Czy Ktoś orientuje się czy te ceny za pakiet i multiroom przez te 22 miesiące są stałe i nie obejmie je podwyżka?

Przy podpisaniu takiej umowy są jakieś znizki % lub jakieś miesiące gratis?

Czy 10zł to jest cena za Multiroom czy zniżka która będzie potem odliczana z 35zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...