Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem abonentem Cyfry + od niedawna. Mam pakiet Kompakt. Mam pytanie: czy kanały muzyczne Music Choice są dostępne w moim abonamencie? To chyba 7 kanałów pomiędzy 190 a 196 kanałem. Nie mam też dostępu do radia na wizji.

Drugie pytanie tyczy się opłaty abonamentowej. Mam czekać za blankietami od cyfry? Bo na ICA mam już należność do zapłaty. Natomiast na wykazie wpłat - mam tego dokonać do 18 marca. Czy mogę dokonać opłaty na przykład na rok z góry pomimo że mam zapisany sposób płatności formularzem zapłaty miesięcznie?

I jaki jest standardowy okres wypowiedzenia? Miesięczny czy 3-mięsięczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chce zamówić pakiet cyfry + w opcji bez hd ze zwykłym dekoderem sd ( bo tak jest taniej) i tu pojawia się moje pytanie, czy mogę kupić dekoder cyfry + w wersji hd i włożyć moja karte i będzie wszystko działało poprawnie ?? potrzebuje wykonać taka operacje gdyż nie mam tv w pokoju a jedynie monitor 24 cale z wejściem hdmi w taki sposób oglądam telewizje platformy n i tak samo chciał bym z cyfra + czy to jest możliwe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chce zamówić pakiet cyfry + w opcji bez hd ze zwykłym dekoderem sd ( bo tak jest taniej) i tu pojawia się moje pytanie, czy mogę kupić dekoder cyfry + w wersji hd i włożyć moja karte i będzie wszystko działało poprawnie ?? potrzebuje wykonać taka operacje gdyż nie mam tv w pokoju a jedynie monitor 24 cale z wejściem hdmi w taki sposób oglądam telewizje platformy n i tak samo chciał bym z cyfra + czy to jest możliwe ??

 

a możesz sprecyzować pytanie, bo piszesz, że chcesz kupić pakiet z dekoderem SD, a potem, że chcesz kupić dekoder HD... do jednej umowy możesz mieć tylko jeden dekoder,

przy czym dekoder HD możesz kupić tylko podpisując umowę na pakiet zawierający opcję HD

czyli takie minimum to pakiet kompakt HD, ew. pakiet kompakt z opcją c+HD lub hbo HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli oba dekodery masz od cyfry to nie musi. Jak multiroom masz z dwiema kartami to sa one niezalezne wiec to nie ma znaczenia czy sd wlaczony czy nie. Jesli multiroom masz jako dwa moduły to wiadomo, ze modul dodatkowy musisz doladowywac co 6 godzin

 

 

Dekoder Hd mozesz kupic przy podpisywaniu umowy, ale musisz miec dołączony przynajmniej jednen program hd, np Eurosport hd za 5zł miesiecznie

 

Konsultantka_c+ gdzie siedzisz - pokaż się :) nr stanowiska:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam pytanie. Jaki dekoder SD najlepiej jest wybrać. Chcę wziąć dwa takie same pod usługę Multiroom. Myślałem o wyborze Pace SD, będzie się dobrze spisywał czy lepiej wybrać coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla jasności dodam, że chodzi mi o dekodery SD, które są w ofercie Cyfry. Wiem, że nie mogę wiele wymagać ale mam nadzieje, że takie dekodery będą dobrze współpracować z Multiroomem. Jeden z nich będzie podłączony pod tv LCD i dobrze by było gdyby obraz był dobrej jakości. Mile widziana jest również obsługa DiSEqC oraz ewentualnie możliwość układania własnych list ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przy podpisywaniu nowej umowy nie ma możliwości wykupienia pojedyńczych kanałów HD :? Tylko opcje Premium HD :?

 

Dekoder Hd mozesz kupic przy podpisywaniu umowy, ale musisz miec dołączony przynajmniej jednen program hd, np Eurosport hd za 5zł miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...