Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, promocja na pakiet wyżej miała być od 15 stycznia do 15 lutego tak ? Dzisiaj mamy 17, a u mnie dalej hbo, canal, itd. wyświetla. Jest jakaś dodatkowa promocja na start? Umowa była podpisana na optimum w drugiej połowie stycznia, skorzystaliśmy z promocji multiroom za zł, pierwsze 9 miesięcy połowa ceny. Pytam, bo nie byłoby miło jakby rachunek przyszedł za pakiet prestiż, nie optimum.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie . Do jutra jest termin zapłaty za abonament w Cyfrze+ czy jeśli zapłacę w Poniedziałek na weekend c+ wyłączy mi kanały ???? Czy dopiero po kilkunastu dniach?? Z góry dzięki za odp

Cyfra wyłącza sygnał dopiero pierwszego dnia miesiąca po dwóch nieopłaconych rachunkach, także luzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie prawie żaden kanał nie świeci :( Tylko kanały FTA oraz Disney Channel oraz Cartoon Network i Extreme na pozostałych wyskakuje komunikat kanał kodowany. Termin płatności mam właśnie do dziś ale jeszcze nie zapłaciłem . O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę za abonament cyfry 217zł miesięcznie, w tym miesiącu zamówiłem parę filmów z VOD Cyfry poprzez ICA... System naliczył mi te filmy na ten miesiąc (luty), mimo że zapłaciłem już fakturę przysłaną przez Cyfrę. Gdy dzwoniłem na infolinię to powiedziano mi, żebym w tym miesiącu zapłacił za te filmy... Za drugim razem gdy dzwoniłem to powiedziano mi, że filmy zostaną naliczone do rachunku za marzec. Czyli mam czekać na następną fakturkę z doliczonymi filmami, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry a raczej Dobry Wieczór :smile:

 

Jestem w trakcie rozwiazywania umowy z CP ( powod: paczka BBC ) i zamierzam przejsc do Cyfry. Chciałbym skorzystac z promocji 'Oferta Dla Abonentow Innych Telewizji' , pakiet Kompakt + opcja Canal + Sport ( pakiet i opcja Canal+ Sport pierwsze 3 miesiace za darmo ) plus dekoder HD za 1 zł. Chciałbym sie dowiedziec od Was jak wyglada sytuacja z Orange Sport w sensie jak wyglada sytuacja z rezygnacją z niego np. po 3 miesiacach :brawo: Nie ukrywam faktu iz głownie chodzi mi o mecze Ekstraklasy czyli Orange interesuje mnie do maja włacznie. Czy przy tej promocji zobowiazuje sie do tego ze musze oplacac Orange Sport do konca trawania umowy ? Czy tez nie ma problemu z rezeygnacja z Orange w kazdej chwili , nawet po jedym miesiacu ogladania tego kanału ? Jesli tak to jak ta rezygnacja sie odbywa , telefonicznie ?

 

Jeszcze jedna sprawa : czy przy tej promocji gdzie bede miał pierwsze 3 miesiace pakietu i pierwsze 3 miesiace canal plus sport darmo to cena za Orange Sport wynosic bedzie 10 czy 14 zł ?:)

 

Pozdrawiam,

 

Melosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...