Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W cyfrze + jestem od niedawna. Mam pytanie - czy istnieje możliwość zakupu opcji canal + np na miesiąc? Z tego co słyszałem np. w cp można wziąć sobie w ramach deklaracji jakiś pakiet i opłacać fakultatywnie (wcześniej zgłaszam chęć deklaracji na infolinii) - jak zapłacę w danym miesiącu (co prawda większą stawkę) to mam dostęp, a jak nie zapłacę to nie mam... Czy w Cyfrze + też jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak :D Jest taka możliwość :D

 

Dzwonisz do CTA i prosisz o włącznie Canal+, jak już nie chcesz oglądać znowu dzwonisz i prosisz o wyłącznie, najlepiej zadzwonić 2 marca bo wtedy dostaniesz cały marzec gratis a zapłacisz tylko za kwiecień i pod koniec kwietnia możesz wyłaczyć 8) Czyli za cene 1 mies masz praktycznie 2 mies 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Wiem już kiedy dzwonić. :) Kwiecień, czas świąteczny, można zakupić. Teraz mi oferują canal + przez 4 miesiące za 17.50żł, a później za 34,99zł. Jestem fanem filmów, a sport mnie nie interesuje więc szczerze mówiąc wole skorzystać z opcji raz na miesiąc co jakiś czas niż co miesiąc płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Aby napewno? Tyle kosztowała, ale kilka miesięcy temu - teraz to koszt 34,90 zł.

Czytac dokladnie

Opłata miesięczna za Canal+ to 34,90 zł w wersji SD i 39,90 w wersji HD :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pamietaj, żeby zamawiać na początku miesiąca ale nie 1 :D Tylko 2 albo poźniej, no jak zamówisz 1 to od razu płacisz a tak masz rozpoczęty miesiac gratis 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blueman

podejdź do punktu i przedłuż umowe, przynajmniej będziesz płacił przez 11 miesięcy połowe tego co piszesz

Ale ja jestem w trakcie umowy, tylko skończyły mi się promocje. Dlatego teraz płacę 100% za pakiet Prestiż HD+, za multiroom 15zł ponieważ jestem w C+ już od paru lat, na France TV nie ma żadnych zniżek więc płace 12zł, PVR za 20zł, ponieważ wziąłem go w dzierżawę w trakcie trwania umowy a nie przy podpisywaniu aneksu, stąd kwota 20zł, i darmowe HBO OD bo skorzystałem z promocji "oglądaj więcej".

 

Więc niby jak mam renegocjować warunki umowy, skoro ona trwa? :)

Pewnie to, że rzadko się zdarza żeby ktoś płacił aż tyle nawet za to co Ty masz.

Powiem tak. Jak miałem promocję to faktycznie płaciłem mniej i to znacznie. Jednak ten okres już minął, więc stawki wróciły do normalnych jakie oferuje C+. A nie mam zamiaru schodzić do pakietu niżej, bawić się w dołączanie jakiś opcji dodatkowych, ponieważ to nie dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tuner Thomson 1473572158_1 jest lepszy od Sagema i pionka? chyba tak skoro w cyfrze kosztuje 49 zl.

Drugie pytanie czy wart jest 90 zł, bo mam zamiar go za tyle kupić...

A może by tak Strong 6860 1474275093 za 95 zł używany, a najlepiej polećcie mi coś (95 zł z przesyłką)

1467221811 pod splittera takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planuje zakup Cyfry Plus pakiet Kompakt + opcja Canal Plus Sport. Z tego co się orientowałem jest różnica w cenie na stronie internetowej i w punktach sprzedaży, ponieważ sama cena pakietu Kompakt na stronie internetowej to 35 zł, a w punktach sprzedaży 38 zł. Dodatkowo zamawiajac przez internet mam 4 miesiące gratis opcję Canal Plus Sport. Z tego powodu chciałbym Cyfrę zamówić poprzez internet. Problemem jest wybór dekodera, poprzez internet przy wyborzw powyższej opcji proponują tylko dekodery SD. Proszę o informację czy majac dekoder SD i będąc podpiętym kablem Euro będzie wystarczajaco dobra jakoś odbioru, na czym mi zależy. Na HD mnie niestety nie stać. Posiadam telewizor Samsung 40 C550 i chciałbym, żeby jakość obrazu była dobra, a obawiam się o to, ponieważ w/w tv był chwilowo podpięty do cyfry u znajomego i obraz był naprawde słaby (zaznaczam, że znjaomy ma od dawna cyfrę i przynaje, że kabel ma bardzo słaby). Co byście mi poradzili, jaki dekoder kupić, czy można go zakupić poza stroną internetową, a jeśli tak to w jaki sposób, tak aby wszystko pasowało do siebie. Jaki też byłby koszt tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest teraz sens kupowania dekodera SD. Prędzej czy później kupisz TV HD (jeśli jeszcze nie masz), zdecydujesz się też na kanały HD z oferty tego czy innego nadawcy. I co , będziesz kupował kolejny dekoder?

Arivę 100 kupisz już za ok 250 zł, Opticum 402 za ok 320 zł. Funkcjonalność nieporównanie większa - chociażby nagrywanie na HDD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak ktos bierze dla podstawowych kanalow to ma co ogladac. ;)

Ale i tez dobra opcja jak komus zalezy na Canal+, a przeciez w innych platformach nie ma Canal+. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...