Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sie dowiedziec co by było korzystniejsze brac w C+ Pakiet Opticum + opcja C+HD i 2 Dekodery jeden z Hd , drugi SD i "Mooltiroom" czy też skorzystac z Pakietu Komofrtowego + Opcja z HD na wlasnosc Dekoder Hd i zaplacic aby miec cos w rodzaju Mooltoroomu za Dekoder ok.150 + Splitter za także tą kwotę? Dzięki z góry za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że nie mam w TV TVP Seriale (choć pierwszego dnia był) i postanowiłem na podstawie tego http://cyfraplus.pl/cyfra_uklad-kanalow ... derze.html przejrzeć listę i są nast. zmiany:

 

65 - Zamiast TVP Seriale jest Discovery...

138 - Nie ma tam Eski a RU TV

 

Jeśli chodzi o Radia to może jest na liście o połowa mniej niż pod linkiem ze strony C+

 

Te z kolei wyglądają, jakby dekoder się nie aktualizował ani nic:

 

Brak 145 - Radio na wizji Czwórka

78 - Nazwa Discovery Travel zamiast TLC, a na 94 Zone Club zamiast Club

121 - Zamiast kanału Hyper jest ZigZap

Brak kanałów 142, 143 - TVR, CSB TV

Brak kanałów 27, 28, 34 (Canal +3D, Cyfra VOD, HBO on Demand - wiem, że to chyba ze względu na dekoder, ale nie w ogóle na liście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Stronga to mam model SRT 6860 i nie pozwolę na niego nic złego powiedzieć. Działa mi bez problemu już prawie 2 lata.

@Żuko

Ale na 121 jest ZigZap. HYPER jest emitowany na antenie kanału ZigZap w godzinach 21.00-1.00, po programach dla dzieci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że nie mam w TV TVP Seriale (choć pierwszego dnia był) i postanowiłem na podstawie tego http://cyfraplus.pl/cyfra_uklad-kanalow ... derze.html przejrzeć listę i są nast. zmiany:

 

65 - Zamiast TVP Seriale jest Discovery...

138 - Nie ma tam Eski a RU TV

 

Jeśli chodzi o Radia to może jest na liście o połowa mniej niż pod linkiem ze strony C+

 

Te z kolei wyglądają, jakby dekoder się nie aktualizował ani nic:

 

Brak 145 - Radio na wizji Czwórka

78 - Nazwa Discovery Travel zamiast TLC, a na 94 Zone Club zamiast Club

121 - Zamiast kanału Hyper jest ZigZap

Brak kanałów 142, 143 - TVR, CSB TV

Brak kanałów 27, 28, 34 (Canal +3D, Cyfra VOD, HBO on Demand - wiem, że to chyba ze względu na dekoder, ale nie w ogóle na liście)

 

Ściągnij nową listę kanałów to od razu pojawią w/w kanały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomogło, akurat na tych kanałach co wróciły (ale ważne, że są na liście) nie ma sygnału, ale to zapewne błąd sygnału. Mam pomarańczową kreskę na dekoderze przy jakości (wcześniej myślałem, że to normalne bo na instrukcyjnym rysunku też jest właśnie pomarańczowa lampka), a więc kiedyś zabiorę się za zmianę talerza.

 

1. Teraz będzie się samo aktualizowało czy co jakiś czas po prostu ja muszę to robić? Czy wtedy nie skasują mi się listy kanałów itp?

2. http://cyfraplus.pl/cyfra_uklad-kanalow ... derze.html - o co tu chodzi, skoro na jednym numerze są np. 3 radia.

3. Jakie wg. was zagraniczne kanały są warte zapisania pod względem transmisji sportowych? Ja się nie orientuje i na razie natknąłem się na RTL. Liczą się każde, nawet informacyjne, które np. puszczą raz LM w tygodniu - czasami ZDF nie puszcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Aktualizujesz ręcznie. Kanały Ci się nie skasują.

2. O różne ścieżki dźwiękowe na danym kanale, które możesz zmieniać pilotem.

3. Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=12&t=2297&start=0

 

1. Czy listy kanałów się nie skasują?

2. Ok, dzięki

3. Dzięki, ale tam jest tylko ogólna rozpiska i wychodzi, że kanał w dziale sportowym puszcza 3 ligę wyścigów koni, a za to jakiś kanał informacyjny z danego kraju może puszczać LM czy ligę angielską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...