Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tylko u mnie występuje ten problem, ale nie mogę wysłać e-maila do Cyfry+ poprzez formularz na stronie. Okienko z wyborem tematu jest przesunięte na lewą stronę okienka formularza i nie da się wybrać tematu. Ma ktoś taki problem?

 

Trzeba wyczuć gdzie jest lista do wyboru. Ogólnie jest błąd w kodzie strony

Trzeba najechać i kliknąć myszką na czarne tło zaraz obok napisu temat: to wyskoczą tematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko u mnie występuje ten problem, ale nie mogę wysłać e-maila do Cyfry+ poprzez formularz na stronie. Okienko z wyborem tematu jest przesunięte na lewą stronę okienka formularza i nie da się wybrać tematu. Ma ktoś taki problem?

U mnie w/w formularz nie działa już od kilku dni. Jeśli chcesz złożyć reklamację lub o coś ich zapytać to skorzystaj z adresu reklamacje@cyfraplus.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nierealny Niestey musisz mieć umowę z innym operatorem, by skorzystać z tej promocji. A w TNK HD takiej nie masz, więc nie łapiesz się na tę promocję.

@qxq123 Przecież możesz spojrzeć na stronę Cyfry+, tam są napisane wszystkie ceny. Możesz sam policzyć koszty, nikt Cię nie będzie niańczył tutaj. No ale jak już piszę: Canal+ Kompakt i HD PVR to koszt 72 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć umowy, wystarczy ostatnie (nie starsze niż 3 mies) potwierdzenie wpłaty na konto ITI/Cyfrowy Dom i będziesz miał promocję z 3 mies gratis :jupi:

 

@Nierealny Niestey musisz mieć umowę z innym operatorem, by skorzystać z tej promocji. A w TNK HD takiej nie masz, więc nie łapiesz się na tę promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie, powiedzmy że chce kupić cyfrę w promocji (z 3 miechami gratis) pakiet kompakt, załóżmy że po 5 miechach chciałbym poszerzyć ofertę do pakietu optimum. Czy w ogóle jest wtedy taka szansa, a jeśli tak to czy za optimum zaplace wtedy też cenę "promocyjną" czyli 54zł czy więcej?

Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc - chciałem przeszukać inne transpondery (znam teraz tylko jeden ten na którym dodano PoloTV) i chce dodać programy do listy programów którą oryginalnie mam z c+ tylko jak wyszukam inne parametry oryginalna lista mi znika - jak temu zaradzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to powiedzieć. Oryginalnej listy nie zmodyfikujecie - nic nie dodacie, nic nie usuniecie, po prostu trzeba czekać aż Cyfra+ sama dołączy te kanały do listy. A w ofercie Cyfry+ wśród dedykowanych dekoderów jest tylko jeden dekoder, który ma możliwość tworzenia swoich list - jest to Strong, na całej reszcie dekoderów jesteście zdani na operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że jeśli coś znajdę to nie będę mógł tego odbierać ?? nawet kanałów FTA ?? jeśli to inny transponder niż główny z c+ ?? i jeszcze jedo pytanie - dlaczego dekoder nie wyszukuje mi wszystkich programów ?? U mnie napewno brak jest programów 197 do 199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...