Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W kwietniu wykupiłem cyfre w promocyjnym abonamencie 78zł. Teraz mam zamiar dokupić pakiet HBO. Gdy wchodzę w ICA, zakładka "moja oferta" do mojego pakietu dodaje HBO HD w symulacji wychodzi mi do zapłaty miesięcznie 105 zł. Natomiast gdy wchodzę w zakładkę promocje, wybieram pakiet HBO w symulacji wychodzi 101 zł. w pakiecie promocyjnym widnieje taki komunikat: "Już teraz zamów opcję HBO HD* i oglądaj wszystkie kanały w wyjątkowej, gwarantowanej cenie 23 zł przez 26 miesiący.". Czy oznacza to że, moja umowa zostanie przedłużona o 26 miesięcy od dnia dzisiejszego?? A może lepiej opłaca się wybrać tą opcje za 105 PLN? Może mi ktoś to wszystko dokładnie wyjaśnić?

 

Z góry dziękuje za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocje na hbo hd za 23 bedziesz mial na 26 miesiecy ale ta promocja nie wydluza umowy, w trakcie umowy jak sie dolacza ta opcje za 23 zl to okres obowiazkowy jest okresem 6 miesiecznym, czyli po 6 miesiacac bedziesz mogl ewentualnie zrezygnowac z hbo... jak sie zawiera umowe badz przedluza razem z opcja hbohd za 23 zl to wtedy na caly okres umowy opcja musi widniec na kontrakcie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

 

Ja mam takie nietypowe pytanie bo po prostu nigdy nie oglądałem wielu kanałów obecnych w Cyfrze+. Interesuje mnie pakiet Optimum bez C+ i kanałów HD oraz przede wszystkim zawarte w nim kanały filmowe i popularnonaukowe. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć jak oceniacie te kanały i jak mają się względem siebie:

 

- filmowe Ale Kino!, 13th Street, Polsat Film, Movies 24, Foxlife, AXN, AXN Crime, AXN Sci-Fi, Zone Romantica, Universal Channel, Universal Sci-Fi, TVP Seriale, BBC Entertainment

 

- naukowe Planete, History, BBC Knowledge, Discovery Investigation, Crime and Investigation i jeszcze Animal Planet vs Nat Geo Wild

 

Z góry dzięki za krótką reckę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Filmowe - 13th Street, Movies 24, AXN Crime, AXN Sci-Fi, Zone Romantica - Slabe kanaly, pozostale OK.

Naukowe - Discovery Investigation, Crime and Investigation - Slabe, reszta OK.

 

To jest moja opinia, innym moga odpowiadac te kanaly. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie od jakich czynności jest pobierana dodatkowa Pakietowa Opłata Aktywacyjna 59 zł. Sam wyczyałem , że jest pobierana przy zmianie pakietu z niższego na wyższy(artykuł 9, paragraf 1 pkt 2b Regulaminu). Ale to podobno pobierają od każdych zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Istnieje mozliwosc wykupienia Canal+ na miesiac ? bo w ica widnieje taka opcja za 30zl i na 24msc a umowe mam na 19msc, wiec samo za siebie mowi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od trzech lat albo i dłużej jest promocja w Cyfrze

zmiana pakietu na wyższy: BEZPŁATNIE

zmiana pakietu na niższy (nie dotyczy pakietu Powitalnego, Start i Startowego): 10,- PLN

zmiana pakietu na pakiet Powitalny, Start lub Startowy: 59,- PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wiecie może ile miesięcy trwa umowa dla klientów podpisujących umowę przez internet ? Jak w ogóle to wszystko wygląda ? Czy podpisuje własnoręcznie jakiś dokument (np. poprzez kuriera) ? Czy można wówczas skorzystać z promocji dla klientów innych platform ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące formatu nadawanych obecnie na cyfrze kanałów SD. Otóż zauważyłem że znaczna ich część ma wciąż format 4:3 co kiepsko wygląda na nowych telewizorach o rozdzielczości natywnej 16:9. One maja możliwość wyboru trybu wyświetlania ale dość często trzeba to robić ręcznie bo automatyka jakoś nie zawsze działa. To zależy od nadawców tych kanałów ale nie orientujecie się jakie są ewentualnie plany przechodzenia na format 16:9 nadawców kanałów polskojęzycznych? Chodzi mi oczywiście tylko o przekaz cyfrowy DVB-T/C/S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten kinowy dziwoląg Philipsa i coś jeszcze istnieje poza formatem 16:9? Chyba raczej nie więc to jest wyjątek potwierdzający regułę, że telewizory o rozdzielczościach HD są produkowane w formacie 16:9. Jeśli masz problem ze znaczeniem słowa "wszystkie" to informuję, że pytając o wszystkie kanały TVN miałem na myśli także TVN7 a nie "poza TVN7".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...