Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Poniewaz moj tuner ( Ferguson 8900 HD ) nagle przestal znowu ( jak tylko cyfra zaczyna cos zmieniac w ustawieniach programow ) rozkodowywac kanaly, zrobilem te same kroki co do tej pory, czyli przywrocilem ustawienia fabryczne i wgralem nowy soft. Niestety nic to nie daje. Uruchamia sie jedek kanal, a przy probie przelaczania "Brak audio i wideo". Jakie powinny byc ustawienia w zakadce ANTENA dla Cyfry , gdy posiadam Twina na Hotbirda i Astre? Mial ktos moze podobny problem do mojego. Wszelkie sugestie mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra nic nie zmieniała w ostatnim czasie, najbliższe zmiany to 15.06.2011 TVN zmieni FEC na 5/6 na częstotliwości 11393V, ale Cyfra nie ma na to wpływu i jeśli chodzi o Twój problem, to ja Ci nie pomogę [tylko jedno pytanie bonusowe: kartę wkładasz bezpośrednio do dekodera, czy przez jakiś moduł CAM?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam / miałem ten sam problem co maciekc.

Pojawił się parę dni temu na fergusonach 8800 i 8900 - mimo karty z poprawnie zapisanymi uprawnieniami dekoder pokazywał:

"brak audio-wideo" lub nawet bezczelniej "brak sygnału". Zgodnie z sugestią kolegi powyżej zmieniłem datę w dekoderze na majową i ruszyło (na 8900).

Panowie specjaliści - o co tu może chodzić?

Pozdrawiam wszystkich (i trochę się dziwię dlaczego tak mało użytkowników tych modeli zgłasza tu ten problem),

 

Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mala prosba o pomoc, bo im wiecej czytam to forum tym chyba mniej wiem.

Mam pakiet C+Optimum plus HD Optimum (9xHD), dekoder Pace HD PVR.Problem polega na tym, ze na kazdym kanale HD widnieje napis "Brak uprawnien do odbioru tego kanalu".Co powinienem zrobic aby te uprawnienia miec? Reset dekodera i telefon do Cyfry, czy jest jakis inny sposob na ich uzyskanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...