Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze to nie odpowiedni temat ale w jaki sposób poznać które filmy/programy na C+HD i C+Film HD są w prawdziwym HD a nie przeskalowanym? Na stronie canalplus tylko przy pogramie C+Sport HD są znaczniki że dana audycja jest w prawdziwym HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli zamawia się przez internet, potem dzwonią, to umowa przychodzi razem z kartą (jeśli nie bierze się ich "sprzętu") pocztą, kurierem czy jakoś inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaneiro:

 

Z tego co wiem to Cyfra nie wysyła karty ani dekodera, po uzgodnieniu warunków umowy przez telefon musisz samemu udać się do najbliższego punktu Cyfry i tam podpisujesz umowę i dostajesz kartę :)

Nie do najbliższego, tylko do takiego dystrybutora, który obsługuje tzw. telesprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie z innej beczki odnośnie instalacji anteny satelitarnej. Zamierzam zakończyć umowę z cyfrą, a w następnym miesiącu podpisać nową umowę. Planuje też wziąść nową antenę hd 80 cm. Tu moje pytanie: czy dostanę montażystów do instalacji anteny ? Ile to kosztuje ? Czy za nową antenę (80 cm) muszę dodatkowo zaplacić czy ten koszt jest wliczony w montaż ? Proszę o pomoc w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz popytać na miejscu w punkcie, jeżeli ten punkt to coś więcej niż stolik w hipermarkecie to chyba nie bedzie problemu mnie montował gościu z którym podpisywałem umowe, przyjechał wieczorem po pracy, ale to było 11 lat temu nazad :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Chodzi mi o dystrybutora EuroSkyMedia który 2 lata temu instalował mi antenę 60 cm, podlaczyl dekoder i wlozyl karte do czytnika. Za cala robote zaplacilem 250 zl w promocji. :-) I się pytam czy teraz też jest taka możliwość ? Tylko wtedy koszty za antene i aktywacje byly przekreslone i wynosily 0 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy cenie aktywacji i anteny nic nie da sie wytargować, może coś przy montażu, ale zapłacisz jednorazowo i będziesz miał porządną prawidłowo ustawioną antenę dobry dekoder, a przy ewentualnym przedłużaniu umowy żadnej aktywacji płacić nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To elegancko że w tym okresie Ci się kończy może coś przyoszczędzisz właśnie na świątecznych promocjach, jeśli rok temu te promocje były denne,a wielu abonentom umowy skończyły się w czerwcu i będą się kończyć do grudnia na te ekstra ceny ze Świąt 2009, to w tym roku można chyba będzie liczyć na dobre bożonarodzeniowe ceny żeby znowu trochę Klientów podpisało umowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Otoz mam takie pytanie czy sila sygnalu ma jakies znaczenie w jakosci obrazu? bo umnie na dekoderze wyswietla sile sygnalu 78% i na obraz nie narzekam ale np u mojego kumpla na cyfrowym polsacie ma sile sygnalu 98% wiec dlatego pytam czy im silniejszy sygnal tym lepszy obraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Cyfrowy sygnał(nie dotyczy tylko TV SAT) to są zera i jedynki. Jeżeli są w całości poprawnie to jakość obrazu zawsze jest taka sama - tak jak z filmami na DVD.

Gorsza siła sygnału może oznaczać mniejszy zapas na wypadek złej pogody (np. w czasie silnych opadów kolega będzie miał jakość 30%, a Ty nie będziesz miał w ogóle sygnału).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Mam pytanie jeżli podpiszę umowę z cyfrą+ na pakiet OPTIMUM Z CANAL+ czy bedzie mozna wynająć dekodek PHILIPS PVR HD 250GB zamiast PACE PVR HD i czy można kupić dekoder do MULITROOM za 1zł STRONG 6880

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pakietu Optimum z Canal+ napewno nie dostaniesz Pace PVR 500GB, tylko 250GB ale wątpię, żeby to był Philips, gdyż obecnie są wydawane Pace 250GB, choć wizualnie nie odbiega od Philipsa. Dekoder Strong oczywiście za zeta - jeśli nie będzie to oferta przejęciowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...