Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam pytanko

chce zalożyć sobie C+ ale jestem w tym calkowicie zielony i nic nie mam

jaka potrzebuje antene i konwerter tak aby wszystko hulalo ze spliterem medium 4 po rozdzieleniu na 3 telewizory

i jeszcze jedno pytanko czy znajde gdzies instrukcje jak to sie wszystko montuje bo facet mi krzyknoł 200zł wiec postanowiłem sam spróbować

dziekuje z góry z pomocne odpowiedzi

Pozdrawiam Arik211

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid1992, zobacz w umowę, w zapis odnośnie opcji Canal+ to będziesz wiedział czy możesz odłączyć canal+.

 

doris0075, czytałeś wogóle co podisywałeś / na co się zgadzałeś? Masz HBO z zobowiązaniem, więc zgodziłeś się na posiadanie tej opcji przez cały okres miimalny. Nie ma możliwości Wyłączenia go w zamian za przejście na wyższy pakiet.

 

artik211, generalnie potrzebujesz antenę z konweterem quad. Opis istalacji powinien być gdzieś na forum. Natomiast co do splitera to już nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam pytanko

chce zalożyć sobie C+ ale jestem w tym calkowicie zielony i nic nie mam

jaka potrzebuje antene i konwerter tak aby wszystko hulalo ze spliterem medium 4 po rozdzieleniu na 3 telewizory

i jeszcze jedno pytanko czy znajde gdzies instrukcje jak to sie wszystko montuje bo facet mi krzyknoł 200zł wiec postanowiłem sam spróbować

dziekuje z góry z pomocne odpowiedzi

Pozdrawiam Arik211

Jak wybierasz pomiędzy czaszą 60 a 80, to weź 80. Taka czasza kosztuje w Cyfrze 98zł i wykupujesz ją na własność. Możesz również kupić w różnego rodzaju sklepach, które trudnią się tematyką TV SAT. Jeżeli chodzi o konwerter, to oczywiście musisz kupić quada (polecam firmę Inverto - świetna firma i robi świetny sprzęt). Jeżeli jeszcze nie kupiłeś splittera, to zamiast brać medium 4, dołóż trochę grosza i weź coś bezprzewodowego. Teraz splitter na kablu to przeszłość. Sam się pozbyłem takowego i wziąłem Clone+. Nie wiem skąd jesteś, ale montaż anteny satelitarnej i ustawienie jej przez fachowca, to koszt rzędu ok 100zł, więc postaraj się poszukać u siebie w rejonie kogoś tańszego, bo jeżeli nie miałeś nigdy wcześniej do czynienia z montażem i ustawianiem czaszy, to nie zrobisz tego dobrze. Jeżeli chcesz zminimalizować koszty, to możesz sam złożyć antenę, założyć konwerter, podpiąć kabel a fachowiec przyjedzie i za pomocą miernika ustawi Ci czaszę tak jak być powinna. Za usługę gdzie monter tylko wyszukuje sygnał miernikiem zapłacisz coś w granicach 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sytuacja przedstawia się następująco: obecnie mam Cyfrowy Polsat, jednak prawdopodobnie z niego zrezygnuje na rzecz Cyfry+ (Pakiet Canal+ Kompakt). Mam w związku z tym kilka pytań.

 

1. Czy jest jakakolwiek informacja (szukałem na ich stronie, nie znalazłem) na temat długości czasu trwania umowy? Czy trzeba po taką informację udać się do punktu/zadzwonić na infolinię? Jak wygląda ta sprawa?

Chodzi mi tutaj o umowę na czas określony.

 

2. Jezeli mam już antenę satelitarną z CP na własność (dekoder muszę zwrócić), to czy musiałbym jedynie od Cyfry wziąć dekoder? Czy konieczny jest również zakup ich anteny? Coś jeszcze jest wymagane przy zmianie telewizji cyfrowej?

 

Byłbym wdzięczny za wszelkie informację na ten temat. Jestem zwykłym laikiem, który po prostu na co dzień takimi rzeczami się nie interesuje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze jedno pytanko czy jak wezme antene 60 to konwerter quad bedzie na niej smigał?

i nie bedzie z tym podziałem na 3 tv zadnego klopotu??

prosze o odpowiedz bo jutro chce kupic antene

Napisałem Ci wszystko dokładnie parę postów wcześniej. Jeżeli kupujesz dopiero czaszę, to nie oszczędzaj paru groszy i weź 80...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...