Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się dowiedzieć czy mógłbym wziąśc z C+ 2 Dekodery 1 HD oraz 1 SD za które oczywiscie nie brał opcjii MOOLTIROOM (PAKIET KOMFORTOWY) ? Oraz czy jest takowa mozliwosc abym zakupił jakiegolwiek SAGEMA poprzez znany i lubiany punkt aukcyjny oraz zakupic monoblock oraz Splitterem najzwyklejszy i zakupił w C+ Dekoder HD ? Ponieważ nie wiem jak zrobić abym C+ odbierał na dwóch Tv (mam Antene Satelitarną 80 Centymetrową) Dzięki z góry za ODPOWIEDZI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze rozumiem, to chcesz podłączyć po 1 dekoderze pod telewizor, da się to zrobić bez problemu, wystarczy mieć odpowiednią instalację antenową (kable z konwentera doprowadzony do każdego TV, konwenter musi mieć min. 2 wyjścia). 2 rzecz, tego już nie bardzo rozumiem, co miało by być nielegalnego w zakupie splitera oraz dekodera (poza faktem, ze np. dekoder był dzierżawiony, a nie kupiony na własność)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy na Pvr 500gb jest szansa ogladan TNK ?

Jestem w tym temacie zielony wiec malo wiem :)Do odbierania Nki trzeba krecic antena czy nie?Jesli tak to chyba bedzie potrzebna mi druga i czy jest jakis sprzet zeby wpiac do Pvr i odbierac rownoczesnie Cyfre i Tnk albo do swojego Fergusona HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

NIT (Network Information Table) jest elementem serwisu informacyjnego w ramach strumienia DVB, opisuje, jak są zorganizowane strumienie transportowe w danej sieci, a także opisuje niektóre właściwości fizyczne samej sieci. NIT zawiera jej nazwę identyfikator. Jest to wartość, która jednoznacznie identyfikuje daną sieć.

 

Co to jest funkcja NIT w dekoderze ? Do czego służy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest chciałbym wziąsć Promocje od C+ czyli Pakiet Start + Cyfra za 41 zł .. a tu się natknalem ze mój koelga ma juz ponad 10 lat i powiedział mi że otrzymam Canal + przez jedyne 3 miesiące a kolejne miesiące będe miał jedyne Pakiet Satrtowy . Jak to jest czy mój kolega wprowadza mnie w błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z wyborem najlepszego pakietu Cyfry+. Najbardziej cenowo i jeśli chodzi o zawartość odpowiada mi pakiet Optimum za 52 zł/m-c w promocji internetowej na 19 m-cy bo dostaję 68 kodowanych kanałów polskojęzycznych, w tym chyba najlepsze filmowe i popularnonaukowe na rynku. Tym niemniej Cyfra+ w odróżnieniu od innych platform prowadzi politykę sprzedaży kanałów HD w osobnych pakietach. Tutaj byłby to pakiet Optimum HD z 9 kanałami za 11 zł/m-c co w sumie daje 63 zł/m-c. To rozwiązanie już niezbyt mi się podoba cenowo i ogólnie. Rozumiem, że mamy coś za coś (więcej kanałów ale tylko w rozdzielczości SD) i mam sprzęt pozwalający odbierać programy HD w dobrej jakości więc wypadałoby takie kanały też mieć. Z drugiej strony Cyfra+ oferuje w większości duble kanałów SD z pakietu Optimum oraz MTVN i TVP HD, które to niespecjalnie mnie interesują. W sumie więc nie wiem czy opłaca się brać ten dodatkowy pakiet kanałów HD dla samych Eurosportów i kanałów przyrodniczych. Konkretnie chodzi mi o to, czy ich jakość obrazu jest tego warta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość tych 9 kanałów HD jest naprawdę bardzo dobra. Zwróć uwagę, że w tych 9 kanałach masz 3, które nie mają odpowiednika w SD. Przy umowie na 26mc masz te kanały za 5pln. Pewno z biegiem czasu te 9 kanałów zostanie powiększone o kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...mnie główne interesują kanały filmowe i serialowe. Z tego co widzę w pakiecie Cyfry+ Optimum mam dostępne Ale Kino!, Kino PL, 13th Street, Polsat Film, Movies 24, TCM, Foxlife, Comedy Central, Comedy Central Family, AXN, AXN Sci-Fi, AXN Crime, Zone Romantica, Filmbox, Universal Channel, Universal Sci-Fi, TVP Seriale i BBC Entertainment a w TNK HD są to Filmbox HD, MGM HD, BBC HD, KinoPL, AXN, Wojna i Pokój i TVP Seriale, czyli faktycznie Cyfra+ oferuje dużo więcej takich kanałów 18:7 aczkolwiek Filmbox HD to zdaje się kanał premium a MGM HD też nie jest zły. Potem jeszcze zależy mi na kanałach popularnonaukowych. Tutaj Cyfra+ ma w tym pakiecie Planete, National Geographic, Nat Geo Wild, Discovery, Discovery World, Discovery Science, Animal Planet, History, BBC Knowlegde a TNK HD oferuje Discovery, Discovery HD Showcase, Animal Planet HD, Nat Geo Wild a więc znów przewaga Cyfry+ 8:4 i posiadane na wyłączność kanały Cyfry+ są zdecydowanie lepsze (Planete, History). Sport to dla mnie raczej trzeciorzędna sprawa i tutaj Cyfra+ daje Eurosport, Eurosport 2, TVP Sport, Orange Sport info (nie wiem czy ten kanał nie zniknie po ostatnim rozstrzygnięciu praw do transmisji spotkań Ekstraklasy?), Extreme, ESPN Classic, SportKlub a TNK HD Eurosport HD, nSport HD, TVP Sport, Orange Sport Info. W sumie znów wynik 7:4 choć według mnie oferta tych kanałów jest bardziej równorzędna niż ich stosunek liczbowy bo Extreme i ESPN Classic są takie sobie. No ale podsumowując to wszystko to przyznaję Ci rację bo za stówkę więcej dostaje się faktycznie dużo więcej ilościowo w filmie/serialu i jakościowo w tematyce popularnonaukowej. Za TNK HD przemawia tylko duża ilość kanałów HD, czyli gdyby pominąć wymóg HD to nie ma o czym dyskutować nad lepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...