Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@emeth - to dobrze :) a co w ustawieniach kombinowałeś? :)

 

@Rumcajs997 - jeśli w APS(Autoryzowany Punkt Sprzedaży) mają moduły CAM na stanie, to można zakupić za 49zł. I nie można mieć wtedy na umowie dekodera najmowanego, a na zakupiony musi być zakończona gwarancja, poza tym w momencie zakupu musi być chociaż 1 kanał HD podłączony. Później można odłączyć ;) Na module CAM od Cyfry+ normalnie kanały SD będą działać. Jak zakupisz ten moduł, wkładasz w niego kartę, całość wkładasz do wejścia CI w dekoderze i będzie hulać. Z modułów nie od Cyfry to najlepszy jest ASTON. Ale one są drogie... :/ Popytaj o te moduły w APS-ach. Jak to podłączysz, łącznie ze spliterem - będzie działać na pewno. Co do ceny modułu Cyfry+... Może są takie tanie, dlatego, że ludzie kupują je po cenie niskiej, jak na taki sprzęt, więc jak ktoś kupił za 49zł, sprzeda za 100zł to i tak ma zysk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamos97 napisał(a):Mam taki problem,ponieważ oglądam na Eurosporcie mecze bundesligi,i jak jest mecz to w prawym górnym rogu widać minute nazwę zespołów a wyniku nie?? jak to naprawić myślę ze chodzi o rozdzielczość da się naprawić??

 

 

Wejdż w ustawienia terminala,póżniej w parametry telewizora i format ekranu ustaw na normalny

 

 

A wiesz jak to zrobic z jezykiem angielskim?? mam panasonika mozna tylko angielski jezyk ale weszlem w takie cos Aspect; i tam jest 4;3 16;9 i Auto i co bym nei dal to jest dalej tak samo.;/ co robic pomozecie?

W ustawienia w dekoderze wchodzisz a nie w telewizorze!!!

 

 

Dzięki wielke ,dalem cos panorama czy cos i juz widac dzieki.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz Canal+ Cyfrowy Sp z o.o. ul. Sikorskiego 9 Warszawa :D

 

W sumie i tak każdy Abonent ma swój indywidualny numer rachunku bankowego, więc jak masz swój nr to przelew będzie zaksięgowany prawidłowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie, gdy wchodzę w ICA i w zakładkę finanse i zapłać to mogę wybrać tylko płatność kartą kredytową a przelewu z konta internetowego nie mogę wybrać dlaczego?

 

Szkoda, że nie ma opcji do przelewów bezpośrednich z ICA.

 

W taki sposób wpłacam pieniądze do buka, czy kupuje bilety na mecze. Obsługa przez płatności24 albo dotpay i działa fantastycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie wczoraj odsluchalem co mowil konsultant podczas aneksowania umowy i powiedzial wprost, ze mozna zejsc na nizszy pakiet a jedyny warunek to taki, ze suma oplat za nowy pakiet i ewentualne opcje dodatkowe nie moze byc nizsza niz abo na jaki zawierano umowe aneks). Tak przynajmniej mam nagrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem ponieważ, na różych programach czasami przerywa mi sie głos,i pojawiaja sie jakies paski ,poprostu obraz jagby sie zacina. Głównie jest tak na programach polsatu i kilku innych wiecie dlaczego.??

Czasami cos jagby strzela ,nie wiem czy to cos z dekoderem czy telewizorem??

Czasami tez na programach obraz jest tylko do połowy jak tu..ec2562a13e3f5421gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie wczoraj odsluchalem co mowil konsultant podczas aneksowania umowy i powiedzial wprost, ze mozna zejsc na nizszy pakiet a jedyny warunek to taki, ze suma oplat za nowy pakiet i ewentualne opcje dodatkowe nie moze byc nizsza niz abo na jaki zawierano umowe aneks). Tak przynajmniej mam nagrane.

I o to mi właśnie chodziło. Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem ponieważ, na różych programach czasami przerywa mi sie głos,i pojawiaja sie jakies paski ,poprostu obraz jagby sie zacina. Głównie jest tak na programach polsatu i kilku innych wiecie dlaczego.??

Czasami cos jagby strzela ,nie wiem czy to cos z dekoderem czy telewizorem??

W jakich okolicznościach występują te problemy? Jaki masz tuner i TV oraz jakim kablem podłączony jest tuner do TV? Od jak dawna masz te problemy? Opisz dokładniej, co się dzieje, gdy masz te problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...