Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie, skończyła mi się umowa z CP i chcę nabyć Cyfrę (pakiet Optimum- bez Canalu+), chcialbym wiedziec ktory dekoder mozecie polecic. Interesuje mnie tylko opcja kupna dekodera na wlasnosc. Czy warto brac w takim wypadku dekodery SD (z tego co czytalem to opinie o nich nie sa najlepsze), czy lepiej wziac dekoder HD?

Jeśli wybiorę tą drugą opcję, to czy dekoder HD cyfry bedzie poprawnie współpracował ze "zwykłym" TV Samsung 29'?

I ostatnie pytanie, co oznacza opłata aktywacji przy zakupie dekodera? Czy to jednorazowa opłata czyli "haracz" dla cyfry ze sie z nimi podpsiuje umowe czy też po rozwiazaniu umowy kwotę tą zwracają?

 

Z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata aktywacyjna jest jednorazową opłatą i nie jest zwracana.

Bardziej przyszłościowym rozwiązaniem jest dekoder HD, który ma też wyjście euro, więc nie ma problemów ze współpracą ze starszymi telewizorami.

A i biorąc cyfrę nie zapomnij o skorzystaniu z promocji dla klientów innych telewizji. Dostaniesz dzięki temu 3 miesiące abonamentu gratis, a i jak byś był zainteresowany multiroomem to jest on tańszy niż w standardowej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata aktywacyjna jest jednorazową opłatą i nie jest zwracana.

Bardziej przyszłościowym rozwiązaniem jest dekoder HD, który ma też wyjście euro, więc nie ma problemów ze współpracą ze starszymi telewizorami.

A i biorąc cyfrę nie zapomnij o skorzystaniu z promocji dla klientów innych telewizji. Dostaniesz dzięki temu 3 miesiące abonamentu gratis, a i jak byś był zainteresowany multiroomem to jest on tańszy niż w standardowej ofercie.

 

Dzieki za szybką odpowiedź.

Czyli z tego co piszesz cyfra "wzorem" polsatu pobiera kaucję za podpisanie z nimi umowy :D

Czyli de facto jeśli jestem nowym klientem to nie mam powiedzmy pakietu Optimum "za darmo" przez 3 miechy tylko przez ok. 0,5 miecha przy wykupieniu dekodera HD za 29zł+ kaucja za 99zł :D

No cóż wiemy doskonale że "za darmo" to nie ma nic nawet w cyfrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wam jestem tu nowy i to moj pierwszy post. Otoz mieszkam obecnie w uk i zamowilem canal + start w ktorym jest canal + hd i z tego co czytalem satelita hot bird ma lepszy sygnal w uk niz w pl temu wystarczy antena 60 cm obecnie mam antene 50 cm "jajkowa" jak wiekszosc w uk. Zastanawiam sie nad kupnem tej anteny http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... K:MEWNX:IT i chcialbym sie dowiedziec co o niej sadzicie ...zwlaszcza zastanawia mnie ten kabel czy jest odpowiedni . z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zatem zmienie antene na ta 60 cm i teraz zastanawiam sie nad kablem bo obecnie mam podpiety do starej anteny juz kabel satelitarny z tym ze mam dekoder pvr zatem potrzebuje jeszcze jeden . I tu mam dwie opcje albo dorzucic jeszcze jeden kabel satelitarny albo uzyc tego podwójnego 20m Twin Cable FREESAT a ten stary satelitarny sobie zostawic na ewentualnosc ze moze w przyszlosci wezme jeszcze jakis dekoder do muliroom . Tylko sie zastanawiam czy przy tym podwójnym kablu freesat odbior nie straci na jakosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim , jak chcesz w pełni wykorzystać PVR-a to musisz wymienić konwerter na podwójny= TWIN plus dokupić jeszcze jeden kabel i doprowadzić go do dekodera.

Oczywiście nie musisz tego koniecznie robić i odbiór będziesz miał prawidłowy, jednak bez wykorzystania wszystkich funkcji PVR-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie ten zestaw http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... K:MEWNX:IT takze tu mam konwerter quad takze z tym nie ma problemu zastanawia mnie tylko ten podwojny kabel freesat czy jakosc hd bedzie ok bo w sumie jak tak to byloby super bo wtedy ten stary kabel satelitarny bym mogl uzyc kiedys do podlaczenia drugiego dekodera do multiroomu . A jesli nie to poprostu dokupie zwykly kabel satelitarny do tego starego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie: czy można zawrzeć z cyfrą 2 oddzielne umowy? Tzn. chciałbym mieć 2 oddzielne karty z pakietami najtańszymi Start

. Byłby to swoisty najtańszy multiroom :smile: Wyższe abonamenty mnie całkowicie nie interesują, a z tego co widzę org. multiroom jest dopiero od pakietu optimum ? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie: czy można zawrzeć z cyfrą 2 oddzielne umowy? Tzn. chciałbym mieć 2 oddzielne karty z pakietami najtańszymi Start

. Byłby to swoisty najtańszy multiroom :smile: Wyższe abonamenty mnie całkowicie nie interesują, a z tego co widzę org. multiroom jest dopiero od pakietu optimum ? Pzdr

Możesz także kupić legalnie na znanym serwisie aukcyjnym dwie karty prepaid z ofertą CYFRY+ w pakiecie UNIWERSALNY, które są aktywne maksymalnie przez sześć miesięcy od daty zakupu. Będziesz oglądał w 100% to samo co przy pakiecie START, a zapłacisz mniej bo nawet 12zł/m-c (ale tylko tam gdzie podałem) i przede wszystkim nie będziesz związany z operatorem żadną umową lojalnościową. Warto przemyśleć takie rozwiązanie bo pakiet UNIWERSALNY = pakiet START.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry a mógłbys podac link na taką aukcję ?

Na priv wysłałem Ci dwa linki, tzn. link do aukcji, którą wygrałem kilka tygodni temu oraz link do innych tego typu aukcji, które są obecnie dostępne.

 

Ciekawe spostrzeżenie z tymi kartami pre paid :) Byłem bliski podpisania nowej umowy na sam start, a teraz widzę, że jest ciekawsza i tańsza opcja :)

Mam tylko pytanie, czy te karty pre paid będą współpracować bezproblemowo z dekoderem Sagemcom DSI87?

Z tego co się orientuję to w/w karta prepaid współpracuje z dekoderem SAGEMCOM DSI87 tak samo jak każda inna karta CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...