Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy sezon Belfra miał średnio 350 tysięcy i to bez kreatywnej księgowości - tylko premiera w Canal+ i do tego emisja +1.

A tutaj wygląda na to, że wszystkie emisje w weekend muszą zliczyć na trzech kanałach, żeby uzbierać 250 tys.

Na C+ i C+1 "Król" jest w piątek i w niedziele to już są cztery razy. Nie wiem jak w C+ Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek się zmienił, więc mogliby się pochwalić ile poszło odsłon w OTT :).

Też nie spodziewałem się super wyników, ale przy takiej promocji jaką miał ten serial to jednak myślałem o poziomie oglądalności "Kruka" - tam premierowe emisje miały koło 150 tysięcy widzów.

Tutaj może byc mniej skoro z całego weekendu zbierają 250.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kamil2505 napisał:

Pierwsze informacje na temat widowni "Króla":

 

 

Przecież to ściema. Premiera w ostatni piątek miała 150 tys i tylko tu można sprawdzić oglądalność, +1 i seriale nie ma w Nielsenie w szczegółach, można sprawdzić jedynie ogólny wynik całego kanału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, STARS.TV napisał:

 

Przecież to ściema. Premiera w ostatni piątek miała 150 tys i tylko tu można sprawdzić oglądalność, +1 i seriale nie ma w Nielsenie w szczegółach, można sprawdzić jedynie ogólny wynik całego kanału :)

Widzę, że "kreatywna księgowość" rodem z Netflixa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, bugmenot napisał:

No czyli tyle mniej więcej się spodziewałem. Puściliby jakaś polską głupawą komedie - byłoby więcej :).

Dlaczego głupawą? Dziś oglądałem dwie premiery w tym jedna polska i były ok. Mało tego na dokładkę już chyba 3 lub czwarty. Przykładny obywatel .Prawdziwy maraton filmowy? Już nie pamiętam kiedy oglądałem 3 filmy po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo głupawe oglądają się najlepiej. Akurat "(Nie)znajomi" do kategorii głupawych nie należą, może dlatego, że to nie jest polski scenariusz a adaptacja "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, STARS.TV napisał:

 

Przecież to ściema. Premiera w ostatni piątek miała 150 tys i tylko tu można sprawdzić oglądalność, +1 i seriale nie ma w Nielsenie w szczegółach, można sprawdzić jedynie ogólny wynik całego kanału :)

Czyli pan Sokół kłamie i podaje nieprawdziwe informacje na temat swojego pracodawcy? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, STARS.TV napisał:

 

Przecież to ściema. Premiera w ostatni piątek miała 150 tys i tylko tu można sprawdzić oglądalność, +1 i seriale nie ma w Nielsenie w szczegółach, można sprawdzić jedynie ogólny wynik całego kanału :)


Szanowny Panie, oglądalność programów CANAL+ 1, CANAL+ FILM czy CANAL+ SERIALE możemy sprawdzić co do minuty na podstawie oglądalności danego pasma, co też zrobiłem.

Robią to też np. WirtualneMedia - przykład: oglądalność serialu "Żmijowisko" na CANAL+1:
%C5%BCmijowisko%20listopad%202019-2.png
https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/zmijowisko-nowy-serial-canal-sledzi-199-tys-widzow

Być może Pan korzysta z jakiegoś bieda-pakietu i nie może tego sprawdzić.


Wyniki, które podałem to suma dla: piątkowej premiery w CANAL+, emisji niedzielnej w CANAL+, dwóch emisji z opóźnieniem godzinnym w CANAL+1 oraz emisji weekendowych w CANAL+ SERIALE, które też potrafią czasem kilkanaście tysięcy dogrzać. I tak, 7 odcinek w ten sposób miał 252 tys (z czego ponad 40 tys. to CANAL+1 z piątku), a szósty - 265 tysięcy, co było drugim najlepszym wynikiem.

 

To tyle, jeżeli chodzi o oglądalność "spadającą z odcinka na odcinek", jak to gdzieś tam Pan zarzucił pomiędzy jedną, a drugą złotą myślą na temat covid-19.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie, bieda pakiet to ma Canal+ w Nielsenie a nie ja :)

Ale do rzeczy, oglądalność z różnych stacji sumuje się tylko wtedy gdy emisja odbywa się JEDNOCZEŚNIE. To co Pan uskutecznia to jedynie PR i próba obrony oglądalności tej pozycji programowej :) 

 

p.s.

moje myśli na temat Covid faktycznie są złote, pełna zgoda.

 

p.s. 2

proszę podać oglądalność każdego odcinka, zobaczymy czy nie spadło w trakcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Ojcze Dyrektorze, ja niczego nie muszę przed nikim bronić. Bardzo wyraźnie napisałem, co to za dane. A jak sobie je zebrałem to podzieliłem się nimi. Ot, cała historia.


Zalogowałem się tutaj, bo dostałem informację, że zarzuca mi Pan, jak to zgrabnie ujął, ściemę:

"+1 i seriale nie ma w Nielsenie w szczegółach, można sprawdzić jedynie ogólny wynik całego kanału".

 

Napisał Pan nieprawdę, więc wpadłem sprostować.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, STARS.TV napisał:

proszę podać oglądalność każdego odcinka, zobaczymy czy nie spadło w trakcie.

 

Nie oglądałem tego serialu (trauma po "Żmijowisku" jest zbyt silna), ale to chyba normalne, że oglądalność serialu spada z odcinka na odcinek (przynajmniej jako suma wszystkich odtworzeń ze wszystkich źródeł). No bo trzeba zacząć od pierwszego odcinka, aby rozumieć fabułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, WebMat napisał:

 

Nie oglądałem tego serialu (trauma po "Żmijowisku" jest zbyt silna), ale to chyba normalne, że oglądalność serialu spada z odcinka na odcinek (przynajmniej jako suma wszystkich odtworzeń ze wszystkich źródeł). No bo trzeba zacząć od pierwszego odcinka, aby rozumieć fabułę.

Nie, to nie jest normalne. Istnieje multum produkcji, które z odcinka na odcinek, z sezonu na sezon, zyskują widownie. Wyróżnia je jedna wspólna cecha: jakość produkcji. Czyli coś czego polskie seriale i filmy nie mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy tak , mozna wymienić sporo tytułów a seriale?

Chyba , poza krajową widownią na polskie współczesne tasiemce nie ma zbyt dużego zainteresowania poza granicami kraju wśród widowni np: Netflixa, HBO GO ?

Jak  hiszpańskie, niemieckie,  francuskie a nawet   rosyjskie ( " Ku Jezioru" ) produkcje ...

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat obie produkcje Netflixa ("1983" i "W glębi lasu") mimo, że były co najwyżej poprawne to przy takim "Żmijowsku", "Nielegalnych" czy "Małym zgonie" wyrastają na arcydzieła i oceny wszędzie mają wyższe.

A do tego dochodzi już bezdyskusyjnie dobry "Rojst" przejęty od Showmaxa, zaraz drugi sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem, bo nie napisałem, że to są arcydzieła. Poza tym, dlaczego miałoby mi zależeć na przekonywaniu Ciebie do czegokolwiek?

A że "1983" jest dla wszystkich prawicowców "dnem" wyłącznie przez Agnieszkę Holland to oczywiście wiadomo.

Dla mnie ten serial był dobry i na świecie też jest odbierany calkiem dobrze (Rotten 82% IMDB 6.9/10) i to też jest siła Netflixa, bo seriale C+ na wyjście poza nasz grajdołek w większości szans nie mają.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz co to za argument :).

Co do aspiracji to jak najbardziej - zarówno "Belfer" jako "The Teach" jak i "Nielegalni" jako "Illegals" powędrowały do stacji matki i są we francuskim MyCanal.

Tylko to jednak trochę mniejszy rynek zbytu.

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie cieszy jeśli ktoś na świecie zainteresuje się naszym serialem, filmem czy grą i w dodatku uzna je za dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co licytować, który obecnie polski serial zrobił karierę międzynarodową. Od dawna liderem wśród polskich seriali jest "Dekalog" Krzysztofa Kieślowskiego, który na IMDB ma mocną 30. pozycję wśród Top 250 seriali (ocena 9/10).

W 2020 roku chyba jedynie scenariusz Jacka Dukaja do "Kierunek: noc" z Netflixa mógł zaciekawić widzów spoza naszego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...