Jump to content

szymekskl

Users
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

About szymekskl

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tego niestety nie wiem... Jakby ktoś chciał zobaczyć sobie wszystkie archiwalne wyniki oglądalności Kevina, nawet te z CANAL+ i TVN to wrzuciłem je tutaj: Kevina rekordy oglądalności.
 2. szymekskl

  Eurowizja

  ^ Przypomnę tylko, że Cleo skończyła w finale na 5. miejscu w głosowaniu telewidzów i to jury nas tam ubiło, ale suma summarum był to całkiem przyzwoity wynik i jeden z najcharakterystyczniejszych występów na Eurowizji. Faktycznie, że po „My Słowianie” jej twórczość to straszna bida, ale nie odejmujmy jej tego sukcesu.
 3. szymekskl

  Eurowizja

  No jak Scott Mills się śmieje to faktycznie nie ma co dyskutować. Uważam, że brak awansu Polski przy jednoczesnym awansie SAN MARINO (!), Białorusi czy Estonii świadczy jednak o poziomie tego konkursu. A lubię to co roku oglądać, gdzie te czasy, kiedy wysyłaliśmy "My Słowianie"? To było coś. Wystep był dobry, TVP powinna trochę bardziej zainwestować w wygląd sceny, niby idziemy do przodu, ale zawsze czegoś brakuje. To było za ciemne. Szkoda, że nie będzie nas w finale. Kurski opowiadał, że wzorem Juniora należy wybrać wewnętrznie "prezeski wybór", więc jak nie chce się wycofać to niech już teraz namawia wytwórnie na szukanie utworu i wykonawcy na przyszły rok. Wygraliśmy chyba wszystkie możliwe Eurowizje - taneczną, dziecięcą, różne odmiany muzyczne, a ta główna coś nam nie idzie. Dwa lata z rzędu out, z wynikami zaczynamy wracać do czasów, kiedy wysłaliśmy chórzystki z "Jaka to melodia", a kraj taki duży.
 4. szymekskl

  Wiadomości

  Dużo hałasu o nic, ale można było się tego już spodziewać po tych zapowiedziach wideo, nagranych jak z ubiegłej dekady. Prawdziwą rewolucją było nowe studio "Faktów" wraz z charakterystyczną czołówką z kropkami i melodyjką (którą nawet można było usłyszeć w autobusie, bo ludzie mieli to na dzwonek telefonu ustawione), wtedy to było naprawdę wow i nawet dzisiaj by było. Późniejsze odświeżenia "Faktów" były w mojej opinii raczej niezbyt ciekawe i nie dorównywały poprzedniej oprawie. Nowe studio "Wiadomości" wygląda wizualnie gorzej od poprzedniego, a te wszystkie spektakularne efekty są przecież od dawna wykorzystywane w innych stacjach. Zadziwia mnie, że przy takich zapowiedziach nie przyłożyli się bardziej do oprawy graficznej - pasków, tekstów, fontów na ekranie. Wszystko nadal jest do bólu plastikowe i zalatuje taniochą, od samej czcionki po kolory, trochę "made in China". To tak, jak spółdzielnie ocieplają i malują szare bloki z wielkiej płyty nawalając kształtów i kolorów. Niby nowe, ale brzydkie. Moim zdaniem najbardziej gustowną i dopracowaną oprawę graficzną mają 'Wydarzenia". "Fakty" obecnie też są trochę jak z power pointa (szczególnie logotyp i to wejście na ekran), ale nadal lepsze niż "Wiadomości" pod tym względem.
 5. szymekskl

  Big Brother (TVN 7)

  Nie oglądam tego programu, więc czy ktoś jest w stanie napisać w jaki sposób wytłumaczono widzom, że osoba, która odpadła w głosowaniu SMS pojawi się tam znowu? Przecież to jakaś kpina. Oni już w ogóle nie starają się zachować pozorów?
 6. szymekskl

  CANAL+, CANAL+ Film i CANAL+ Family

  Seriale w CANAL+, czerwiec: „Zasada przyjemności” będzie emitowana w niedziele od 21:00 po dwa odcinki (premiera 9/06) Szwedzko-polskie „Sanktuarium zła” (koprodukcja Canal+) w czwartki o 21:00 (premiera 6/06).
 7. szymekskl

  TVN

  ^ Nie "jakąś", TOP15 tygodnia w TVN7 jest za każdym razem zdominowany przez Sędzie Annę Marię Wesołowską / Sąd Rodzinny i, obecnie, Big Brothera.
 8. Trochę danych z poprzedniego tygodnia
 9. Jak zauważył @Pawop, starsze filmy w ramówce stanowią dodatek i nie jest to żadna niespodzianka w działaniu. Co miesiąc pojawia się się kilka takich tytułów, które wymieniają te, do których prawa się skończyły - w kwietniu będzie to m.in. "Komando". I nigdy nie miały one znacznika "premiera". A przede wszystkim: nie zastępują one premierowych emisji filmów i seriali. Czy to są zapchajdziury? Nie powiedziałbym. Jeszcze nigdy nie widziałem emisji "Transportera" czy "Szklanej pułapki" z mizerną liczbą widzów. A co do polskich filmów to temat był tu już wielokrotnie poruszany - koncesja.
 10. Przy "Komando" nie będzie znaczka "premiera".
 11. szymekskl

  CANAL+, CANAL+ Film i CANAL+ Family

  „Zimna wojna” będzie w maju. W ramach cyklu filmów pokazywanych/nagradzanych podczas ubiegłorocznego Cannes pojawią się tez m.in.: „Czarne bractwo. BlacKkKlansman”, „Człowiek, który zabił Don Kichota” i „Prawdziwa historia”. Poza tym m.in.: „Drapacz chmur”, „Pierwsza noc oczyszczenia” i „Prawdziwe zbrodnie”.
 12. szymekskl

  nc+GO zmienia się w myCanal

  Nie są wiarygodne.
 13. szymekskl

  CANAL+ 4K Ultra HD

  Niestety, takich rzeczy nie wiem.
 14. szymekskl

  CANAL+ 4K Ultra HD

  10/04 będą jeszcze „Strażnicy cnoty”, 11/04 „Babskie wakacje”, 13/04 „Potworna rodzinka” i „Na pokuszenie”, a w drugiej połowie miesiąca „Pierwszy śnieg”, „Powiernik królowej”, „Śmierć nadejdzie dziś” oraz „Barry Seal: Król przemytu”.
×