Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ezequiel93 napisał:

http://weszlo.com/2018/10/08/liga-nc-tvp-250-milionow-dla-klubow/

Nieoficjalnie liga zostaje w NC+. Dodatkowo sobotni mecz kolejki w TVP. Dla mnie idealnie rozwiązanie. :)

Bardzo dobra informacja dla abo NC+. W przyszłym roku mamy mecze w 4K. :brawo:

Wiedziałem , ze tak będzie.

Teraz tylko niech PL zostanie i mi więcej d o szczęścia nie potrzeba. :jupi:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kingofsouth napisał:

Bardzo dobra informacja dla abo NC+. W przyszłym roku mamy mecze w 4K. :brawo:

Wiedziałem , ze tak będzie.

Teraz tylko niech PL zostanie i mi więcej d o szczęścia nie potrzeba. :jupi:

 

Tylko, że w 4K będzie zapewne mecz pierwszego wyboru - na Miedź albo Arkę w 4K to szans za bardzo nie ma, więc najpierw musi się TVP 4K się reaktywować, może zbiorą do tego czasu jakiś content ;)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hit kolejki Ekstraklasy w TVP. http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24018564,prawa-do-transmitowania-meczow-ekstraklasy-sprzedane-nc-podzieli.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

Edytowane przez Mr. Orbita
Przenoszę - dyskusja na ten sam temat jest prowadzona w kilku różnych wątkach na raz i robi to spore zamieszanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 baniek (250 w calosci) za cos za co kluby powinny jeszcze doplacac za ogladanie, dodatkowe 100 baniek dla klubow, no to teraz dopiero nasciagaja szrotu z balkanow i dadza im miliony w kontraktach za pospacerowanie przez 90 minut 4x w miesiacu, a potem szybki oklep od Luksemburga albo innej Moldawii i znowu "skupiamy sie na lidze i walce o (hyhy) mistrzostwo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rotalplus napisał:

Zapomniano dodać, że mecze w nc+ będą ekstrapłatne na dodatkowych kanałach bo za takie pieniądze to Abonenci muszą dopłacić...

Podejrzewam, że w CP pojawią się te kanały tak jak LM w nc+

Mecze będą dalej na Canal+, więc nie wiem co za głupoty piszesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, rotalplus napisał:

Zapomniano dodać, że mecze w nc+ będą ekstrapłatne na dodatkowych kanałach bo za takie pieniądze to Abonenci muszą dopłacić...

Podejrzewam, że w CP pojawią się te kanały tak jak LM w nc+

Znowu się zaczęły,  teorie spiskowe abonentow CP.  

Bez urazy koledzy, ale tak to zaczyna wyglądać.  ;) 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Według informacji portalu Weszło NC+ za swój pakiet meczów (wszystkie spotkania danej kolejki) zapłaci 180 mln zł. Telewizja Polska dołoży kolejne 70, dzięki którym będzie miała prawo do przeprowadzenia transmisji jednego spotkania w każdej serii gier."

 

Z tego wynika, że wszystkie mecze będą w NC+ a jeden będzie się dublował z TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, vigoo napisał:

"Według informacji portalu Weszło NC+ za swój pakiet meczów (wszystkie spotkania danej kolejki) zapłaci 180 mln zł. Telewizja Polska dołoży kolejne 70, dzięki którym będzie miała prawo do przeprowadzenia transmisji jednego spotkania w każdej serii gier."

 

Z tego wynika, że wszystkie mecze będą w NC+ a jeden będzie się dublował z TVP.

Weszło nic nie pisało że wszystkie będą na nc+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~rotalplus Musisz zrozumieć, że tu chodzi o zyski, a nie o jakość. Jeśli nagle jeden program o sadzeniu drzew zacząłby elektryzować miliony widzów, to stacje zaczęłyby walczyć o wyłączność na ten program.

 

Do tego nigdzie nie widzę informacji, żeby TVP miało wyłączność na ten "hit", ani żeby wszystko było w nc+, a już tu widzę wewnętrzne ustalenia forumowiczów.

 

Mam nadzieję, że przetarg na Premier League nie ucierpi w związku z tą transakcją, bo Ekstraklapa to raczej jako tortury, a amatorzy z Eleven i Polsatu niech się lepiej nie biorą za pokazywanie PL.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawcy tematu na TT ostatnio pisali że ten mecz ma być na wyłączność, więc nie ma co im nie wierzyć, do tego cena jasno na to wskazuje :P

Zresztą z tekstu weszło też to można wyczytać " Z tej perspektywy dobrze się stało, że większość spotkań nadal będzie na ich antenie nc+ "

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...