Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie kilka pakietów, to ekstraklasa może być wszędzie.

 

"Wiadomo już, że do wzięcia będzie więcej pakietów niż wcześniej."

"Poprzednio sprzedawaliśmy sześć pakietów, teraz będzie ich około dziesięciu."

"Potencjalnie największą rewolucję na rynku może wywołać nowy pakiet dla szeroko dostępnego kanału otwartego. Rozważamy zaoferowanie takiego pakietu w dużo szerszej formule niż dotychczas."

 

https://www.pb.pl/ekstraklasa-chce-podwoic-stawke-936243

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko Polsat nie wpadł na głupi pomysł by to podebrać, bo póki co u nich chyba też oszczędności... Puchar Włoch się skończył, liga rosyjska, ukraińska, chińska, indyjska się pokończyły.... Czyżby również się szykowali do boju?

Od czasów zakupu praw do LM i LE Solorz kupił Netię, stacje telewizyjne od ZPR-ów i Eleven. Twierdzenie, że nie stać ich o Ekstraklasę, że niby są spłukani, to  :crazy: Jak będą chcieli, to kupią, to zależy nie od pieniędzy a tylko od właściciela. Ja się tym nie jaram, bo zakup tychże praw przez Polsat będzie kolejnym powodem do kopnięcia w zad własnych klientów przez kolejne aneksy i cyrografy.

Ja chciałbym duet nc+ & TVP. Wówczas będzie jasna jak słońce kwestia dostępu.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo prawdopodobne, że w nadchodzącym rozdaniu prawa telewizyjne do Lotto Ekstraklasy zostaną sprzedane na rekordowo krótki okres – jedynie dwuletni......

Z nieoficjalnych informacji napływających do Polski wynika, że z dniem 31 sierpnia wszyscy pracownicy MP&Silva mogą dostać wypowiedzenia, co będzie równoznaczne z postawieniem tej agencji – wykupionej kilkanaście miesięcy temu przez Chińczyków – w stan likwidacji......

Właściciel Legii, Dariusz Mioduski, kilkukrotnie w wystąpieniach publicznych podkreślał, iż sprzedaż praw medialnych poniżej 300 milionów złotych byłaby porażką polskiego futbolu.....

W rozgrywce znajdą się nc+ i Polsat (które jesienią będą współpracować przy konsumpcji praw do Ligi Mistrzów i Ligi Europy), Eurosport oraz TVP. Specjalnie z myślą o ogólnodostępnym nadawcy ma zostać przygotowany zupełnie nowy pakiet meczowy, o który upominają się sponsorzy ligi, z PKO BP na czele. Choć w ESA liczą też na włączenie się kogoś spoza krajowej wielkiej czwórki, na przykład… Orange.

Więcej informacji w ciekawym artykule na http://sportdziennik.pl/wielka-gra-na-krotkim-dystansie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 .....popularność polskiej ekstraklasy polega chyba wyłącznie na lokalnym patriotyzmie...... 

Ja też to tak widzę jak ty. :D

Wszyscy nadawcy powinni sobie odpuścić Ekstraklasę.  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wystepie Legii z amatorami, ja odpuscilem i nieoglądam tej ligi

Ja tak samo, sieglismy dna, ciekawe czy się odbijemy.

Ciekawe czy serio nie będziecie oglądać. Mam spore wątpliwości. Z przyzwyczajenia pewnie włączycie i za kilka tygodni nie będzie śladu złości na poziom. Jestem ciekawy czy popisy w Europie będą miały jakiś realny wpływ na oglądalność ligi. Bardzo w to wątpię. Za to jeśli chodzi o cenę w przetargu telewizyjnym to już słabość ligi może tylko pomóc w obniżeniu ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy serio nie będziecie oglądać. Mam spore wątpliwości. Z przyzwyczajenia pewnie włączycie i za kilka tygodni nie będzie śladu złości na poziom. Jestem ciekawy czy popisy w Europie będą miały jakiś realny wpływ na oglądalność ligi. Bardzo w to wątpię. Za to jeśli chodzi o cenę w przetargu telewizyjnym to już słabość ligi może tylko pomóc w obniżeniu ceny.

Mojej drużyny której kibicuje od kilku lat nie ma w ekstraklasie więc nie za bardzo chce to oglądać, czasami może włącze ale jeśli w Pucharach odpadniemy to nie będę tego oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...